Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci różnych narodowości. Mamy zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość gość

Jestem mamą 7 latki, której tata pochodzi z ghany. Na codzień córka nie ma problemów językowych. Rozróżnia polski od angielskiego. Jednak gdy była mniejsza miła problemy z językiem. Czasem straciła wątek i wplatała angielskie rzeczowniki lub na odwrót. W kwestii włosów muszę powiedzieć że czasami jest ciężko. Myjemy 2 razy w tygodniu przeróżnymi środkami do pielęgnacji. Bez odżywki ani rusz. Najtrudniejsze jest rozczesywanie przy dobrych wiatrach zajmuje 20 minut. Gdy już zaplotę fryzurkę mam spokój na kilka dni. Do szkoły chodzi jak narazie chętnie. Czasem tylko się skarży że ktoś jej zjada ze śniadaniówki słodycze. Mamy a jak to jest u was? Opowiedzcie coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplatasz dziecku fryzurę raz na kilka dni, czyli myjesz jej włosy też raz na kilka dni??? Chyba sobie żarty stroisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy mieszkacie w Polsce? Ile lat ma Twoja córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To chyba ty masz coś nierówno pod... włosów myć codziennie nie potrzeba, szczególnie dzieciom, których układ hormonalny jeszcze w powijakach i skóra głowy nie produkuje tyle łoju. Mnie mama głowę myła raz na 4 dni i było absolutnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża Hiszpana i mieszkamy we trójkę w UK, córka jest trochę starsza bo ma 13 lat, głównie rozmawia po angielsku, jak sobie radzi z hiszpańskim czy polskim ? Średnio, trochę rozumie, ale nie ma szału , po angielsku natomiast rozmawia biegle z bardzo dobrym akcentem, większość słów ja nigdy nie wypowiem tak poprawnie jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze dziecko rozmawia bardzo dobrze po angielsku, ale dlaczego nie uczycie jej Waszych języków? Przecież po pierwsze to w przyszłości prcentuje, a po drugie jednak wstyd żeby dziecko nie znalo ojczystych języków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, moze poszukaj fryzjera, ktory specjalizuje sie w pielegnacji takich wlosow, jakie ma Twoja corka. Jednak typowo europejski wlos jaki masz Ty jest inny i inaczej sie go pielegnuje, inaczej obcina itd. Moze sa w Polsce jacys ciemnoskorzy fryzjerzy, ktorzy wiedza co i jak. Moglabys podpytac na 1 czy 2 wizytach i mialabys juz wiedze jak je pilegnowac sama w domu. Pewnie kosmetyki tez moga byc lepsze do takich wlosow niz to co proponuja drogerie. Twoja corka musi miec piekna czuprynke ;) sama mam 5 wlosow na krzyz, a chcialabym miec gestego baranka. No ale nie mozna miec wszystkiego. Jesli zas boisz sie o tolerancje, to bardziej balabym sie rodzicow dzieci, ktorzy sa nasiaknieci stereotypami. Dla malych dzieci to wszystko jedno kto jak wyglada, wypowiasa sie, wazne by umial sie bawic. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:45 Uczymy się wszyscy nawzajem swoich języków, mój mąż coraz lepiej mówi po polsku, ja coraz lepiej mówię po hiszpańsku, natomiast córka też jako tako rozumie polski i hiszpański, może nie jest to perfekcyjne, bo ja nie raz muszę jakieś zdanie, albo słówko powiedzieć po angielsku, podobnie mąż, no ale tak od biedy to rozumie co się do niej powie, mimo wszystko woli mówić po angielsku, zdecydowanie więcej używa tego języka, więc najlepiej go rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam meza szweda i dzieci szwedzkie , na takie jak autorka i jej czarny pomiot mowimy jävla bllattar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie pisz o roznych NARODOWOSCIACH bo ty dalas d**y murzynowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka tematu. Tak mieszkamy w polsce moja córka ma 7 lat. Co do pielęgnacji włosów to czasem coś w polsce się trafi ale przeważnie moja siostra, która mieszka w Anglii przesyła nam kilka paczek produktów "canty". Myjemy włosy 2 razy w tygoodniu ponieważ skręt oraz struktura włosa jest inna niż u europejczyków. W kwestii tolerancji to moja córka jest akceptowana przez klasę nie skarżyła się jak narazie :-) pomimo że jest bardzo nieśmiała to zaprzyjaźniła się z 2 dziewczynkami. Dla mnie to wielki sukces. W przedszkolu bywała odludkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dałaś duupy szwedowi i co to za różnica? No chyba, ze masz zapędy hitlerowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie mieć takie kręcone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taka roznica , ze np przecietny murzyn ma iq na poziomie 70 , ze murzyni sa jedyna rasa ludzka ktora nigdy nie stworzyla zadnej cywilizacji , rownie dobrze autorka mogla d******y orangutanowi zaden Szwed ,Polak , Niemiec , Czech , Wloch jej nie chcial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę dziec*****erwszego syna ojciec jest z Ekwadoru, drugiego Polak. Z pierwszym w ogóle nie mamy kontaktu, nawet nie wiem w jakim kraju obecnie mieszka. Poznaliśmy się w Londynie i po kilku spotkaniach zaszłam w ciążę a on się zapadł pod ziemię. Ojciec drugiego mieszka w Polsce. Kontakty tylko przez Skype i Facebook, my mieszkamy w stanach. Jesteśmy tu 7 lat i przez ten czas 2 razy przyleciał do dziecka. Sam nigdy nie zaproponował żeby zabrać do siebie np na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie eyobrazam sobie miec dziecka ciemnoskorego. A seks z murzynem? Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:51 jak zachodzisz bezmyślnie w ciąże z jakimis byle facetami, to czemu sie dziwisz?:) Moze sie jeszcze 3 dorobisz z jakimś przyjezdnym i ten tez oleje sprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.51 zawsze mnie zastanawialo jak mozna zajsc w nieplanowana ciaze po kilku spotkaniach, jak kobieta moze pojsc do lozka bez zabezpieczenia. A wiesz chociaz jak nazywa sie ten z ekwadoru?? Co powiesz dzieciom jak dorosna. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie dlaczego Polki nie maja dziecibz przedstawicielami czolowych narodow jak anglicy, szwedzi, holendrzy itp? Bo nikt ich nie chce. Dlatego mieszaja sie z przedstawicielami ras 3 kategorii, trzeciego swiata jak Afrykanie, Araby, skazujac swoje dzieci na gorszy los. w doroslym zyciu kolorowe dzieci zawsze maja pod gore. Wszystkie badania pokazuja, ze afryka i arabia ma nizsze IQ od Europejczykow o srednio 10 punktow. Przez swoja glupote skazujecie wlasne dzieci na ciezki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanuje Polki ktore maja dzieci z azjatami. bo japonczycy, koreanczycy to inteligentna rasa, ktora ma wiele zdobyczy i osiagniec na swoim koncie. Natomiast nigdy nie zrozumiem kobiet, ktore skazuja swoje dzieci na gordzy start przez slabe geny. Arabowie i Murzyni to rasy trzeciego swiata, bez osiagniec i zdobyczy cywilizaxyjnych, ze srednio 10 punktow nizszym IQ niz Polacy. Robicie potomstwuvogromna krzywde i schody w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:50 naprawdę wg Ciebe Arabowie nie mieli zadnego wkładu w cywilizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, ze niektore kobiety mysla c i p k a m i a nie glowa. Nasluchaja sie, ze murzyn ma duzego a azjata mniejszego to wiadomo ktorego wybiora. A druga sprawa, ze polki sa dla azjatow gorsza rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasach antycznych mieli wklad w matematyke, niestety od czasow gdy pojawil sie tam islam ich jesyny wklad to wojny, chaos, terror i przesladowanie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 tak, mieli duzy wklad w cywilizacje. Zwlaszcza w kwestii zamachow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam nakazuje palic ksiazki heretyckie, wiec nic dziwnego, ze cala Afryka jest tak biedna i zacofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie i Murzyni to rasy trzeciego swiata, bez osiagniec i zdobyczy cywilizaxyjnych, ze srednio 10 punktow nizszym IQ niz Polacy. Robicie potomstwuvogromna krzywde i schody w zyciu. x Arab to rasa biała. Rasą białą jest również hindus. Niestety dla ciebie osiągnięcia mają. A kultura, wierzenia, postępowanie itp, która nie jest w żaden sposób mi bliska i odrzuca mnie od niej, nie zależy od osiągnięć cywilizacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A druga sprawa, ze polki sa dla azjatow gorsza rasa. x A których Azjatów masz na myśli? Bo Azjata to Chińczyk, Koreańczyk, jak i Hindus i Rosjanin. Arab często też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu macie powazne badania IQ przeprowadzone na skale swiata. Polska i Niemcy na 8 miejscu na swiecie, a teraz glupie polki zobacznie na ktorym miejscu sa wasi ciapacy i murzyni. Gdybysmy mieli inteligentniejsze kobiety to wyprzedzilibysmy nawet Niemcow, ale wy zanizacie nam IQ mieszajac geny z rasami przecietnie 10 punktow za nami https://iq-research.info/en/average-iq-by-country

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a dlaczego Polska piszesz mała literą ("polska"), a Anglia wielką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co pisze o IQ to kretyn. Kretyni zwykle maja obsesje w temacie IQ z powodu osobistych kompleksow. Na pocieche pozostaje fakt ze naleza do "bialej rasy", bialy kretyn mysli ze to przydaje mu splendoru i inteligencji. Tyle ze srednie IQ czlonkow danej rasy nie ma zadnego znaczenia na poziomie indywidualnym. Kretyn majaczacy tu o IQ "w Arabii" ma IQ nizsze gdzies o 50-60 punktow od jednego z czarnych lub sniadych studentow Harvardu. Albo np. od Obamy ktory, wedlug bialego kretyna, powinien byc tepym pol-orangutanem. No ale skoro tak lubisz uogolnianie to powinienes zrozumiec dlaczego Polki nie chca polskich facetow na emigracji. Sa w wiekszosci glupi i brzydcy. To wszystko. Wiec jesli juz jest wybor to lepiej sie rozmnazac z tepym Arabem niz z tepym Polakiem, c****erwsi przynajmniej bywaja atrakcyjni a dzieci pochodzace z takich zwiazkow zwykle bija na glowe uroda bladawe czysto polskie wymoczki. Z tego samego powodu Polki czesto wychodza za obcokrajowcow, w tym rodowitych Europejczykow czy bialych Amerykanow. Z kolei mezczyzn-Polakow NIKT nie chce. Mieszkam w Stanach i znam mnostwo polsko-amerykanskich par ale ZAWSZE sa to zwiazki POLKI i Amerykanina. Nie znam rodowitej Amerykanki, bez wzgledu na kolor skory, ktora wyszla za imigranta z Polski. Skoro juz uogolniamy - sa to wyjatkowe pasztety, w dodatku prawie zawsze tepe. No oni to rzeczywiscie maja pod gorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×