Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce kupic odkurzacz rainbow prosze o opinie jesli ktos posiada

Polecane posty

Gość gość

Cena jest wysoka ale podobno warto, prosilabym o o informacje jesli ktos jest uzytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_zaryczy_soon
a ile teraz kosztuje? kolega kiedyś sprzedawał i sam miał - podobno bdb, ale od tego czasu też się mogło dużo zmienić - w każdym razie - ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,500 taka oferte dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglby ktos sie wypowiedziec czy zakup sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oplaca sie. Mam cyklonowy angielski i jest super. Za 7, 5 tys fla naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci odkurzacz do rabinów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu od lat był zwykły odkurzacz. Jakiś czas temu Rodzice zdecydowali się na zakup rainbowa. Od tego czasu odkurzanie sprawiało mi przyjemność. Najważniejsze i najwygodniejsze w tym sprzęcie jest: - szczotka do odkurzania - jest na napęd, szczotka jakby wchodzi do dywanu i wyciąga brud - pojemnik - zamiast worków czy suchych filtrów, wlewasz wodę. Kiedy skończysz odkurzać, wylewasz do kibelka i po sprawie. Jeśli znajdziesz odkurzacz z podobnymi opcjami i tańszy to bierz tamten, jeśli nie to decyduj się jeśli Cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościóóófffka
A ja mam tam poczciwego Zelmera Jupitera. Jest w marę cichy i ssanie ma mega mocne :D aż dywany podnosi i złatwością psie i kocie kłaki wciąga. Więcej mi nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Rainbow od 10lat, jest super, nigdy nic sie nie zepsulo, dziala jak nowy. Super, ze ma rozne szczotki- szczegolnie ta do trzepania dywanow, czysci idealnie, nawet wlosy schodza! Ale troche upierdliwe jest to, ze duzo wazy i jak cos ci sie np rozsypie albo stlucze to musisz wyciagac ten wielki, ciezki odkurzacz, nalewac wody, zeby odkurzyc kawalek podlogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też udało zejść o 2 tys. w stosunku do pierwszej ceny, ale nie kupiłam ja tylko moja mama i nigdy mi nie pożyczyła ,ale co tam. ja mam zdechlaka mojego i niedługo kupuje nowy - może w tym tygdodniu nawet - tym razem bez worka chcciąłabym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeddyBear25
A jak kupisz teraz Zelmera, to sąsiadka się z zazdrości do końca lata nie pozbiera :) - ucieszona prezencikiem od Zelmer i miłą niespodzianką po zakupie odkurzacza podaję Wam super stroneczkę: czystainicjatywazelmera.pl ! Yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto! sprzedawany jest przez akwizytorów, wyłudzaczy kasy.zbyt słaby sprzęt za te pieniądze!!!nie!nie!nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 2 tysiaki kupisz roombę, sprzątającego robota wychodzisz z domu zapuszczasz albo programujesz a on sprząta pod twoją nieobecność kupiłam rok temu i mam odkurzanie z głowy, zapuszczam go co dwa dni gdy idę np. na zakupy i gitara wracam a on sam zadokowany na stacji bazowej (ładowarce) jedyne co musze zrobić to przed kolejnym sprzątaniem wysypać zawartość plastikowego pojemnika na kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam taki sprzęcik http://www.robojet.pl sprząta za mnie :D Trzeba go odpowiednio zaprogramować, sam się ur******* i sprząta, po skończonej pracy wraca do stacji, tak samo gdy np. rozładowuję się podczas sprzątania. Wraca do stacji, ładuję się i sprzata dalej. A i kupisz już taki za około 900 zł, a nie 2 tyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości, wydają się być całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha te wszytskie robocopy to rainbowowi do pięt nie dorastają, mam rainboowa starego juz 20 lat, nic z wiekszych napraw nie bylo, chodzi dobrze, super odkurza no i brak typowego zapachu po odkurzaniu odkurzaczem z workiem, ja polecam, szkoda ze nie stac mnie na nowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqw
