Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

8 marca 2017 roku kolejny CZARNY PROTEST...idziecie ?

Polecane posty

Gość gość

Kobiety z 40 krajów bedą protestować w podobnych czarnych protestach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istoty kobietopodobne. A przeciwko czemu ten protest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Protest przeciwko używaniu mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
protest przeciwko rządzącym idiotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za przywróceniem tabletki po. Każdy niech ma prawo wyboru. Jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.33 Widać, debil w TVN :D Tabletki nigdzie z polskich aptek się nie wybierają, cały czas będą dostępne tyle że receptę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że matki protestujacych nie połknęły tych tabletek. Jedyne uzasadnione użycie to by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś protest przeciwko rządzącym idiotom xxxx Takie sprawy załatwia się podczas wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w tych protestach uczestniczą same kobiety-paszczury? Czy tam jest jakaś selekcja i zakaz wstępu dla ladnych i kobiecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wybiorę na ten protest.... porzucać zgniłymi jajami w te puste sprzedajne żopodajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja protestuję przeciwko protestom, wkurzają mnie u nas te głupie babska. Puścić je uchodźcom, niech się zabawią to się jednej z drugą głupot odechce ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schlać się do upodlenia, dawać d/u/p/y byle komu, a potem tabletka po, a jak się gówniak zagnieździ to wyskrobać. W dodatku same głupie pasztety. Takie są te niby kobiety. Rodzina nie, bo to obowiązki, lepiej byle gdzie i z byle kim, dopóki są chętni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Panów którzy są przeciwko: Skoro Panowie jesteście tak bardzo przeciw protestowi KOBIET to zorganizujcie swój "męski" - ale z tym to chyba będzie problem bo trzeba mieć "jaja" żeby działać ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Panów którzy są przeciwko: Skoro Panowie jesteście tak bardzo przeciw protestowi KOBIET to zorganizujcie swój "męski" - ale z tym to chyba będzie problem bo trzeba mieć "jaja" żeby działać ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za czym czy przeciwko czemu ten protest? Bo pare rzeczy mi sie w tej naszej rzeczywistosci nie podoba, ale dotyczy to i mezczyzn i kobiet, wiec nie rozumiem protestu samych kobiet? Ja tak wole koedukacyjnie :D Nawet protestowac :D A piwo beda rozdawac? To moze bym przyszla wtedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Panów którzy są przeciwko: Skoro Panowie jesteście tak bardzo przeciw protestowi KOBIET to zorganizujcie swój "męski" - ale z tym to chyba będzie problem bo trzeba mieć "jaja" żeby działać ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no ale na serio: przeciwko czemu ten protest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Do Panów którzy są przeciwko: Skoro Panowie jesteście tak bardzo przeciw protestowi KOBIET to zorganizujcie swój "męski" - ale z tym to chyba będzie problem bo trzeba mieć "jaja" żeby działać ?? C Ale jakich KOBIET? Te paszczury to nie kobiety🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale z tym to chyba będzie problem bo trzeba mieć "jaja" żeby działać ??!" jakbyś jeszcze wyjaśniła na czym polega odwaga tego protestu to byłbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Protest dotyczy kilku spraw, a mianowicie: - przywrócenia swobody nabywania hormonalnej pigułki "PO" bez recepty (nawet dla nieletnich) - likwidacji "klauzuli sumienia" dla lekarzy, którzy nie chcą wykonywać aborcji - wprowadzenia liberalnego prawa aborcyjnego, umozliwiajacego swobodę w przerywaniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim idiotą trzeba być, by nie rozumieć, że problem ciąży niechcianej lub zagrażającej życiu może dotknąć każdej kobiety? Tak, waszych matek, sióstr, żon i córek też! Co to za głupie komentarze o puszczalskich? Swoją matkę też nazwiesz puszczalską jeden z drugim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś wam kazał uprawiać seks przed ślubem? nie uprawiajcie to nie będzie problem z ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się ze po ślubie też można zajść w ciążę uprawiając seks. I ta ciąża może być zagrożeniem dla zdrowia lub życia matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiecie, aborcja to zło, bo trzeba rodzić. Bo jak się nie będzie rodzić, to nie będzie się chrzcić. I mniej będzie komunii. I kabza schudnie i jeszcze kościółki będzie trzeba sprzedawać tak jak na tym złym, zgniłym zachodzie. No a jak tu sprzedawać kościółki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przerażona obraźliwymi wypowiedziami przeciwników strajku kobiet. Użyłam tabletki dzień po będąc mężatką od 20 lat, po sexie z mężem. Puściłam się z mężem? Też mnie wyzwiecie? Nikogo nie zabiłam, nikogo nie obraziłam. Tabletka dzień po nie jest przecież tabletką poronną , opóźnia owulację uniemożliwiając zajście w ciążę . GDYBYM MUSIAŁA UDAĆ SIĘ PO RECEPTĘ BYŁOBY ZA PÓŹNO NA JEJ UŻYCIE. Pozwólcie kobietom żyć jak w innych cywilizowanych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy na Czarny Protest maja wstep czarnoskore kobiety? I czy nazwa nie jest dyskryminujaca wobec Afrykanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×