Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merkaba

Blogerka z USA komentuje wydarzenia w Ełku

Polecane posty

Gość gość
Dawno zauważyłem, że jest z ciebie prawdziwy idiota :P, x ale hasłem o języku amerykańskim zrobiłeś na mnie wrażenie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewica ma problem Ciężko jej zarzucić rasizm, bo Tree jest czarnoskóra, nawet gdy mówi: - Polacy nie tolerują tego g****a i za to ich uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2017.01.04 Dawno zauważyłem, że jest z ciebie prawdziwy idiota jezyk.gif , x ale hasłem o języku amerykańskim zrobiłeś na mnie wrażenie jezyk.gif ." x Zamknij du/pę, misio, lewacki przygłupie. Jak już sie wypowiadasz to na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKURAT TUTAJ MIAŻDŻYCA1 MA RACJE MERKABA TO (KATO)IDIOTA PIERWSZEJ WODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w tym temacie podsunęła bardzo dobry filmik, najpierw obejrzyj, potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkaba
przynajmniej nie jestem przegrany dla was jest jeszcze ratunek a co tematu to jak np dla andrzeja sowy zwany kogut 20 lat brał heroine ale go bóg nawrócił uzdrowił nie miał głodu heroinowego uzdrowił go z zpalenia watroby typu c w swojej ksiazce Nick Vujicić nick vujcic jezeli chcesz zwyciezyc musisz podac sie Bogu on nie ma rąk i nóg ma żonę i prace dzieci z paczatku chciał popełnic samobujstwo tylko jak to zrobic jak sie nie ma rąk i nóg a gdzie nawet zona musi go karmić i dupę mu podcierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedziane, a co do języka to jest to anglo-amerykański, sporo jest różnic, wyjaśniał mi to pewien Amerykanin, więcej, niż pomiędzy portugalskim, a brazylijskim-portugalskim. Tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×