Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak sobie siedze

Domowe wybielanie zębów

Polecane posty

Gość venge.
popiół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
sperma wybiela i zapobiega próchnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrówko i uroda
Ktoś pisze bo ma problem , wiec jak nie wiecie lub nie chcecie pomóc to po co sie wypowiadacie. Słyszałam że cytryna pomaga , ale nie sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doswiadczenia
a ja przeczytałam na kafe temat wybielanie zebów maką i postanowiłam spróbowac,czyszcze ta maka zeby od kilku dni i mam wrazenie ,ze osad powoli schodzi,a miałam je brudne bo pale i pije mocna herbatę,no i zobacze co dalej mysle działa lepiej niż pasta do zebów a przede wszystkim nie zaszkodzi polecam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrówko i uroda
Ale w jaki sposób to robic (chodzi mi o ta make) i czy napewno negatywnie nie wplywa na szkliwo i zeby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Kup w aptece biała perłe(ok 60 zł), dobre sa pasty Pearl Drops (ale cudow sie nie spodziewaj). Zadne domowe sposoby nie przebija dwoch powyzszych. Cytryna i sol zniszcza Ci szkliwo- odradzam. Soda oczyszczona, stosowana raz w tygodniu podobno nie narobi wiekszych szkod. Słyszałam o popiele z cytryna- cytryna to głupi pomysł, popiol obrzydliwy. A maka to chyba zart kogos z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doswiadczenia
z ta maką to nie zaden żart,mokra szczoteczke mocze w mace i czyszcze i jak może to zaszkodzic?.Ludzie macie zakodowane ze im drżśze tym lepsze ale niestety najlepsze sa najprostrze rozwiazania.Kupujecie drogie leki a przeczytajcie tylko ulotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pisze
Ale ciekawi mi w jakis sposób maka moze wybielac zeby ? Moze po prostu sciera szkliwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuty67ui89o
odpowiedz jest jedna-nie moze.Ludzie pisza glupoty ze potem maja jasne zeby,goshh Maka jest biala i jak wypluja make to widac caly syf na zebach jaki mieli i tyle.Maka nie ma zadnych srodkow wybiejajacych jedynie co ma bialy to kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli że co
Bo szczerze mowiac slyszalem juz gdzies o sposobie z maka ... nie wiem juz sama co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhjukilo
pomysl logicznie a odpowiedz sama sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pisze
ok , to skoro maka odpada to moze cos inego znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huhuluhu
Niieee, no. Wydaje mi się, że szkliwa to mąka nie zetrze. Jeślibyś myła zęby piachem to może i tak, ale mąka? Wątpię :P Radzę spróbować, wydaje mi się, ze to nie powinno zaszkodzić. Tylko spróbować w sensie- kilka razy, bo wiadomo, ze prawie nic nie daje natychmiastowych efektów po pierwszym zastosowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgrthyju
a po setnym razie ockniesz sie ze głupota ludzka jest jak wszechświat-NIESKOŃCZONA:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie spróbowac
Ale moze mimo wszytko ktos zna cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnmk
wybielac mozna specjalnymi preparatami i nie kazde zeby nadaja sie do wybielania dlatego tak wazne jest konsultacja dentystyczna.Wszystkie metody jak w/w maka nie przynosza zadnych skutkow bo wybiela np nadtlenek karbamidu ktorej w máce nie ma.Cytryna uszkadza szkliwo tak jak inny stezony kwas i nie daje skutkow wybielajacych.Zrozumcie to w koncu biedne stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno się wybielać zębów domowymi sposobami, bo można w ten sposób tylko zaszkodzić swoim zębom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×