Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luisssa22

DZiewCZYNY to musi strasznie BOLEĆ ??

Polecane posty

Gość luisssa22

czy ktoras z was seksila sie w takiej jak tu pozycji ?? jakie sa uczucia , napweno strasznuie głęboko , czy tak nie boli i nie lepiej płycej ?? Pytam bo nie długo zrobie to po raz piewrszy i nie wiem jak jest w tej piozycji i czy czegoś sobie nie obetre tam :D oto ta pozycja http://www.redtube.com/971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodatkowo proszę o szczere odpowiedzi dziewczyn. Moja koleżankaa \\kiedys jak sie zgadałysmy o pozycjach to mi taka pokazała ale ciekawi mnie wasza opinia o niej jak on ajest przyjemna dla dziewvczyny bo facet to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no napewno jest to b głęboka
pozycja i raczej kobiety takiej nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubia bo jest
zbyt zwierzęca, kobiety lubia byc całowane i dodatkowo jest maksi głęboka i zła bo czesto chłiopak uderza o szyjke macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
może ty nie lubisz moja uwielbia im mocniej tym lepiej i od tyłu jak ją ciągnę za włosy i daje klapsy po pupie mmmmmmmmmmmm.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Nic nie boli i nic sobie nie "obetrzesz" ;) Ja się przyznam, że tylko w takiej pozycji mam orgazm;) i naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA pagony
??? ciekawa nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
mnie bola nogi jak mi je tak daj do gory i czuje sie strasznie ale w pochwie to nie boili tez tak maciee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czujesz jak ci uderza
o szyjke macicy ??? przeciez to bardzo głęboka poza a dodatkowo nie ma stymulacji punktu G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozepchane sa to nie czuja ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja - promyczek slońca
Dziewczyny próbowalam, jest extra taka super podniecającao glęboka stymulacja, polecam, naprawde wtedy jest extra orgazm. Ja odlatuje z moim nareczonym, jest bosko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra totalna
ale gościu ją popycha fuj, momentami to ona tak ręce wykrzywia jakby chciała go odepchnąc z bólu fuj a gościu ma taki paskudny wiszący bebech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
chyba łatwo jest trafić w nie te dziurke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli poza jest zła
i fiutka mozna sobie jak widac skrzywić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaczek92
Co wy...na pewno ją boli bo to widać. Dla mnie to nie do przyjęcia. Ale mnie ciekawi czy faceta nie boli jak tak ugniata sobie jądra.Co o tym myślicie.Może ktoś z facetow sie wypowie.No bo podobno to jądra są wrazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatkowo boli
jak facetowi stoi do góry a on na siłe musi go całkiem qw dól wyginac , feceta wtedy boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algjjughpkbfsbn
on ja po prostu zgwałcił :0 niektórzy faceci są beznadziejni - ona juz ma dość wołała pomocy a ten dalej jechał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinia
Mnie nic nie boli, ale nie mam jednak jakiejs super przyjemnosci, bo bardziej sie skupiam na tym ze mi noga dretwieje, albo np. ze zrobiła mi sie fałdka na brzuchu (na punkcie którego mam obsesje.. jestem szczupła!) Wolę inne ozycje... ta jest dla mnie krepujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algjjughpkbfsbn
wystarczy ze kobieta ma tzw tyłozgięcie macicy albo facet krzywą kuśke i bedzie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie okropnie boli
to jest masakra!!!! ta wielką rozpierdoloną cipe to jej nie boli widocznie, ale od tyłu na pieska jak jestem mocno podniecona to uwielbiam tak mocno wtedy mnie nie boli ale ta pozycja co tutaj to masakra..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyt
Co wy...na pewno ją boli bo to widać. Dla mnie to nie do przyjęcia. Ale mnie ciekawi czy faceta nie boli jak tak ugniata sobie jądra.Co o tym myślicie.Może ktoś z facetow sie wypowie.No bo podobno to jądra są wrazliwe nie boli . Poniewaz w czasie stosunku Ból jest negowany przez bodzcze plynace od członka. JAk ktos cie kopnie w jaja w czasie seksu to na pewno bol bedzie ledwo odczuwalny . Poniewaz do mozgu sa wysylane bodzce z penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam.... jak każdy francuz mam na wyposażenia kulki do petanque.. Stalowy pusty kulki. służą do gry i jako ochrona. polecam! tylko że nie wolno chodzić z tym bo cieżki są i hałasują kiedy jaja sie dyndają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky rainbow
Ja tam uwielbiam taki sex. Trochę mnie boli ale jak zaczynam zmierzac do szczytowania to przestaję odczuwac jakikolwiek inny bodziec prócz przyjemności. Po prostu w pewnym momencie przestaję czuc ból... a tylko szalony pęd ku orgazmowi. Prawdą jest, że taki sex jest na granicy gwałtu wiec nie polecam dla cnotek i dewotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×