Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biteem

bilans 16latka

Polecane posty

Gość biteem

dlaczego lekarz karze do bilansu rozebrać się do majtek? Bo rozumiem, że bluzkę karze ściągnąć, żeby sprawdzić kregosłup, ale resztę? Orientuje się ktoś ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieńdobrry
ja jestem dziewczyna i mi tylko zajrzał do majtek :O a poza tym przy mamie pokazywał jak badać piersi. To byla najgorsza chwila w moim zyciu, bo mam bardzo male piersi a on rysował na nich jakies koła i je dotykał, na dodatek mama wszytsko widziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biteem
to jest straszne, czy już nie ma żadnej prywatności wogóle? Przecież przychodzimy na bilans a nie do ginekologa, czy innego specjalisty. Mi nikt w majtki nie zaglądał, ale tobie dzieńdobrry współczuję. Lekarz mi się karze rozebrać, więc ja myślę sobie osłucha mnie, sprawdzi kręgosłup więc ściągnęłam tylko bluzkę, a on mi że spodnie też, no ale po jaką cholerę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieńdobrry
Zajrzał tylko na chwilę, nie wiem w jakim celu? Zeby sprawdzić czy byłam tam owłosiona?:D Ale to 'badanie piersi' było strasznym przezyciem, prawie płakałam. Zeby jeszcze mama stała z tyłu, ale on kazał jej przejsc z przodu zeby wszytsko widziała. On to robil dla mojego dobra, bo powinno sie badac piersi raz w miesiacu. ale to bylo tak cholernie stresujące ze ja nic a nic nie zapamietałam jak to trzeba robic. To trwało na pewno powyzej 5 minut:( czułam jak twarz mi się pali ze żłości, wstydu, stresu...okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrtfgyijklkjbhgtfryuioklmnjbh
Dziewczyny, powiem Wam, że jak zobaczyłam w książeczce mojego syna, w bilansie 16latka czy jest obecnośc owłosienia łonowego to prawie zawału dostałam. Naprawdę. Tym bardziej, że dziewczyny się golą przeważnie i co zajrzy i co napisze? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biteem
:( Ja na szczęście byłam bez mamy, ale lekarze chyba nie liczą się z tym, że ktoś może się krępować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieńdobrry
Ja akurat nie byłam tam ogolona wtedy, bo jeszcze się nie goliłam tam w wieku 16 lat. To zajrzenie do majtek to był luz...gorzej z tymi cyckami. i on widział, ze ja sie bardzo denerwuje i skomentował to tekstem: }ale nie denerwuj się tak, ja i tak zraz zapomnę jak one wyglądają" :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biteem
Ja bym nie dała sobie w majtki zajrzeć chyba, typ bardziej, że jak byłam na tym bilansie to miałam okres, ale po co lekarz kazał ściągnąć spodnie?! Żeby zobaczyć czy mam dojrzałe nogi czy co?! :O Ach ... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na badaniach sportowych i tez trzeba bylo rozebrac sie do bielizny lekarka zagladala w majtki ale podczas jej 1sekudnowego zajrzenia, trzeba bylo kaszlnac, sprawdzala przepukline a czemu do bielizny trzeba sie rozebrac? a nawet po to zeby lekarz sprawdzil postawe, czy mamy proste kolana itp jak masz nalozone spodnie to sorry ale tego nie sprawdzi :o przestancie robic z tego jakas tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wam kazal majtki sciagnac? lekarz zazwyczaj odchyla TROCHE majtki a wy w tym czasie musicie kaszlnac w innym wypadku trzeba bylo otworzyc gebe i sie spytac po co masz sciagnac majtki jesli wam by to nie pasowlao to nie zdejmujecie, wychodzicie ja bym poszla do dyrektora w takim wypadku jesli mialabym zdjac majtki a lekarz nie umialby mi powiedziec w jakim celu na forum umiecie jazgac ale tak to kazdy siedzi cicho :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tak jest?
mialam bilans 16 latka, badanie odbywalo sie na zasadzie wywiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupio pytasz dziewczyno..
ja tez mialam na zasadzie wywiadu, nikt mi nie zagladal do majtek i nawet sie nie rozbieralam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazajka
ja miałam bilans i musiałam rozebrać sie do naga ale mi to wisiało bo co to takiego, co wy takie schizy z nagościa macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracisz zycie
Jakie wy głupie jestescie! On nie zaglada by na owłosnienie patrzec, tylko na wargi, chodzi o skale Tannera. Ocenia on rozwój płciowy. Douczcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracisz zycie
Jak z góry- zaglada tak by było widac, czy sa schowane, czy jest ich przerost. I to nie jest jego wymyłs- musi to wypełnic i tyle. O co wy sie tak oburzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracisz zycie
Nic. Zaznacza to, przerost to nie jest stan chorobowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrtfgyijklkjbhgtfryuioklmnjbh
Ale skala Tannera to owłosienie a nie wargi. A wargi każdy ma inne i to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaJulci :)
Nie tylko owłosienie. To tez wargi, te wewnetrzne. Do 2007r było przyjete ze tylko owłosienie. Obecnie wargi, rowniez otoczka sutka itp pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to wszystko
to jest masakra z tymi lekarzami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy to jest takie
normalne, bo pediatra to pediatra a nie ginekolog :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze......
że taką ciemnotę badają chociaż na takich bilansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od lekarza.jak ja byłam zapytał moją mamę czy mam jakieś przewlekłe choroby.następnie poprosił żeby mama wyszła i mi powiedział żeby się rozebrać do samych majteczek.zbadał mi piersi i kazał przez chwilę po gabinecie by ocenić czy z moim kręgosłupem w porządku.zapytał mnie czy miałam już miesiączkę ja powiedziałam że nie a on powiedział bym się położyła na kozetce.jeden palec włożyła mi do mojej cipci a drugim uciskała brzuch,włożył mi też palec do tyłka i też uciskała.po wszystkim powiedział że jestem zdrowa i że mogę się ubrać .wypałnił mi tą kartkę i powiedział że miesiączka niedługo powinna nastąpić i tyle. nie było źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkibcfkjf
czy wąchał te paluchy co ci je wkładał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wspominam bilans
jako rozmowę... gdyby mi ktoś w majtki zajrzał, to nie wiem, co bym zrobiła... dla mnie to nienormalne ;-( bardzo Wam współczuję ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
dziewczyny nie robcie sobie jaj, żaden lekarz nie zdejmie moich majtek ani stanika jesli sama go nie poprosze o tego typu badania. Jak mi by ściemniał o jakimś bilansie to bym go zgłosiła do dyrektora. Niech sobie sam bilans robi i mierzy linijką kutassa a potem wpisuje w rubryczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie, o czym wy w ogóle piszecie? Jakie zaglądanie do majtek??? Już dawno skończyłam 16 lat, ale na stówę w moim życiorysie nie ma epizodu z bilansem 16latka, gdzie lekarz pokazuje jak badać piersi i zagląda do majtek w celu sprawdzenia owłosienia(?) czy czego?? :| Owszem, ginekolog to inna sprawa, usg piersi też, ale w czasie bilansu takie rzeczy? Woww naprawdę sporo się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUPKA ale odjechałaś
w swoich fantazjach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×