Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo bolą mnie pieniądze które zmarnowałem

Polecane posty

Gość gość

Na byle jakie buty (Texar, Mil-Tec Security), na bezinteresowne pomaganie innym (dałem komuś pieniądze na bilet, a ten ktoś i tak kupił zły bilet), na koszulki beznadziejnej jakości (Fruit of the Loom). W sumie na przestrzeni ostatniego roku - jak obliczyłem - zmarnowałem niepotrzebnie 750 zł. A jestem bezrobotny, więc jest to dla mnie suma nie bagatelna i bardzo żałuję że kiedyś nie byłem taki mądry jak jestem dzisiaj (mam nadzieję). Proszę wam o wybaczenie, żebym mógł wybaczyć sam sobie, i przestrzegam przed pochopnymi wydatkami na rzeczy których nie potrzebujecie lub które są niesprawdzonej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś może udzielić mi wsparcia finansowego, choćby niewielkiego, to proszę o kontakt: windows.11.pl (małpa) gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no już ci wszyscy sla pieniądze. Wiesz czemu biedujesz? Bo masz właśnie takie podejście. Wydales to trudno. Po co przeżywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam już inne podejście. A pieniędzy potrzebuję, i mam nadzieję że ktoś mnie wesprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym przypadku nadzieja jest marką głupiego... Ja też potrzebuję na nowe buty. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym cię wsparł, gdyby nie to że sam proszę o wsparcie :) Ale gdybym miał pracę i kasę, to bym ci zwyczajnie wysłał pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym ci nie wysłała bo niby z jakiej racji? Na protezy nie zbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci nawet doradzić jakie buty kupić (bo obecnie mam już doświadczenie). Nigdy nie kupuj butów zrobionych ze skóry syntetycznej... www.zielonysklep.pl/buty/2758-buty-mil-tec-security-new-2000000011639.html ... bo szybko pęka. Nigdy też nie kupuj butów z klejoną podeszą lub zawierających nylon... www.zielonysklep.pl/buty/3166-buty-taktyczne-texar-viper-desert-2000000078328.html ... bo podeszwa zwykle nie jest przyklejona szczelnie i bardzo łatwo nabierają wody, a nylon szybko się drze i szczępi. Kupuj wyłącznie buty z naturalnej skóry, zszyte grubymi nićmi, o jednolitej budowie (nie że skóra i nylon, tylko sama skóra). Np: www.zielonysklep.pl/buty/3190-buty-surplus-glany-wojskowe-taktyczne-10-oczek-2000000078656.html Lub: www.zielonysklep.pl/buty/1590-buty-mil-tec-desant.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest szczępienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkludując: teraz już wiem co kupować (i nawet mogę doradzać innym), ale wiadomo że muszę jakoś uzupełnić rezerwy finansowe. A że jestem bezrobotny, to dlatego proszę was o wsparcie :) Mail'a podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozancem mogę cię jedynie wesprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczępienie, to proces wynitkowywania się :) Bardzo niebezpieczny, zdradliwy i prowadzący do totalnej destrukcji ciucha lub buta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwy nie potrzebuję, bo jestem ateistą. Byłem ochrzczony, ale dokonałem apostazji z kościoła, więc twoja modlitwa już nie może mi zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to turlaj dropsa bo ja ci grosza nie dam. Do roboty ferdynandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym jak porzuciłem wiarę chrześcijańską, wkrótce wpadłem w sidła niemieckiej muzyki gotyckiej. Od tego czasu, moce ciemności prowadzą mnie każdej nocy ku lepszemu życiu. A każdy dzień jest tylko po to, aby mogła nadejść kolejna noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czasie tych ciemnych jak o***t murzynski nocy weź czasem słownik do rąk żebys że szczempic niczego nie musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że pisze się "strzępić", ale wymawia się "szczempić" i moim zdaniem taka forma jest bardziej naturalna :) Tak samo jak pisze się "jastrząb", ale mówi się "jaszczomb" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie, pisze się "sobie", ale mówi się "se". Np. jem se, albo robię se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczempic to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie słyszałam żeby ktoś kto pisze jastrzab mówił jaszczomb. Jedyne co to dżwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze 100 lat temu, język polski brzmiał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Mówiło się np: " Lizę se do sklepu :) " Albo: "Idę se zaszlachtować prosiaka :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedyś się mówiło uhuhu i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wróćmy do tematu. Jeżeli ktoś może wysłać mi kilka złotych, to proszę o mail'a. W odpowiedzi podam adres fizyczny, do wysłania przekazu pieniężnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej się mówi "uhuhu", albo "ohoho" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się mówiło: "wsiadaj k****o", a teraz się mówi "wsiadaj kulson" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×