Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 6 cyfowa wartość netto

Bycie milionerem wcale nie jest takie zabawne

Polecane posty

Gość 6 cyfowa wartość netto

kobiety chcą mnie tylko doić z kasy a wszyscy inni chcą mnie za nią zabić, mam przesrsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy ludzie jak ty zawsze będą mieć problemy masz taki charakter a za 90% problemów sami jesteśmy sobie winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No money No funny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniądze to nie wszystko! Trzeba mieć jeszcze rozum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidak z powołania
mam rozum a nie mam pieniędzy bo nie potrafie wykorzystywać innych, tak to jest gdy ma się jakieś morały zamiast po trupach do celu, cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kase robi się na jeleniach, tylko coraz trudnej ich znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty są takie, że politycy doją z kasy biednych ludzi co miesiąc i przez całe życie..:O Ponad to kobiety doją mężczyzn, a mężczyźni kobiety o ile ci pozwolą sobie na to..;) I niestety dla pieniedzy ludzie (albo bestie) zabijają nawet biednych emerytów.. :O Tak więc nie trzeba być nawet milionerem, by tego wszystkiego doświadczyć..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie jest więcej warte niż papierki z nominałem lepiej być uczciwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tacy ludzie jak ty zawsze będą mieć problemy masz taki charakter a za 90% problemów sami jesteśmy sobie winni x Racja. Jakoś Bill Gates nie ma tego problemu, udziela się charytatywnie, jest zapraszany na konferencje itd. Ludzie go lubią, mimo, że ma kasy jak lodu. No a przynajmniej lubili do czasu pewnej odsłony Łindołsa ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mało jest ludzi tak bogatych jak Bill..:) Nie dziwcie się, że tacy jak on są "lubiani" i to nie tylko przez rzeczy, których dokonał czy szczodrą charytatywność, ale chociażby przez to, że większość ludzi ma nadzieję, że przez odpowiednie kontakty mogą uszczknąć coś dla siebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"x Racja. Jakoś Bill Gates nie ma tego problemu, udziela się charytatywnie, jest zapraszany na konferencje itd. Ludzie go lubią, mimo, że ma kasy jak lodu. No a przynajmniej lubili do czasu pewnej odsłony Łindołsa ... usmiech.gif" przecież to kryminalista:P.Czytałem o nim coś za co powinien być odstawiony do celi śmierci:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało jest ludzi tak bogatych jak Bill x Zgadzam się. Ale ludzi, którzy są w posiadaniu chociażby jednego miliona na koncie też jest mało, a już zwłaszcza w Polsce. x większość ludzi ma nadzieję, że przez odpowiednie kontakty mogą uszczknąć coś dla siebie x W sumie trzeba być niezbyt inteligentnym aby tak postępować, facet przecież nie urodził się wczoraj i miliarderem(?) jest nie od dziś, pewnie juz tylu takich osobników spotkał na swojej drodze przez te wszystkie lata, że wyczuwa fałsz na odległość :) Ale on ma jeszcze ten minus, że jest znany. Facet, który ma kasę a nie jest celebrytą zawsze może ubrać się skromnie i poszukać kobiety, przed którą nie zdradzi się od razu ze stanem konta a ona i tak się nim zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem o nim coś za co powinien być odstawiony do celi śmierci x Powiedz. Krzywdził dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W sumie trzeba być niezbyt inteligentnym aby tak postępować, facet przecież nie urodził się wczoraj i miliarderem(?) jest nie od dziś, pewnie juz tylu takich osobników spotkał na swojej drodze przez te wszystkie lata, że wyczuwa fałsz na odległość x To nie jest takie proste, wyobrażam sobie, że taki człowiek może popaść i pewnie większość popada w swoistą psychozę. Tzn. wszędzie widzi przekręty i ludzi, którzy "chcą go wykorzystać". Pewnie w większości ma racje ale nie we wszystkich przypadkach, a ci co się ratują, nie ratują się na długo, bo żaden człowiek nie jest nieomylny i każdy popełnia błędy.. więc owy podejrzliwy milioner albo miliarder będzie dopatrywał się podstępu na każdym kroku.. Zapewne człowiek, który jeszcze błędu nie popełnił niebawem go popełni (podejrzewany o to notorycznie przez paranoidalnego bogacza) a wtedy zostanie wykluczony z codziennie zawężającego się grona "przyjaciół" albo po prostu w końcu popełni jakiś błąd stresując się w wyniku biegnącej nienaturalnym torem przyjaźni.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny Księżyc dziś Masz może link do artykułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Bill dorobił się na cwanym monopolu, to tak jak na zawodach łowić ryby w wannie, trudne to nie jest szczególnie gdy za technologią stoi rząd, co było w przypadku Bill'a, to już lepszy był Jobs z Apple, przynajmniej nie produkował tego gòwna zwanego WinDOWNsem które do wersji 7 było kompletnym dnem i gòwnem na które wszyscy klneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie. Ty pewnie boisz się, bo nie umiesz określić kto jest Twoim przyjacielem. To po pierwsze, po drugie inna kasa inne potrzeby, inne zmartwienia, inne wydatki inne życie po prostu. Twojego życia nie zrozumie nikt, Tobie będzie ciężko pojąć innych. Nie wiem czy zawsze byłeś bogaty czy się dorobiles, ale są znajomi tacy od dzieciaka co z nimi. Tacy zazwyczaj są w porządku i można na nich liczyć. Co do kobiet, szybko da radę wyczuć na czym jednej czy drugiej zależy. Nie marnuj czasu na dziwne związki, czas jest jedyną rzeczą która nie wróci i szybko ucieka. Kasa Cię nie blokuje więc swoje pasje możesz spełniać, jeździć, zwiedzać cokolwiek nie wymyślisz. A poza tym.... chciałabym mieć problem bycia milionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tez mam kase i jakos zadna z tego powodu na mnie nie leci i co? (W ogole zadna na mnie nie leci:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:20 biedny miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:23 przeciez napisalem, ze jestem bogaty... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:43 No to dobra Bogate biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:40 Bogate biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:43 to jest jakis oksymoron... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty bo masz hajs biedactwo bo szczęścia to ta pieniądze Tobie nie dają i nie potrafisz cieszyć się życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej, zadna nie leci na mnie nawet kasa ich nie przyciaga... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:19 Coś z Tobą jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź bardziej hojny dla koleżanek i kolegów i znajomych to kasa będzie ich przyciągała ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* przepraszam za błąd w wyrazie h.o.j.n.y Chodzi mi o wyrażenie H.O.J.N.Y czyli udzielający czegoś, obdarzający czymś chętnie i obficie, szczodry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja znam milionera ale on dla niepoznaki przebiera sie za dzika . Ma taka fantazje i gesty kefir z tego. Ja tego nie pojmuje on jest skromny czysty i ulozony jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×