Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Syntja

Będę trenować boks.Myślicie że to dobry sport dla dziewczyn?

Polecane posty

nudzi mi sie ciagle:o nie mam co ze sobą zrobić..moze to by było jakies zajecie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gdzie ale moze cos znajde bo jeszcze sie nie rozgladalam:P a nie odstrasze tym faceta?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz na nim trenowac to odstraszysz :P Ale wydaje mi sie ze faceci sie nie boja dziewczyn ktore trenuja sporty walki.... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syntia lepiej trenuj seks z jednym facetem. NIe szpeci tak buzi, jak boks. Uderzenia w prawą skroń uszkadzają mózk. Później sąklopoty z pamięcią dlugotrwałą i oceną odległośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie. ja trenowałam i oto skutki z którymi borykam się do dziś: - podczas treningów miałam ładnie umięśnione łydki i ręce. Poszłam na studia i treningi się skończyły. A ręce i łydki zwiotczały. Taka bezkształtna masa..... - treningi są bardzo wyczerpujące więc trzeba dużo jeść. Ja sobie to zlekceważyłam na początki i mdlałam przy każdym większym wysiłku. - no i wiadomo. Jak dostaniesz w nos to już tylko operacja plastyczna Ci pomoże. Mnie to na szczęście ominęło bo za mało ważyłam i nikogo nie znajdywali o mojej wadze do sparingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to uszkadzaja mozg?:o wystraszyles mnie a w innych sportach jakos sie nie widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze to nie jest dobry pomysl:P a tak jeszcze mysle ze moze bym z workiem trenowala... mniejszy wysilek i nie dostane od niego w nos:D chociaz to nie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl nad tae bo. To taki bokso-fitness :) Poszukaj w googlach to będziesz wiedziała o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
uderzenie w nos nie lamie go od razu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syntja - z workiem, mozesz sobie trenowac jak najbardziej. nawt mozesz kopać. Tylko bez butów, żeby nie zniszczyć worka. albo zapisz się na Ju-Jitsu. Tm się nie okładają pięśćmi pogłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
1. jak nie wiesz jak to zrobisz sobie krzywde na worku 2. klasyczne jj to raczej parter a nie okladanie sie po glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki tae bo fajne sie wydaje:D a to Ju-Jitsu to jakieś w stylu karaty nie chce się zabić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju-Jitsu to nie zaden parter. Do parteru, to sprowadzasz tylko przeciwnia. No Może nie zawsze, ale przeważnie. To udeżenia, kopnięcia, ale przedewszystkim rzuty, podcięcia i dźwignie oraz uderzenia i naciski na punkty witalne. To jest obrona przed złapaniem np. dziewczyny za tłów z przodu, z tyłu, za rękę, włosy, ubranie etc. Obrona przed uderzeniami i kopnięciami. Właściwie to obrona przed każdym rodzajem ataku. NIemal wszystkie samoobrony i combaty wywodzą się z Ju-Jitsu. Nie myl z Jiu-Jitsu brazylijskim (BJJ), bo tamto to zupełnie inna sztuka walki, bardzo daleka od japońskiego Ju-Jitsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ona na koncu tak macha reka jakby mu chciala przywalic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...fajny sport ale albo macie mocne kosci albo wcale nie macie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się nuczyć odpowiednio upadać. To tylko tak strasznie wygląda :) Raczej nikt sobie nie robi krzywdy na treningach. Jak widzisz trenują i dzieci i kobiety o chmm.. nieco większej wadze :D Pójdź za darmo na trening, jesli gdzieś w Twoim mieście jest sekcja i zobacz czy ci się spodoba. Uprzedzam, że w czsie treningu można stracić nawet litr wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam tego tae bo i tego jj u mnie:P jak juz pojde na to jj mam nadzieje ze przezyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×