Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo łatwo jest zachować czystosc wystarczy byc wycofanym społecznie

Polecane posty

Gość gość

A to jest bardzo proste, rozmawiamy z ludzmi tylko powierzchownie w nic się nie angażujemy na 100%, żyjemy se tak na pół gwizdka z wy....niem na wszystko. Nikt nic od nas nie chce, bo ludzie się szybko nudzą i tak se można żyć cały czas to jest bardzo proste nie wiem w czym ludzie macie problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czystość w jakiej kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kategorii cnoty i prawictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś nie jest pod silnym wpływem jakiejś religii to po co ma to robić? Ja np. nie wyobrażam sobie poślubić kobiety, która nie próbowała seksu z nikim poza mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:50 to poślub kurfe z ulicy ukrainke lub z burdelu tirówke hiv aids cie zarazi i zdradzi i zycie ci zniszczy to pojdziesz po fakcie po rozum do glowy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to określenie na k urąga osobom pracującym tak a nie inaczej. Po drugie nie mam ochoty wiązać się z kimś kto wykonuje zawód prostytutki równie bardzo jak z kobietą bez doświadczenia ( w sensie złoty środek). Po trzecie faktycznie co trzecia prostyutka w Polsce to imigrantka, ale nie sądzę, że przeciętna imigrantka w Polsce chciałaby być kojarzona z pracą prostytutki. Po czwarte nie chcę się wiązać z kimś poważnie chorym, bo to zbyt duży ciężar, niezależnie czy ta osoba ma AIDS czy raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po piąte, dość przeciętny z Ciebie troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po szóste kobieta dla której mąż jest tym pierwszym, będzie ciekawa jak jest z innym, przez co prawdopodobieństwo zdrady dość mocno wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po siódme mężczyźni dla których tak ważne jest dziewictwo wybranki to najczęściej idioci i seksiści. Ważne jest się dobrze doagadywać i czeprać przyjemność ze wspólnie spędzonego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ósme juz nie wiem co pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Też wyznaję filozofię nie angażowania się w nic głębszego z nikim i dzięki temu nie mam żadnych problemów życiowych i do tego bez przeszkód dążę do swoich życiowych celów. Ma to swoje minusy ale generalnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Kompletna bzdura im mniejsza liczba partnerów tym mniejsza szansa zdrady. Jest to udowodnione naukowo więc skończ pisać te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna która sypiała z innymi mężczyznami nigdy nie bedzie wierna i po jakimś zdradzi bo nie wierze ze wytrzyma z jednym do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie zastanawiam ile % tych pielgrzymek 18-30 nadal jest czystych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×