Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak młodszy o 15 lat Jak to zdusić

Polecane posty

Gość gość

Bardzo prosze o poważne odpowiedzi. Zadurzyłam sie w chłopaczku młodszym o 15 lat. Ja mam równe 40, on 25. To trwa już pół roku i nie potrafię sobie z tym poradzić. Oczywiście On nic nie wie i nie dowie sie o tym. Prosze mi napisac jak mam zdusic to dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgwałć go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on dojrzały
Dużo zależy od tego jaki jest wasz status-wolni, rodzina itp. Po prostu daj mu znać że czegoś chcesz. Nie bój się uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz poczekac do menopauuzy, ale nie msrtw sie, to juz niedlugo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Status obojga - wolny. Ale to nie ma nic do rzeczy, przeciez wiadomo, że nic z tego nie b,edzie, nawet łóżka, bo to chłopak ode mnie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie maja rozne naturalne blokady, nie zakochiwac sie w duzo mlodszym, wlasnym bracie, innej kobiecie, mezu siostry itp, u ciebie cos nie zadzialalo jak trzeba i chyba nie masz znajomych skoro zainteresowalas sie mlodym z pracy.jakies wyjscie z kolezanka do klubu, wyjazd gdzies, poznanie nowych ludzi np na silowni moze by pomoglo, bo tak pewnie siedzisz sama w domu, glaszczesz kota i myslisz tym dzieciaku.tylko nie idz przypadkiem do psychologa, bo on pewnie poradzi zeby dac ujscie uczuciom i zaprosic go do kina a potem na noc do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów 25-30 lat bardzo często kręcą dojrzałe kobiety, mówię po sobie i kolegach. Przecież nie raz gadaliśmy na takie tematy. Może małżeństwa z tego nie będzie, ale namiętny romans ze świetnym seksem - czemu nie - szkoda to dusić, lepiej spróbować. Inaczej się nie dowiesz czy warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy ja mam równe 39 a mój mąż 27, wiec nie duś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chłopak Cię nabije na swój młody sztywny pal rozterki Ci szybko miną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , mam znajomych, dużo zainteresowań, chodze na siłkę, nie mam kota, mam 19 letniego syna, jestem rozwódką. To nie o to chodzi, Nie o samotność. Interesuja sie mną mężczyzni w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bys zrobila jakby 34 latka zaczaila sie na twojego syna?ten mlody tez ma mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.01 A co bys zrobila jakby 34 latka zaczaila sie na twojego syna?ten mlody tez ma mame x Ano właśnie...mam syna. Nie byłabym zadowolona, ale jakby i on się zadurzył, to co bym mogła zrobić, o ile byłby pełnoletni? Musiałabym czekac aż im obojgu minie. Bo minąc to mnie na pewno. Mnie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że minie, zresztą sama napisałaś że to zadurzenie, a nie zakochanie czy miłość. To stan przejściowy, na który człowiek nie ma wpływu że się pojawi, ale ma wpływ na to co z tym robić dalej. Ty nie chcesz niczego z tym chłopakiem, w sumie chyba dobry wybór, wiec po prostu odczekaj, zajmij się intensywniej sobą, swoimi zainteresowaniami, czymkolwiek byle czas przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.03 x Dzięki, jedyna rzeczowa odp :) Troche ciezko zająć sie soba i nie mysleć, ale co robić. Nie powiem, bo mam na niego smaka, ale jak napisałaś- z rozsadku musze to opanowac, a to opanowanie jest dość trudne. Na razie po prostu poszłam na tygodniowe L4 żeby go nie widziec i przypadkiem nie narobić głupot. I tak nie byłam wydajna w pracy, bo robimy w jednym pokoju- sami. Może po tym tygodniu trochę mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×