Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosette3

domowe sposoby leczenia infekcji pochwy...

Polecane posty

... czyli jak sobie pomoc, gdy leczenie \"profesjonalne\" niewiele daje... :/ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
a ja nie wiem czemu wy sie same chcecie leczyc??? zamiast ruszyc tyłek do lekarza to siedzicie i czekacie na rady, które nie zawsze są dobre... ale widocznie nie wszyscy maja pojęcie o infekcjach i jak sie to moze kończyc, jakie moga byc powikłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbulbul
oooo tez mam ten problem :/ tzn nie wiem, czy "ten", bo mi pan dr powiedzial, ze "to nic takiego". ma ktos jescze jakies pomysly???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dsfre: ja juz bylam z tym u lekarza, ale leczenie nie pomaga, wiec zastanawiam sie, czy moze sa jakeis sposoby, zeby sobie ulzyc w cierpieniu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
rossete to co on ci przepisał ze nic nie pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
ja cie kręce jak mnie to wkurza jak lekarze bagatelizuja ból i objawy infekcji... to jest straszne!! a co dokładnie ci jest??drożdzaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja przez duże I
:D heh a o tym czosnku to czytałyście ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytajcie tych glupot o wkkladaniu sobie czosnku nie wiadomo gdzie!!jakich mydel uzywacie do higieny intymnej?pytam bo ostatnio moj lekarz mi powiedzial ze wcale one nie sa takie rewelacyjne.polecam wam mydlo do jalowego odkazania rak nazywa sie betadina1jest rewelacyjne tylko nie wiem czy nie na recepte:/znaczy ja zawsze mam recepte na to.poza tym jak pojawiaja sie jakies oplawy to z tego mydelka robi sie roztwor lyzka mydla na ok 500ml wody i wykonuje sie irygacje.mydla nie moga stosowac osoby ktore maja problemy z tarczyca i te ktore maja uczulenie na jod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja przez duże I
hihihi :p Teraz na poważnie ja używam teraz akurat z firmy SORAYA żelu do higieny o zapachu niałej herbaty ;) fajny fajny bo do skóry wrażliwej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja przez duże I
białej herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasniek
w aptece mozna kupic clotrimazolum bez recepty na grzybiczne przpaldłossci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infekcja przez duze I - kochana, jestem tego samego zdania, a poza tym zastanawialam sie, co by bylo, gdybym go nie mogla wyjac :/ ale ta moja kol mowi ze nie smierdzi..... :P a co do jej faceta.... moze lubi czosne......? :P a tak serio. bylam dzisiaj znow u gina (innego) i mi znow powiedzial, ze to nic takiego, a ja jestem przewrazliwiona. a ja mam juz dosyc, poza tym objawy sie nasilaja, powiedzialam mu, ze czytalam o powazniejszych chorobach niz infekcja i objawy sie pokrywaja, a on ze... zwariowalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja przez duże I
kikikikiki oj to niedobry lekarz :p ja leczyłam się u 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie wam sprobojcie tej betadiny.kazdy proponuje clotrimazol i ok on tez dziala. a betadina czyni cuda.uzywam jej zamiast mydla do higieny intymnej.na poczatku bylam nastawiona do tego sceptycznie i nie chcialam uzywac ale na szczescie w koncu sie do tego przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodra
wiecie co mi to mydlo pomoglo!!sama jestem w szoku ale mowie serio!polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dere
troche drogie ono ale nie najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm a ja
uzywam szarego mydla i wycieram sie tam papierowym recznikiem po kazdym myciu...zero infekcji od kilku lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeee
moze tez zero sexu od kilku lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona i wyleczona.
