Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Burmistrz z mojego miasteczka dzwoni do dziewczyny ze ma dla niej prace w gminie

Polecane posty

Gość gość

Mozna gdzies to zglosic? Na policje? Znam jej imie i nazwisko pewnie znow bedzie fikcyjny konkurs na stanowisko. Zalatwia posady ludziom bez wyksztalcenia, poleconym lub rodzinie. Dlaczego w polsce jest takie dziadostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to zglosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobuzkochanajmocniej
Kiedy rzad zrobi porzadek z tym nepotyzmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujesz tego od rządu PiS??? Przecież oni właśnie tak działają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za poprzednich rzadow tez tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wiezienia powinien isc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tym nepotyzmem juz byl problem i za platformy i za pisu, sld czy walesa. Czemu wszeszie na tych wiochach czy w miescinach tak jest? Ta dziewucha zebyscie widzieli jaka dumna sie nosi a nie ma 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego do więzienia. Postaw się na jego miejscu. Kogo najpierw zatrudniasz? Sam sobie na to odpowiedz. Ja również prowadzę działalność, w której zatrudniam własnych rodziców. Więc najbliższą rodzinę. Wszystko zależy od ludzi, lepiej mieć dobrego pracownika ,którego się zna, niż ze śmiesznego castingu obca osobę. Tak było, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten burmistrz zrobil juz wczesniej fikcyjny konkurs. Wiem bo byla moja dobra znajoma jedyna z ODPOWIEDNIM wyksztalceniem na to stanowisko. Burmistrz wybral jakas obca z innej miejscowosci z innego urzedu BEZ TEGO WYMAGANEGO WYKSZTALCENIA! Po czym natychmiast usunal strone z wymogami na ta posade. Rozumiecie jaki oszust? Nie zatrudnia ludzi z WYMAGANYMI kwalifijacjami na dane staonowisko. Tylko bierze ludzi ze wsi nieraz bez szkol w wieku ok 18-30+. Czy to jest sprawiedliwe? Wiezienie dla takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wy ludzie wreszcie zrozumiecie, że władza to nie są ludzie z kosmosu, ale reprezentacja tego narodu? 99,9% z was robiłoby dokładnie to samo gdyby tylko się dorwało do tego koryta. to po prostu tkwi w tym katolskim społeczeństwie i wysysane jest z mlekiem matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego wlasna dzialalnosc a URZAD PUBLICZNY finansowany przez panstwo. Oczywiscie ze majac swoja dzialalnosc zatrudnie osoby ktore nadaja sie do tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wmawiajcie mi ze to jest normalne . To jest karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zglosze na policje przed konkursem ze wiem kto dostanie to stanowisko bo burmistrz dzwonil do tej osoby to kare poniesie on czy ja? Rzeczywiscie zascianek europy. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego do więzienia. Postaw się na jego miejscu. Kogo najpierw zatrudniasz? Sam sobie na to odpowiedz. Ja również prowadzę działalność, w której zatrudniam własnych rodziców. Więc najbliższą rodzinę. Wszystko zależy od ludzi, lepiej mieć dobrego pracownika ,którego się zna, niż ze śmiesznego castingu obca osobę. Tak było, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×