Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 plus wyrównanie

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie odnośnie 500 plus. W czerwcu urodziłam dziecko. Miałam małe przeboje z ojcem dziecka i dopiero zacznę składać wniosek o 500+. Czy zostanie mi ono wyrównane od moemntu urodzenia dziecka czy od złożenia dokumentów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
Dopiero jak urodzisz drugie dziecko to na to drugie dostaniesz 500 plus KOTKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwsze dostanie, jeśli nie przekroczy dochodu a skoro jest samotną matką (wnioskuje to po "przebojach z ojcem") to tym bardziej. tylko nie wiem jak to będzie z tym wyrównaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest od momentu złożenia wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dziewczyna, samotna matka będzie tyle miesięcy w plecy przez nieodpowiedzialnego ojca? Coś mi tu nie pasuje. Chyba wyrównuja od momentu urodzenia dziecka, jakoś tak. Alimentów z funduszu alimentacyjnego nie wyrównuja "wstecz" tylko dla od momentu złożenia wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO TEMATU W pośredniaku byłaś????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie, że nie muszę bywać w miejscu, które Ty często odwiedzasz. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony i takie miejsca jak "pośredniak" nie są przeze mnie "odwiedzane". Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, jak już chcesz wiedzieć. Ale jednak 2200zlotych za macierzyński to nie wiele, będąc samą z dzieckiem, mając na utrzymaniu dziecko, mieszkanie, siebie. Nie, nie mam nikogo bliskiego kto mi pomoże. Jestem jedynaczka, wychowywałam się bez ojca, moja mama 3lata temu zmarła. Mama także była jedynaczka, także na pomoc "cioć i wujków" nie mam co liczyć. O pomocy ze strony ojca dziecka także mogę zapomnieć, alimenty będzie przesyłał na moje konto, kontaktu z dzieckiem nie chce mieć. Brzmi jak słaby melodramat, co? Niestety to tylko moje Życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykra sprawa. Jednakże życzę Ci żeby wszystko się ułożyło masz małą istotke która kocha ciebie bezwarunkowo i ty daj jej to wzamian. Miłością się nie przejmuj kiedyś się znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Co do 500+ to nie będzie ono wyrównane, liczy się od momentu złożenia wniosku. Teoretycznie mogłaś złożyć wniosek po urodzeniu dziecka ale nie miałaś kompletu dokumentów (brak ojca, brak orzeczenia sądu ws. alimentów) to i tak te bźdźągwy z mopsu/gopsu nie przyjęłyby ci go. Także niestety kochana ale jesteś ,,w plecy,, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za pomoc (: jednak są jeszcze normalni ludzie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 2200 dochodu to nie dostaniesz 500 plus na pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

taki właśnoe chory kraj, samotna matka z dzieckiem nie dostanie pomocy. skoro jest samotna, ma zasądzone alimenty to BEZ WZGLĘDU NA DOCHÓD powinna dostać 500+. ten program jest tak niedopracowany.. a patologia, nie pracująca, nie wykazująca żadnego dochodu (brak pracy = jest 500+, po co pracować, zróbmy sobie "pięćsetkę") ma 500+ od ręki. szkoda słów, współczuję autorce tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Współczuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×