Czesc dziewczyny. Zal mi Was ze lekarze traktuja Was tak samo jak mnie - czyli nie umieja wyleczyc. W tym sek, ze lecza was lekami, a powinni czym innym. Skorzystajcie z mojej porady to wyzdrowiejecie!! Ja leczylam sie kwasem mlekkowym - pomoglo i obeszlo sie bez kolejnych lekarzy! Ten lek jest sprzedawany bez recepty, LACTOBACIL ok. 10 zl, to chyba nie majatek za cene zdrowej pochwy, prawda? :) Ulgę przyniosło mi juz po zazyciu 2 tabletek. Łatwe w połknieciu i...... teraz rewelacje dla tych co maja tez kłopoty z pęcherzem rownolegle z pochwowymi!! ...od 10 msc nie mam chorego pęcherza, tylko dlatego , ze zaczełam jesc ten lek. Uwierzcie mi jak postawicie na odbudowanie flory bakteryjnej w pochwie to Wasze problemy znikna. Mozecie tez kupic sobie dopochwowo czopki z kwasem mlekowym, produktow jest wiele, ale LACTOBACIL najtanszy i wyprbowany przeze mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:26 [zgłoś do usunięcia] infekcja przez duże I FUJ JA SIE BOJE CZOSNKU - JAK MÓJ BĘDZIE MI COŚ FAJNEGO ROBIŁ , TO CO ? UPS ?! A TO CO CZOSNEK ? fuuuuuj BO SIE PORZYGAM ............ NIEE NIEE CZOSNEK DLA SAMOTNYCH Jak masz grzybice, lepiej daj sobie spokoj :o tymczasowo "JAK MÓJ BĘDZIE MI COŚ FAJNEGO ROBIŁ , TO CO ? UPS ?! A TO CO grzybek i smrodek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne123
Jakoś nigdy nie trafiały do mnie takie domowe sposoby leczenia infekcji, obawiałam się, że mogą narobić więcej szkód niż pożytku. Wolę leki z apteki, najlepiej juz przez kogoś sprawdzone. Przy takich problemach stosuję, a właściwie stosowałam Candivac. Pomogło i teraz już od ponad roku nie mam problemu z infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka222
Mam obawy co do aplikowania sobie czosnku w tak delikatne miejsce. Naturalne metody mogą też mieć skutki uboczne i to takie, których nie da się do końca przewidzieć (czosnek może podrażniać, poza tym skąd wiecie, że nie trafi Wam się jakiś chiński "przyprawiony" ołowiem lub czymś takim). Dlatego wole stosować probiotyki specjalnie do tego przygotowane. Od jakiegoś czasu Stosuję Gynophilus i nie ma problemów z infekcjami. Może warto spróbować czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domowym sposobom mówię NIE
Kiedyś może się stosowało domowe sposoby ale też była ciemnota, zacofanie i się wsadzało dzieci do pieca ;] Moja firs aid w przypadku infekcji grzybiczych to lacibios femina, clotrimazolum, vagolavit, bawełniane majtki, przestawienie diety na sok z kapusty kiszonej, czosnek, por, jogurty naturalne bez cukru. Zazwyczaj przechodzi po kilku dniach choć i tak ZAWSZE idę na sprawdzenie do lekarza. Gorzej jeśli bakteryjna, bo wtedy trzeba posiew z lekowrażliwością zrobić żeby dobrze wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinee
wątpie aby wkładanie sobie różnych warzyw do pochwy było dobrym rozwiązaniem... może wyrządzić wiele krzywd, a nawet i można od tego umrzeć. znam przypadek w którym kobieta po zaaplikowaniu sobie warzywa do pochwy przecieła sobie ściankę pochwy co spowodowało że pęcherzyk powietrza dostał się do tętnicy a nią do serca... co się stało dalej to chyba nie muszę tłumaczyć. NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0039
hmmm ja wlasnie przez ten czosnke dostalam takiej infekcji ze hej piecze swedzi wszystko naraz a dodam ze wczesniej nic mi nie bylo takiego wielkiego ot tak mialam lekkie uplawy no i moja ciekawosc z tym czosnkiem wyszla mi na zle uffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chucky77
podobno podmywanie w wodzie z cytryną pomaga ! tak słyszałam sama nie testowałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Niestety nie ma skutecznych domowych sposobów, a woda z cytryną to podobnie jak czosnek moze narobic wiecej szkód. Dobrym sposobem jest zapobieganie czyli własciwe odżywianie, ograniczanie cukrów, nie noszenie na okrągło stringów i majtek ze sztucznych materiałów, stosowanie probiotyków ginekologicznych, wybór jest duzy. Ja po antybiotykoterapii stosuje Lactovaginal ale jak ktos woli to mozna doustne probiotyki stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nie stosowałabym wody z cytryną, ani tym bardziej czosnku, lepiej iść do apteki i wziąć coś bez recepty, provag żel do smarowania, jakiś probiotyki ginekologiczny, w przypadku niegroźnych infekcji można w ten sposób sobie pomóc, jeśli objawy są poważniejsze trzeba iść do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
Ja polecam VAGICAL jest bez recepty i niedrogi. Mi pomógł gdy nawet leki na receptę nie pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×