Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny jakie nosicie zegarki?

Polecane posty

Gość gość

Jakie marki najbardziej polecacie? I który z poniższych najbardziej wam się podoba? 1. http://betime.pl/zul_pl_Bering-14134-331-36933_5.jpg Może kategoria nieadekwatna do tematu, ale tutaj jest najwięcej kobiet i czegoś na pewno się dowiem, na ogólnym wątek został zaspamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwa pierwsze to nie są przypadkiem męski. Zależy jaki masz nadgarstek i wielkość ręki. Do tego powinno się dobierać m.in. kształt i wielkość zegarka. Co do ostatniego słaba firma, chodzi mi o jakość wyrobu. Płacisz tutaj jedynie za firmę, która w ostatnich latach stała się bardziej słynna. Słabe szkło przednie. Zwykłe szkiełko mineralne. A w tej grupie cenowej to już śmieszność, żeby coś takiego wkładać do zegarka. Więcej chwalą się, że zegarki są szwedzkie, a tak naprawdę produkowane w chinach. I do tego jeszcze słaby mechanizm zegarka. Co do Michael Kors. Żeby było w skrócie biorąc pod uwagę parametry jak na modową markę wypadają całkiem dobrze. Jeżeli już chcesz wydać około 600 zł na zegarek to moim zdaniem wybierz całkowicie inny kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ich kilka, raczej klasyczne, ponadczasowe - Tissot i Doxa. Nie lubię dużych, ostentacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Breitling i solara Seiko. Seiko nosze na codzien, Breitling "od swieta" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwatch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście mam sentyment do SKAGEN'a tych bardziej delikatnych subtelnych. Kolejnym zakupem będzie upatrzonym już masywny, ociekający burżuazją MICHAEL KORS hie hie ..co jak co zawsze muszę dotknąć, oglądnąć, przymierzyć :) Kupowanie przez internet takich perełek nie wchodzi jak dla mnie w gre! Z tych 3ch dla mnie osobiście żaden ale to ty będziesz go nosić, a nie każdy zegarek pasuje każdemu dlatego jest ich tyle, że czasami trudno wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja i tak zastanowię się pomiędzy pierwszym a trzecim. Przymierzałam w sklepie już je wszystkie, wszystkie tak samo ładne :/ bo drugi może troszkę za duży na moją dość chudą rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam adriatica a moja córka ice watch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie noszę bo nie potrzebuje. Pierwszy i ostatni raz zegarek miałam na ręce po komunii na początku lat 90tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tissot, klasyczny, podobny do tego twojego z 2 linka tylko w srebrnym kolorze. Na urodziny chce dostac zegarek sportowy do biegania, moze z Garmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam tyle tych zegarków? Pytam z ciekawości, nie złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nosze zegarków, nie wiem po co zegarek skoro czas jest w telefonie.... Chyba że jakiś snob chce się chwalić jaki to bogaty i kupuje zegarek za 500 tys jak np Lewandowski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety mam tylko takie z sieciowek. Narazie nie mam kasy na lepszy zegarek. Ale odpowiadając na twoje pyt zegarek jest fajnym dodatkiem. Fajnie wygląda na reku. Ja nie lubie zadnej bizuterii, zadnych bransoletek, ale zegarki lubię bo są uniwersalne, do wszystkiego pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo właśnie się zastanawiam czy kupić zegarek dobry, praktyczny i ładny za mniejszą cenę czy droższy gdzie w większości płaci się za markę. Ostatnio w towarzystwie o tym gadałam to jedna łaska pochwaliła się, że ma zegarek Korsa i na prawdę poleca, innej marki by nie kupiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michael Kors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tous, złoty kolor, na bransoletce. Kobiecy i delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Z której wsi jesteś? W moim mieście rzadko kto nosi zegarek.Jest komórka i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bajer1
Ktoś tutaj rzuca reklamą! SPADAJ DUPKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugusia12
Ja noszę już drugi zegarek marki Jordan Kerr i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Tissota pr50 złoty. Służy długo i jest niezawodny. W kwestii zegarków ufam jedynie szwajcarom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie noszę wcale. Zegarek miałam na ręce raz w życiu, po komunii ćwierć wieku temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boryspek
Zadbany mezczyzna powinien postawic na fajne dodatki - zegarek, portfel, buty, zapach. i juz jest wszystko na miejscu ;) ostatnio kupilem sobie swietne perfumy versace, do tego klasyczny zegarek jordan kerr i od razu czulem, ze mam fajną stylizację. czasem potrzeba naprawde niewiele, zeby miec fajny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, Jordana Kerra to nosiłam w liceum jak nie bylo mnie stać na nic porządnego, ale w sumie dobry spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×