Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce zrezygnować z medycyny

Polecane posty

Gość gość

Ale moja rodzina ubzdurała sobie ze to najlepsze studia i po nich będę "kims". Mam 23lata i jestem na 2 roku bo zaczęłam później. Widzę coś się dzieje, znajomi pracują i zarabiają po 3 tys netto a ja mam zarabiać tyle za jakieś 12 lat najszybciej. Nic do nich nie przemawia. Tłumacze ze za takie pieniądze nigdy nie założę rodziny albo dzieci urodze po 40. Od rana chodzą i wrzeszcza ze nic ze mnie nie będzie i ze wyląduje na ulicy bo nie znajdę pracy. Te protesty przekonały mnie do tego ze kompletnie ni warto tego robić. Jak im to wypersfadowac bo oni sami są w pół bezrobotni, żyją z zasilkow i pomocy rodziny i maja ciśnienie żeby ich dzieci studiowały medycynę bo to prestiżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie zdaje na lekarski i w zyciu mi nie przyszlo zeby myslec o tym jak o przymusie. Jak chcesz zakladac rodzine bedac gowniara to olej medycyne bo nic ci po tym. chyba ze masz troche oleju w glowie i wolisz zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak myślałam mając 20 lat ze co mi tam, super będzie, ale mając 27-28 lat zrozumiesz ze zmarnowałas życie a "powołanie" wypaliło się na pierwszym dyżurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze u ciebie. ja nie mam 20 lat, a wiecej. Jesli myslisz o tym jak o zmarnowaniu zycia to c*****y bylby z ciebie lekarz, faktycznie. Moj narzeczony jest ginem i patrzac na niego widze, ze teraz siedzac i "nic" nie robiąc marnuje zycie. Masz jakies dziwne wartosci w zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest ginem i robi na ciebie bo ty siedzisz na kafe. Nie każdy ma takie szczęście ze małżonek na ciebie pracuje. Medycyna to przezytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On poki co w ciagu 2 letniego zwiazku nie wydał na mnie ani zlotowki ;) Jeszcze sama potrafie za siebie zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zaczac zarabiać po 50 to śmiało ale w tym zawodzie liczy się szczsecie i układy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, bo jakos moj ma 30 i zarabia sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 nie wydał zlotowki? To jakiś skapiec ten twój gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kieruje tobą motywacja majątkowa, to lepiej zrezygnuj niż byś miała potem strajkować z tymi idiotami z porozumienia rezydentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, nie wydał i mu na to nie pozwole ;) Mamy umowe, ze poki nie pojde na medycyne to ma zakaz rozpieszczania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×