Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość

To parszywa klamczucha !! Jest nie zrównoważona psychicznie baba !!!!!! Ostatnio była cisza na jej yt , ogłosiła wielkie zmiany w życiu,że nie będzie z fabianem itp. Nawet napisała że kogoś już ma na oku i co hahaha znów zaczęły się zakupy na jej yt z ciekawości zobaczyłam na jej niby exa na fb i zdjęcia z soboty podpisane "moja kochana myszka" ona każdemu dodaje komentarze na yt że ktoś ujawnia trochę prywaty a ta sama z siebie robi parodie!!!! No tak trzeba za coś zrobić zastrzyki w Polsce Zero ,godności jakiegoś kolwiek poziomu;klasy niż kompletnie mniej niż zero !!!! I jeszcze w q&A mówiłaś że nie potrafisz kłamać Ty umiesz tylko żyć kłamstwem Candy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ktoś tu wejdzie na nowy watek i coś napisze więcej bo mi się jej filmików oglądać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona wie
Szkoda mi słów!!! Jak można Candy Ci zaufać skoro ciągle kłamiesz , po pierwsze z fabianem po drugie z benefitami Oczywiście jest to twoja sprawa Ale zauważ że Ty sama przecież o tym wszystkim zaczęłaś mówić trzeba było nic nie mówić a nie teraz to każdego pretensje trochę samokrytyki kobieto Nie dziwię się że ludzie tobie nie ufaja bo cały czas różne przekręty Tak samo jak dodalas zdjęcie z synem na Instagramie który trzyma Cię za cycki z Twoim komentarzem typowy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zabiegi puszczają, ona ma strasznie zniszczoną skórę, trzaska się na skwarkę nadal. Twarz kobiety po 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska Candy
A dziwisz się że ma taką skórę jak ja katuje na solarium zdziwiona że zabiegi nie udane Ale co się dziwić jak przy wypelniaczach trzeba używać filetów ona jest tak zajechana że nic jej nie pomoże Te skarbonki zrobiła na 100 żeby subow jej przybyło niestety zauważyłam że jednego dnia jej dochodzi 4 a na następny dzień odchodzi 6 nic dziwnego jak baba nudna strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenująca żal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co?znowu jest z Pawianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest znów z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest live i ta bezwstydu z tym debilem tam w tle go słychać. No żenująca idiotka dopiero mówiła OBUDZIŁAM SIĘ JUŻ NIGDY NIE WRICE DO NIEGO ona jest debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos musi te karuzele sponsorowac przeciez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian to kura znoszaca zlote jaja,to wiadomo ze bedzie sie go trzymac chocby nie wiem co.Bo kto ją bedzie sponsorował?On chłoptaś bez ambicji. Fajnie ze chce pomagać ale to nie jest z potrzeby serca tylko z wyrachowania.I to jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga weź ty się czasem ugryź w język bo sama robisz z siebie pośmiewisko. No chyba ze z tym Fabianem to perypetie to tak specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale juz odplynela z tymi live-ami i licytycjami. Ciekawe czy wroci do normalnych vlogow bo ta tematyka mnie raczej nie interesuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie odpłynęła ale zaraz odpłynie ;) Jak dokończy to piwo zakamuflowane w tym ananasie :) Już by sobie dały spokój tym obgadywaniem innych dziewczyn z you tube.Mówi o nich że włażą w tyłek każdemu,jak sobie przypominam to ona wchodziła w tyłek wysyłając te swoje paczki z tymi badziewnymi ciuchami.Nawet na live nikt nie chce ich licytować;) To ciuchy dla koneserów tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona uwielbia byc w centrum uwagi, dlatego robi te livy zeby jej laski mowily jaka to ona cudowna, jakie ma dobre serce. Wszystko sztuczne i na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jest.A one jej tam słodzą w komentarzach.Ale gdyby tylko coś nie tak powiedziały albo się sprzeciwiły jej i nie przytaknęły to zaraz by Agusi złośliwość,chamstwo i uszczypliwość wylazła na wierzch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka by nie myla czy klamczucha czy robiaca licytacje zeby podniesc swoje ego to fakt jest taki ze uzbierala juz ok 13000 zl ktora z Was tego dokonala ? ja nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zawiana dziś,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiłam te live oglądać ale dziś nie da się na to patrzeć.Wrzask,krzyk,bełkot pijacki.Gmera Fabianowi między nogami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona jest pijana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D jak bąk ugotowana a co dalej będzie to strach pomysleć:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijana że żal patrzeć i słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ale siara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jeszcze nigdy nie była tak nawalona jak dziś.Robi z siebie idiotkę dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona mówiła o miszmaszowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawalona równo na dzisiejszym live!!!!! wstyd i zbiórka na tak szczytny cel masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejszy live spalony na panewce nawalona bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra ale nachlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian ją tłumaczy że brzuszek Agusię rozbolał ;) hehe Padła pijana jak bela z czkawką na dokładkę :) Dziś był cyrk a nie licytacje. Nawet jej brat napisał w komentarzu że przesadzili z piciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×