Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limono

dziewczyny ratujcie!

Polecane posty

Gość limono

slub juz za miesiac,a ja mam problem :( nigdy nie hcodzilam na szpilkach - kupilam buty i... okazalo sie, ze nie umiem chodzic :( jak sie nauczyc w miesiac? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka jutro
cwicz codziennie po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz w nich łazić non stop, najlepiej najpierw po domu, żebyś nie wycięła szlifa na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenuj chodzenie w nich
czyli chodzić,chodzic i jeszcze raz chodzić jak najczęściej i jak najdlużej,po domu,trenować chodzene po schodach.Albo kupić buty na niższym obcasie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limono
ale w domu jest chyba inaczej, bo sie siedzi wiecej i przechozi tylko z kata w kat... a nie bede paradowac w bialych szpilkach po miescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limono
ojeju ojeju :( zakladam je w takim razie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie siedź na tyłku, skoro musisz się nauczyć w nich chodzić. A właściwie to po co je kupiłaś? Nie było na niższym obcasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenuj chodzenie w nich
a xczemu nie chcesz w nich chodizć po miescie?na poczatku wybieraj krotkie odcinki drogi np.wyjdz z dom z szpilkach,przejdz ze dwie ulice i wroc z powroten do domu:-)Trning czymi mistzea,albo po prostu starja sie jak najwięcej chodzic po domu,krzataj sie w tych butch po mieszkanu,pochodz po schodach.Albo wsiądz w smaocho0d,pojedz na miasto w normalnch butach ale w aucie miej szpilki,zaparku gdzie na miescie,przebierz buty i w tych szpilakch pochodz po miescie,po sklepach,pochodz troche p ulicach.Potem wroc do samochodu i juz w normalnych butach wroc do domu autem,chyba ze chcesz prowadzic smaochod w szpilkach ale to chyba nie jest zbyt wygodne:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limono
chodze :) jakos idzie ;) po miescie nie hcce chodzic, poniewaz takie buty sie do tego nie nadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się chodzi na szpilkach, to cała sylwetka zgrabniej i powabniej wygląda. Trenuj, trenuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych w ktorych idziesz do slubu chodz tylko po domu. kup sobie drugie do chodzenia po miescie jezeli juz. i tak bym zreszta radzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuuzttttt
nie chodz w nich po mieście, bo przy stanie naszych chodnikow, to takie białe delikatne pantofelki szybko zniszczysz. po miesykaniu w nich chody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym radziła sprawdzić, czy te szpilki są dobrze wyważone, tzn mają dobrze ustawione obcasy. Miałam kiedyś takie potwornie niewygodne obcasy, za bardzo z tyłu osadzone i chodziło się koszmarnie. Poszły w kąt. Poza tym kup jakieś inne buty na szpilce, mogą być tanie jak ci forsy szkoda, i po prostu ćwicz, chodź w nich do sklepu, ze śmieciami, po domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w domu sie nie nauczysz
musisz wyjść na ulicę, też kiedyś próbowałam, ale między domem a ulica jest przeogromna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radzę jednak pochodzić mimo wszystko po mieście. Jak się wstydzisz, to pojedź do innego miasta:) Ja chodziłąm w moich ślubnych po domu, wszystko było ok, superwygodne. Ale pech chciał, że musiałam iść na pogrzeb i musiałam mieć buty na oscasie, amoje w ostatniej chwili się rozwaliły. Poszłam w ślubnych (moje nie są typowo ślubne- kupione w deichamnnie) i po 30 minutach miałam wrażenie, że obtarłam nogi do kości! Teraz weim, że muszę kupić wkładki Scholla żelowe (tobie również polecam) żeby mi noga za bardzo nie szła do przodu jak się spoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacze co
poszłas na pogrzeb w białych slubnych butach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, również polecam silikonowe wkładki do szpilek!!! Są genialne! Nie czujesz, że chodzisz w takich butach!!! :) Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupiła na niższym obcasie. Będziesz musiała w nich tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek1234
Agata poszła na pogrzeb w swoich ślubnych butach :D:D:D:D:D nie no tego jeszcze nie słyszałam!!!!!!! Albo pojedz do innego miasta jak się wstydzisz!!!!! Tak jak wyjdzesz z pociągu czy czegoś tam zmień buty i masz chodzić!!!!! :D:D:D AGATA ŚMIESZNA JESTEŚ!!!!!! Taka mądrasińska!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
trzeba było myslec wczesniej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pmiętaj, zeby PROSTOWAĆ NOGI W KOLANACH! Największy błąd kobiet chodzących na szpilkach, to ugięte kolana. Po każdym kroku prostuj kolano. To na początku dośc trudne, ale sie da. Najlepiej ćwicz na schodach idąc w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka
Limono a jakie wysokie masz te obcasy ze sa takie problemy z chodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie wkładki scholla do szpilek,są super.No i musisz poprosu w nich dużo chodzić po domu.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie buty na wesele
???????????? aha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja i tylko ja
kropek1234 ty ofermo,znów zrobiłaś z siebie downa!!! Agatka powiedziała ze kupiła sobie buty nie typowo do ślubu,czyli nie musiały w cale na slubne wyglądac wieć co w tym dziwnego igłupiego widzisz?! chyba to ze sama jestes głupia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja i tylko ja
a do założycielki topiku: ja równiez uwazam ze powinnaś poćwiczyć na mieście,calkiem inaczej sie chodzi niz w domu.A jak sie wstydzisz ze to są slubne buty to załuż dżinsy ktore je przykryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .akama
Jeśli krępujesz się chodzić w szpilkach po ulicy, to załóż długie spodnie, one zakryją buty i raz dziennie idź się przejść. Nie umiesz tylko chodzić w szpilkach, czy prócz tego buty są niewygodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limono
tylko to sa biale buty... w takich sie raczej nie chodzi po miescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×