Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

10 dzien cyklu plamienie :(

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Postanowilam napsiac poniewaz ciekawa jestem czy ktoras z Was miala takie objawy i co one znaczą? Do sedna : 10 dnia cyklu a miesiaczka trwa u mnie 6-7 dni czyli po zakonczeniu miesiaczki ledwo , zobaczyla an papierze jasno rozową krew 11 dnia znow byla niewielka ilosc krwi dzis podczas podzierania sie nie bylo zadnej krwi , jednak ciagle tamponem sprawdzalam czy jest krew i byla na tamponie jednak nie na papierze wiec gdybym nie sparwdzila tamponem nie wiedzialabym ze krew jest. Mam nadzieje ze nie napsialam zbyt skomplikowanie. Jeszcze dodam ze od 9 dnia cyklu czyli dzien przed wystapieniem niewielkiego krwawienia mialam mocny bol piersi tak jakbym miala dostac okres ... Ogolnie czuje sie dobrze , czasem mam jakies skurcze jakby przed okresem ale sa one niewielkie i krotko trwają. Mam 26 lat wspolzyje regularnie jednak z prezetywą,nie uzywam tabletek anty. Co to moze byc ? Czy ktoras z Was miala podobne objawy i jak sie to skonczylo? Do ginekologa zapisuje sie jutro tyle ze teraz nie mam z kim porozmawiac.... maz na nocce a ja mam milion mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×