Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 spotkanie brak jakiegokolwiek dotyku

Polecane posty

Gość gość

Na przywitanie i pożegnanie tylko podanie ręki. Czy taka znajomość dobrze rokuje? Dodam że jestem kobietą i tez nie jestem zwolenniczką pocałunków na 1 spotkaniu. Ale żeby po 3 spotkaniach i zero jakiegokolwiek nawet aseksualnego dotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest aseksualny dotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki bez podteksu erotycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ogonka mi nie pokazał. Czy on woli facetów? Jestem załamana bo mam 49 lat i nadal jestem cnotliwa. autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wciskaj nam tu ciemnoty z pocałunkami, miałaś nadzieję że na 3 cię porządnie przeleci, że poczujesz jego grubego gnata, a tu ci się trafił goguś bez jaj i znów musiałaś zaspokoić się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ale jakiego ty dotyku oczekujesz? żeby cie za doope mocno złapał czy żeby cię ręke w majtki wsadził i pogmerał w ciipce? bo nie czaje o co ci chodzi tak właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuję normalnego dotyku żeby jego ptak dotknął mojej pusi tak żebym czuła jego twarde genitalia między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziak w policzek przy powitaniu czy pozegnaniu ,trzymanie za rękę podczas spaceru. Wszystkie moje poprzednie znajomości tak właśnie się zaczynały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam że jak to bardzo kafe malolaty zaczną wypisywać durne teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu oczekujesz figlowania bez gumki czy wolisz w gumce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
gość dziś no to dlaczego mu na powitanie nie dasz buziaka? może chłopak nie wie czy może bo ty nic nie robisz więc on też się wstrzymuje. To ty musisz zacząć takie rzeczy a nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to podszyw autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie musiałam sama inicjowac tego bo to facet pierwszy dawał mi buziaka w policzek. Czasami jak był ostrożny to zapytał się czy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
gość dziś według mnie takie rzeczy inicjuje kobieta, nie zdarzyło mi się żeby facet pierwszy dawał mi buziaki na powitanie, nawet chyba bym sobie tego nie życzyła. To kobieta decyduje czy to jest ten etap znajomości kiedy już można czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalabys żeby pchal lapska od razu? Sama go chwyc za k****a jeśli chcesz a nie się zalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 dlaczego jesteś taka wulgarna? mnie chodzi o duchowe zbliżenie naszych ciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz pchal lapska? ? Widzę ze na kafe to tylko o jednym myślą. Czy naprawdę nie widzicie różnicy między trzymaniem się za rękę na spacerze a obmacywaniem po tyłku? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
gość dziś albo na spacerze, dlaczego go za rękę nie chwycisz? ja tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to zawsze faceci inicjowali ten dotyk. Nigdy nie musiałam tego robić pierwsza. Takie są moje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
gość dziś no to kiedyś musi być pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to gej rzuć go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jskos tak.mam ze mimo że do małych się nie zaliczam zawsze spotykam się z wysokimi facetami i jakoś nie wyobrażam sobie ze wspinać się na palcach co by dać im buziaka. Wiec zawsze to oni się schylali żeby to zrobić. Przynajmniej ten pierwszy raz bo potem to wiadomo ja też inicjowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście świntuchy. O zbliżeniu cielesnym czyli dotknięciem naszych narządów płciowych bez jakiegokolwiek zabezpieczenia myślałam dopiero podczas nocy poślubnej. autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu on wciąż się zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Tylko z 2 strony chce się dalej spotykać planujemy sylwestra .tylko obawiam się ze bardziej to będzie na stopie kolezenskiej bo fajniej czas spędzać w towarzystwie niż samemu.ale może się mylę i coś się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię takich nieśmiałków, zero jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×