Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

50% Polaków popiera PIS, 50% to debile.

Polecane posty

Gość gość

Polska dąży do zagłady ekonomicznej, wydaje więcej niż może. Finansami rządzi historyk, armią historyk. Wszystko to jest chore. No i 500+ - pracujesz, więc płacisz podatek na nierobów. Tak, tylko debile i lenie popierają PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie oszaleli od tej kasy rozdawanej za darmo i że ktoś ich wreszcie głaszcze po głowie, przynajmniej wypowiadanymi liczbami. za chwilę skończy się zabawa, znów młodzi będą uciekać z Polski jeśli jeszcze będą mogli, chuj Morav nawpuszcza tu żydów, którzy zaczną uzyskiwać roszczenia i wtedy mam nadzieję, że naród się obudzi, weźmie widły w ręce i zrobi tym lewicowym s*********m dzień sznura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to gdybyś był w zasięgu mojej ręki wypierdolił bym ci w ryj ręką która przez 30 lat robiła kilofem łopatą młotkiem kluczami karabinem maszynowym i długopisem . I nie nazywaj ludzi którzy ciężko pracowali dla kraju i ojczyzny .zebys teraz mógł nic nie robić . Leniami . Zastanów sie co ty piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe pretensje do PiS u mają nygusy ,którzy nie widzą sensu pracy za 2 i pół tysiąca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama i tata da jeść a można teź zarobić systemem na wnuczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętny wrót PlS u : około 30 lat . Kawaler . Prawik . Sflustrowany chrosciel którego unikają dziewczyny . Hedonista , Bezrobotny inteligent lub po zasadniczej szkole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sprzedało się za 500 zł, smutne że taki ciemnogród ma prawa do głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ciemnogród . Ja teraz mam większe zarobki od momentu wejsci a PIS do władzy . Nie mam żadnych +500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większe zarobki nie oznaczają Twojego większego majątku, ekonomiczny idioto x Ludzie sprzedało się za 500 zł, smutne że taki ciemnogród ma prawa do głosu... x to nie ciemnogród, to chlewnia, z takich ludzi robi się kiełbasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez problemu młodzi teraz znajduja prace na miejscu nie muszą wyjeżdzać, wręcz pacodawcy sie teraz proszą, jeszcze kilka lat temu u nas było bezrobocie a teraz w ofertach pracy można przebierać , mieszkam w niewielkim miasteczku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się sprzedałem nie dla 500zł (bo ich nie dostaję) tylko dla Polski wolnej od krętaczy i złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, sytuacja w Polsce nie pogarsza się bardziej niż za platformy. Zwiększyło się rozdawnictwo o kilka flagowych projektów, które w porównaniu do innych nie robią aż takiej kwotowej różnicy, jednocześnie uszczelniono wat i polepszył się stan państwowych spółek, dodatkowo Polska uzyskała wzrost PKB na poziome 4% (również dzięki temu rozdawnictwu). Więc na chwilę obecną sam nie wiem czy nie zagłosowałbym na PiS. Nie dlatego, że są dobrą partią, ale dlatego że robią mniej złego niż poprzednie rządy i niż zrobiłyby inne partie lewicowe. Jedyną partią nad którą bym się wahał jest Kukiz, ale nie jestem pewien czy oni dali by sobie radę z samodzielnym rządzeniem państwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 Spółkom państwowym dzieje się lepiej, ze względu na ich lepsze zarządzanie, na co to się przekłada? Na to że państwo się mniej zadłuża, lub nie ma podnoszonych podatków, pomimo wzrostu wydatków państwowych niż gdyby były zarządzane tak jak poprzednio. W przypadku spółek energetycznych dzięki działaniom z rynkiem mocy nie obudzisz się za kilka lat z ceną energii 4 razy większą jak to jest na zachodzie (niska cena w hurcie, ogromne podatki wszelkiego typu by dotować Oze i inne ekonomicznie i technologicznie nieuzasadnione źródła). Ponadto nie dzieje się to kosztem przedsiębiorców bo polepszenie ich sytuacji mam miejsce dzięki lepszemu zarządzaniu a nie jakiemuś prawu pro-monopolistycznemu. Więc nawet jeśli sektor prywatny na tym trochę ucierpi to będzie to z zyskiem dla klientów- nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę żadnego "nam" chyba chodzi Ci że napisałem "mam", zamiast "ma". Średnio podoba mi się, że pozbawiasz człowieczeństwa rozmówców, z którymi się nie zgadzasz, to domena faszystów. Jeśli Twoim wyborem jest praca w sektorze prywatnym w porządku, osobiście nie mam nic przeciwko żadnemu sektorowi jeśli działa rozsądnie i wolnorynkowo, choć nie zawsze idzie to w parze. Ostatnia kwestia, niezależnie od tego gdzie chcesz pracować podatki i tak będziesz płacić, więc powinno Ci zależeć na tym by jak najmniej kradziono Ci z kieszeni, czyli powinno Ci zależeć na dobrym działaniu spółek publicznych, bo ich złe działanie to również okradanie Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj tylko lenie nie maja pracy. Przez pol roku bylem bez pracybo sie lenilem. Poszedlem do zakladu pracy i mam prace. Jestem wyksztalcony i bezdzietny ale jestem za 500+ bo znam osoby, ktorym pomoze to zapewnic dzieciom lepszy start edukacyjny - kursy jezykow, obozy sportowe itp. Ponadto PiS spelnia to co obiecalo jko chyba jedyna parti przez te 25+ lat wolnej Polski. Nie przyjmowanie muzulmanow jest jednym z glownych powodow wygrywania PiS z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale komu obiecało? co za durnie, socjaliści, komuniści, debile głosowali na to? przecież wiadomo było, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że pozbawiasz człowieczeństwa rozmówców, z którymi się nie zgadzasz, to domena faszystów. x lol, nazywać libertarianko-anarchistkę faszystką XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada podziękować opozycji w Polsce i lewactwu na całym świecie za kawał "dobrej" roboty i ich głupotę. Im więcej jadu i plucia na Polskę i Polaków tym większe poparcie dla PiS. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej jadu i plucia na Polskę i Polaków tym większe poparcie dla PiS. Brawo! x a to niby czemu? pisdzielce optują za żydo-amerykańską krainą Polin, nie żadną Polską. spytajcie Mateuszka p**deuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faszysta to oznacza wiązka pęk wszystko w państwie, nic bez państwa, nic przeciwko państwu. i faszyzm nic nie ma wspólnego z nazizmem to tak samo lody zimne nazwać lodami ciepłymi nazizm ma więcej wspólnego z komunizmem socjalizmem nawet nazwe maja wspólna socjalizm i faszyzm miał w swoich szeregach żydów nic nie mial wspólnego z atysemityzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ludzie zobaczyli ze pis spełnia obietnice wyborcze przeciwienstwie do platformy ktura przez 8 lat budował gazoport a tak robili komorowski idiotów z polaków KABARET - Bronisław Komorowski na otwarciu inowrocławskiej obwodnicy :) - WYBORY 2015 https://www.youtube.com/watch?v=zo0yBhkTzPw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×