Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlaKocon

biuro rachunkowe Kasprzyk i Niziołek. Znacie ?

Polecane posty

Gość OlaKocon

Witajcie :) Za kilka tygodni ruszam z pierwszą firmą :) szukam obecnie dobrego biura rachunkowego, trafiłam na wzmiankę o biurze doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich oferty i podzieli się opinią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście nie korzystalem z ich uslug ale to biuro jest dosc znane w Sosnowcu, z tego co wiem to działają na rynku już ponad 20 lat także doświadczenie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albirt
tak korzystam od 3 lat i polecam. uczciwi, terminowi i dokładni. Indywidualne podejście do klienta, kompleksowa oferta dotycząca nie tylko księgowości i podatków ale też spraw związanych z kadrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKocon
Dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi :) w zasadzie potwierdziliście to co już wcześniej słyszałam na ich temat. Nie ma się więc na czym zastanawiać, zadzwonię do nich jutro i może uda się nawiązać współprace od listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albirt
I jak tam OlaKocon ? Udalo się nawiązac współpracę z tym biurem czy zmieniłaś plany ? Daj znać, jestem ciekaw jak to się poukładało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKocon

Tak tak udało się 🙂 Od stycznia 2019 ruszamy i mam nadzieję, że w końcu będę mogła spać spokojnie bo w papierach wszystko będzie wyglądać tak jak powinno 🙂 jeszcze raz dzięki za namiar i pamięć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristof

ja brałem w tamtym roku udział w szkoleniu z optymalizacji podatkowej organizowanym przez panią Marte Niziołek. Profesjonalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie się dzieli z uczestnikami kursów. w tym roku też zamierzam wybrac się na kolejne z nich do Wrocławia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×