Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...

Polecane posty

Gość gość
dopóki mnie nie powieszą za jaja to ciągle polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ludziom "ciepła woda" nie wystarcza, potrzebują demolki wtedy fajnie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najsilniejsze" jeśli już, analfabeto. 🖐️ Nawet w to gunwo nie klikam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zamach na sądy? Co to za lewackie brednie na jakimś śmiesznym portaliku dla lemingozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy "prawackie tępoty" od rydzykowego kultu antonio-maryjnego, jesteście ślepe jak wam dołek kopią pod waszymi nogami... :( "Jaki dołek" ?- to nie nasze nogi i nie nasz dołek... Ja pie**ole, jakim trzeba być młotkiem , żeby tego nie widzieć ;( Ręce opadają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.09 "Najsilniejsze" jeśli już, analfabeto. lapka.gif Nawet w to gunwo nie klikam. cool.gif x g****o, palancie.. g****o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie rozumiem, jak można wierzyć władzy która zagarnia kolejne niezależne instytucje stojące na straży praw obywatelskich. To jest dla mnie nie pojęte. Czy ci ludzie wierzą , że cały ten pis ich wybawi, nakarmi manną i pobuduje pomniki i wszystkim się będzie lepiej żyło ? To jakiś katastroficzny thiller jest, szkoda tylko że bezmyślnie akceptowany przez owe 40 %...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×