Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coralick

Ale zakoorwiscie!!!

Polecane posty

Gość topiaca sie w alko
a gdzie teraz mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze koralik
srup jakieś prowo bez endu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich... mieszkam w pisssduuuuuuu... tam gdzie wiecznie jebbbbieee deszczem i jest zimno :( a w polsce taka pogoda... jak malowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scolopendra culavica
byś lepiej dała namiary na tego skypa to bymy se pogadali;) Gdzie konkretnie do Polski zjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scolopendra culavica
Fajnie...w góry.:) Też bym sobie pojechał. Jak Ci tatou powychodziły? Bolało trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tattoo... o to cala looooooong storyyyyyy.... zalecili mi przed coverem usuniecie laserem starego. juz sie prawie zdecydowalam kiedy dostalam pozwolenie na wydziaranie drugiej reki wiec obeszlo sie: bez placzu, bolu, rekonwalescencji i czekania na zagojenie... zyskalam troche kasy i pol roku czekania. wiec we wtorek mam ostateczne spotkanie z Pawlem, naszym rodakiem na wygnaniu... termin pierwszej sesji mam na 6 czerwca bo Pawel zajetym gosciem jest.... dziwne ale okazalo sie ze polacy sa swietni w te klocki i ow iele lepsi od innych nacji, ze tak to ujme. stanelo ostatecznie na tej slicznotce :) http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2009/348/8/7/Embattled_by_Ophelias_Overdose.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scolopendra culavica
Co to za dewiacje artystyczne?:classic_cool: Podoba mi się. Lubie takie klimaty. na ile do polski przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam cos z cyberpunka lub steampunka... generalnie byly jeszcze inne wersje ale ta ''chyba'' ostateczna :) startujemy 4tego, 5 doplywamy do cherburga, potem holandia na 1 dzien, a potem do polski wiec bowinnismy dotrzec 7 a 14 wracamy spowrotem... dobrze bo mi sie bedzie tesknic za rudym :) juz lzy wylewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scolopendra culavica
To zabierz go ze sobą...Niech chłopak zobaczy jak żyja normalni ludzie:D Nie taniej wyszłoby samolotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze to nie przejdzie z moim mezem ha ha ha... jak by rudy byl mniejszy to bym go schowala w kieszen i juz :) samolotem o wiele wiele wiele taniej ale chcielismy zazyc przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scolopendra culavica
Nooo...żeby przygoda was nie zażyła czasem:D Nieźle was wytrzacha jak przekroczycie granice z Polską...ale przynajmniej nikt za kierownicą nie uśnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scolopendra culavica
Nie bardzo mam gdzie...przede mną monitor obok mnie komp i głośniki... Najwyżej do kawy wypluje;) Będzie ze śmietanką:) Ale co to za przygoda jak nic was nie zaskoczy?!? Udało mi się założyć konto na skype...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie powiedzialam ze nie zaskoczy :)... mam nadzieje ze nie zaskoczy ZLE ha ha ha pautko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scolopendra culavica
jak będziesz w chokolandi to wypal skręta w mojej intencji w cofishopie jakimś...tylko do polski nie przywoź czasem bo nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze nie pomyslalam o tym... bede blisko amsterdamu wiec... kto wie, kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×