Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bank PKO!!

Polecane posty

Gość gość

Witam, nie rozumiem co się stało na moim koncie w piątek miałam 13zl a blokady zero wczoraj miałam 16zl na minusie ok może przez płatność zbliżeniowe ale dziś to jakaś magia nagle mam ponad 1000zl na minusie!!! Od piątku nie robiłam żadnych zakupów nic skąd taki minus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, to chyba pytanie do banki nie do nas. Zadzwoń se na infolinię i wyjaśnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się tak nadymales/as czy odpowiedzi na forum są obowiązkowe? Nie znasz odpowiedzi to nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam odpowiedz: zadzwoń sobie na infolinie. Skąd ludzie na forum maja to wiedzieć. No debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, czy mamy tu wrozbite Macieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opcja nr 1 ) skopiowali Ci karte i balują na twój koszt. Opcja nr 2 ) włamali Ci się na konto internetowe i przelali sobie kase Opcja nr 3 ) męża masz ? To pewnie kochanke sponsoruje Opcja nr 4 ) Tak zabalowałaś że nie pamiętasz ile forsy przepiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z tych opcji... W historii nie ma takiej kwoty pobrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie ostrzeżenie ,żeby nie drążyła tematu i nie pisała niewygodnych tematów dla was ? Możliwe ,dla was wszystkie chwyty są dozwolone .Nawet wiecie w którym banku ma konto ,zresztą trudno się dziwić ,skoro kiedyś znaliście nawet stan jej konta ,rozchody i przychody . Nie strasz ,nie strasz ,bo się ze**asz ! a to może być dowodem ,nawet nie wiesz jeszcze jakim w sprawie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszelki wypadek sprawdzi wszystko dokładnie ,ale nie on-line ! To zbyt gruba sprawa ,żeby pozostawić ją bez reakcji ! Posuwacie się coraz dalej ,ciekawe co was zatrzyma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli ktoś Ci zapłacił kartą w piątek to w historii pojawi się dopiero w poniedziałek po 11:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszenie nie wyszło wam z mody , temat ciekawy ,aż dziw, że go nie kontynuujecie dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro ide osobiście do banku. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [12:19 daj znać jutro co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×