Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boli mnie samotnosc , problemy , wysmiewanie i zycie oraz wyglad

Polecane posty

Gość gość

jakies porady szukam wsparcia pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 23 lata dlugi brak szansy na zwiazek , problemy i boli mocno cpam i pije bowiem boli mnie zycie tak mi latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze nic nie uslysze dobiore leki i ide spac kazdy szczescliwy a ja chuj zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:36 Dobrze że "żyć" cię nie boli. Ty, z 02:35 wszystko się da ogarnąć tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta sama osoba ja nie wiem nie mam chyba checi nie wiem boli mnie wszystko jak w temacie wyglad , samotnosc a kazdy radosny wysmianie i zycie ktore dostalem gdzie szukac pomocy ? w czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli mnie tez ze ludzie za darmo dostaja alkohol a ja nie itp bo maja chody u kurev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli boli zycie eh klade sie moze jakas porada padnie zalatwiam jutro co moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:51 tutaj odzywam się z 02:47. Nie marudź. Na wygląd są metody; A) przyjmij do wiadomości że uroda modelki/modeli jest jak wygrana w Totka. Jedna na milion. Cała reszta to przeciętnie wyglądający ludzie (ja też i mnie to w ogóle nie boli). B) samotność można wypełnić poprzez udzielanie się w wolontariacie . Na początek najlepiej w schronisku dla zwierząt jeśli nie przepadasz/wstydzisz się kontaktu z ludźmi. TO nauczy Cię akceptacji samego siebie, cierpliwości i otworzy Ci oczy na inne rzeczy. Spróbuj. C) wyśmiewanie musisz potrafić olać. Ci so się wyśmiewają mają gorzej od Ciebie. To są bezsilne lebiody udające "mocnych w gębie". Olej takich. Szkoda Twojego tlenu. D) ewentualnie szukaj pomocy u psychologa. Profesjonalista zrozumie w czym leży Twój problem. Powodzenia i głowa do góry. Słyszysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem c***a pomoc i wolontariat eh jade d**y wyrywac zaraz albo lombard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i wolontariat pojde tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moja wiadomosc do mojej bylej ukochanej ktora jest najpaskudniejsza na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ćpun i alkoholik ,a kazdy z nich szuka pretekstu do picia ,wiec pij ćpaj a niepiertol o szpetocie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×