Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohroeiiueigvifieriugiudfhg

BIALE kuleczki we wlosach co to jest???

Polecane posty

Gość ohroeiiueigvifieriugiudfhg

Po ciazy zaczely mi bardzo wlosy wypadac z cebulaki.. pozniej zaczela mnie glowa skory swedziec i zaczelam wygrzebywac male biale kuleczki z glowy... nie sa to wszy.. ani lupiez.. wiec powiedzcie mi co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalaman psemmm
styropian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohroeiiueigvifieriugiudfhg
po pierwsze caly dom mial by je. po 2 wszy sa czarne a gnidy biale.. a nic czarnego skaczacego nie widze. juz sama nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalaman psemmm
to choroba pasozytnicza skóry głowy te kuleczki to larwy robaków w skóze cos jak wagry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciizziiaa
albo ,ajak nie styropian ,to napewno papier scierny ,ktory był wczesniej styropiane ale przekształcił si teraz w papier scierny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ścioema
Po pierwsze wszy nie sa czarne chyba ze najedzone, po drugie wszy nie skacza jak pchły tylko pełzaja, polecam poczytac, czy te owe kuleczki sie swieca? sa na włosach? ciezko schodzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona i on zbierają złom
napewno nie skacza ja mam takie co skacza a nie ktore lataja czasem zlapie jakas i zjem jest bardzo smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohroeiiueigvifieriugiudfhg
swieca ale tylko w ciemnosciach niczym robaczki swietojanskie hmmm co to moze byc/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To U P I E Ż głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ścioema
jeśli tak to 10000000000000000000000000000% gnidy ale z tym świeceniem w nocy to żart mam nadzieje.. Jesli pisałaś to Ty autorko to nie pozostaje Ci nic innego jak wizzyta w aptece zakup takiego zielonego smierdzace płynu na wszy właśnie, i pozbycie się cholerstwa i sprawdzenie reszte rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohroeiiueigvifieriugiudfhg
to wyglada troche jak tluszcz.. takie malusienkie biale kuleczki polysku nie maja.. myslalam wczesniej ze moze to cebulki wlosow.. bo bardzo wlosy mi wypadaja ale mi sie juz nie wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko mam pytanie
Czy ty poważnie piszesz że to niby święci w ciemności czy to żart bądź podszyw?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kiedys
ja to od zawsze mam, myslalam, ze to normalne:O to nie sa na pewno wszy, to raczej jakkby lojotok,jak sie podrapiew glowe, to czasami natrafiam. serio, wy tego ne macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohroeiiueigvifieriugiudfhg
dzieki musze czekac miesiac bo mieszkam w irlandii a tu dermatolog jest drogiiiii dopiero w polsce pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaaa
Ja też mam coś podobnego, myśle że to może być wynikiem tego, że jestem alergiczką i mam różne alergie skórne przez szampony i inne kosmetyki, cały czas się przez to drapie po głowie i wydrapuje sobie nerwowo włosy, denerwują mnie te kuleczki, ale nie wyglądają one bynajmniej ani jak wszy ani jak gnidy:), ani fluoryzujące pozostałości po wybuchu w Czarnobylu:). Jeśli ktoś wie, co to to proszę o pomoc, bo byłam u Dermatologa i nic mi nie powiedział...., a chciałabym wiedzieć jak się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róbcie płukanki
ziołowe- rumianek i skrzyp polny, dobra też jest pokrzywa. Rumianek złagodzi swędzenie a skrzyp pobudzi cebulki do wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsgsgfdg
kurde tez mam takie gnidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam. Mnie tez dotknął ten problem z kuleczkami we wlosach strasznie to mnie irytuje bo mnie swedzi jak diabli i wypadaja mi okropnie wlosy.Chce mi się płakać bo juz mam dość a niewiem zabardzo gdzie sie zwrocic z tym problemem aby ktos konkretnie mi pomogł Czy są jakies badania na skóre glowy ? ile takie cos kosztuje? Aha zauwazylam ze najbardziej moj problem nasilił sie po odstawieniu tabletek antykonceptyjnych (nie biore juz 5 miesiecy) Ps prosze nie robic sobie zartów na stronie to nie jest miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcwsdmniwnd
ja tez to mam to takie male biale kuleczki nie ruszaja sie ani nie przemieszczaja w zaden spsob sa jakby do polowy zanurzone w skorze glowy i czasem trzeba je wyciagnac paznokciem.sporo wiecej jest ich tuz po myciu glowy niz wtedy gdy jest juz lekko przetluszczona lub przed myciem.nie wiem co to jest,wlosy mi wcale nie wylatuja ani mnie nie swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcwsdmniwnd
i u mnie to nie sa zadne gnidy tylko jakis wytwor skory bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To JA WAM POWIEM CO TO
* "* ( )") To najprawdopodobniej grzybica. P.S W Polsce nie trzeba skierowania do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateztomam
na dodatek ogólnie mam wrażliwą i bardzo suchą skórę, nie wiem wydaje mi się ze to może być łuszczyca, często po myciu głowy dosłowne sypie się ze mnie :o ja mam takie minimalne płaty skóry, to na bank złuszczona skóra.. a te bale kuleczki tez się zdarzają, ale właśnie bardziej jak mam włosy mniej świeże, nie zarz po myciu i lekko przetłuszczone, wiec pewnie to tłuszcz.. na pewno nie wszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carramella
ja też tak mam niestety, to jest tłuszcz, tak samo jak zaskórniki w skórze twarzy. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, ale włosy myję codziennie, bo inaczej to białe wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parazyt
Chyba chodzi o mikro przyjaciol ze strony zwierzat, czyli nuzence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnidy to chyba wyscie wszyscy sa.. Tylko gnidy tu wyczytuje na forum nie znacie innych madrzejszych slow ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam miałam to samo i od razu podkreślam nie są to wszy gnidy itd. mi bardzo pomógł szampon Nizoral także podejrzewam że była to jakaś grzybica dodam że też miałam to po ciazy po terapii nizoralem problem zniknął a włosy zaczęły mniej oj duzo mniej wypadac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×