Witam Widze ze ludzie dalej nie wiedza o co chodzi w tym odkurzaczu. To jest cos z gornej półki ma bardzo duzo funkcji. Czesto porównuje sie go do odkurzaczy za 300 zl. Oczywiscie nie neguje tego, ze sa zle ale reinbow dziala troche inaczej. Jest udowodnione to nawet przez polskich specjalistów, ze ludzie ktorzy mieli alergie na roztocza siersc psow czy kotow (oczywiscie jak ktos posiada). Te alergie u tych ludzi znikaly w 75 procentach wiec porownywanie do odkurzacza z marketu jest nie trafne. U nas w rodzinie jest 19 lat i fakt, ze byl na serwisie za 1700 zl ale i tak mamuska powiedziala ze w zyciu nie chce innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Kirby, miałam wcześniej rainbowa i chciałam kupić drugiego, ale koleżanka polecała kirby bo jej rodzce mają 15 lat, więc umówiłam sobie panów od rainbowa i od kirby na tę samą godznę na konfrontacje, oczywiście nie mówiłam im o tym, przez 15 minut każdy z panów odkurzał swoją połowę, a potem zamiana i pan od rainbow nie wyciągał nic a pan od kirby cały czas wyrzucał brudne filtry po rainbow, sprzęt jest troszkę droższy ale pan mi dał fajny rabat bo byłam z polecenia koleżanki, jak ktoś w wawie chcę to mogę go polecić panu i sam sobie sprawdzi, ja mam narazie kirby 2 lata dopiero i nic a gwarancja jest na 30. do tego fajna sprawa bo już 2 razy dzwonili i pytali czy wszystko ok i czy zadowolona z zakupu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w domu rainbow od 23 lat.... i nigdy nie zamieniłabym na inny. Syn był alergikiem na kurz i roztocza, więc zdecydowaliśmy się na zakup tak drogiego sprzetu... nie załowałam ani sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglada gwarancja w kirby bo miałam u siebie pokaz odkurzacza i bardzo mi sie podobał ale nie chciało mi sie jakoś uwierzyć w to że odkurzacz ma 30 lat gwarancji, tak mówiła pani a w sumie podczas takiego pokazu mo,ze różne rzeczy mówić bo nie mam jak tego sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkurzacz ma 30 letni program odbudowy sprzetu dzieki czemu gdy odkurzacz sie uszkodzi wszystkie jego części zostaną zregenerowane lub wymienione, dodatkowo na cały okres firma zapewnia pakiet asistance dzieki czemu nie trzeba sie bujać po serwisach a wystarczy zadzwonić i ktos przyjedzie zabierze go do naprawy i odwiezie, bardzo fajna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciula
Nie wiem czy Kirby wyciąga syf lepiej od rainbow...ale to wciąż wielki wór z całym tym obrzydlistwem wiszący przy każdym użytkowaniu , a w rainbow od razu wylewa się to co się odkurzyło do kibelka i po sprawie wszystko czyste , estetyczne na następne odkurzanie no i najważniejsze! POWIETRZE JEST PRZEFILTROWANE! Rainbow mam 19 letni , używam od 2 lat. Warto dać te 8 tysi jak dla mnie chociażby ,za to ze jak się odkurza moja córka może siedzieć przy wylocie i bawić się powietrzem bez wyrzutów sumienia ze dmucham jej w twarz syfem :) Polecam zakup Rainbow ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden program 30 letni "odbudowy sprzetu" nie istnieje właśnie jestem w trakcie walki o naprawe na gwarancji każą mi zapłacić 2700 za naprawe silnika odkurzacz mam niecałe 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Zapraszam Państwa na pokaz najnowszej generacji urządzenia Roboclean. Jest pochodnym Rainbowa, tylko unowocześnionym i poszerzonym o dodatkowe funkcje. Uwierzcie mi- nie wierzyłam, póki sama się nie przekonałam na własne oczy. Zapraszam do kontaktu. Wybierzcie termin i godzinę spotkania, a osobiście do Państwa przyjadę i zaprezentuje działanie urządzenia. Pokaz nic nie kosztuje, sami zdecydujecie czy jest wart ... Napisz: kacha_wawa@wp.pl Zadbaj o zdrowie swoje i rodziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kysu
Kolega się zagalopował ponieważ Roboclean nie ma nic wspólnego z Rainbowem. Rainbow to osobny produkt najwyższej klasy, a wszystkie te robo-cosie to podróby imitujące Rainbowa. Dlaczego ? Rainbow posiada własne kilkanaście patentów w odkurzaczu. Inni producenci nie są w stanie go podrobić. Serce odkurzacza czyli separator skutecznie odpyla wciągane powietrza ze skutecznością 99,9%. Łatwy w obsłudze z gwarancją na silnik 5 lat. Wymieniasz jedynie wodę przy odkurzaniu. Nie potrzeba dodatkowych nakładów na worki, filtry itp. Jedyny zabieg to wyczyścić pod wodą raz na 3 miesiące separator :) Sam posiadam dwa Rainbowy i jestem zadowolony. Wart swojej ceny ponieważ zwraca się z nawiązką. Szczególnie polecam jeśli mamy małe dzieci bądź alergików. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×