Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmariolka-1980

dziwny zwiazek

Polecane posty

Gość mmariolka-1980

Witam:) Moze spotkam tu kobitki,ktore maja podobny problem Jestem w zwiazku,w ktorym facet nigdzie mnie nie zabiera,nie zaprasza (no chyba ze raz gdzies jak sa wakacje czy weekend majowy) Nigdzie nie wychodzimy ,ani do kina,ani na pizze,ani na spacery,ani do teatru itp Ogolnie moja milosc to skenrus O sobie powiem,ze studiuje i nie mam za duzo pieniazkow a on juz po studiach i dobrze zarabia Czasami chcialabym aby mnie zabral gdzies do kina czy na lody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
z nim nadal jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmariolka-1980
bo kocham........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weź jemu to powiedz a nie na forum sie żalisz.. co mamy Ci powiedzieć weź go rzuć?? i tak juz to zrobiłas w umysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmariolka-1980
prosze nie piszcie ze szukam posnsoringu Bo to nie jest normalne aby facet oszczedzal na wlasnej kobiecie Jestesmy razem prawie 2,5 roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmariolka-1980
*sponsoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie
myslicie ze ktos za darmo bedzie dla was tracił czas hahahahha ;P POLECAM.DARMOWE.wrózby Jak ktos chce skorzystac z bezpłatnych wrózb w necie http://wrozby.mojeforum.net/temat-vt4.html?p ostdays=0&postorder=asc&start=0 za darmo dostaniecie taka odpowiedz ze nie wytrzymacie z ciekawosci zeby dowiedziec sie więxcej i zapłacicie ile bedzie chciał/a ;) no moze czasem komus wystarcza podbudowanie swojego ego .. a komus odebranie resztek nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×