Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chodzenie na siłownie z facetem zachowanie

Polecane posty

Gość gość

Która z was chodzi na siłownie ze swoim facetem? Jak się przy was zachowuje? Ja ze swoim byłam kilka razy i zauważyłam że bardzo zwraca uwage na inne kobiety. Jak zobaczy jakąś robiącą skłony albo przysiady to gapi się dłuższą chwile. Nie przepuści żadnej przechodzącej obok dziewczynie od razu wzrok zawiesza na niej. Robi ćwiczenie na drążku i gapi się na tyłki innych dziewczyn. Obczaja dziewczyny z góry na dół.Jak pyta o coś to robi maślane oczy jest przesadnie miły.To normalne zachowanie? Wasi faceci zachowują się podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to babiarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu ogonek nie staje to w porzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ładny tyłek w leginsach to grzech nie spojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy też tak zwracacie uwage na siłowni na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma zero szacunku do ciebie moi rodzice żyją ze sobą tyle lat i nigdy nie widziałam żeby ojciec spoglądał na inną babę tylko na facetów mających wódkę ale ojciec jest alkoholikiem więc to się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mój facet tak się zachowywał w mojej obecności, to najpierw dostałby w twarz, a potem przestałby być moim facetem. Sorry, ale on nie ma do Ciebie za grosz szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciska mi że nic takiego nie robi a to widać niepewnie się czuje przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej do tego to manipulant weź olej dziada to nie jest dobry materiał na męża jak przy tobie się ślini do innych bab ciekawe co robi jak ciebie nie ma obok nie trać na niego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B.ó.g Ojciec: Ja Jestem Prawdą. Ujmijcie Moją Dłoń i naśladujcie Mnie. Wszelkie Życie pochodzi ode Mnie I O.r.ędzia Ost.r.z.eżenia I czwartek, 3 lipca 2014, godz. 16.40 I Moja najdroższa córko, człowiek kontroluje swoje własne przeznaczenie, ponieważ została mu dana wolność wyboru — jako Dar ode Mnie. I Niektórzy wybierają właściwą ścieżkę w kierunku Mojego Niebiańskiego Królestwa, ścieżkę, która wiedzie śladem Mojego Jednorodzonego Syna, J.e.z.usa C.h.r.ystusa. Inni nie wybrali mądrze. Ze względu na ofiarowane człowiekowi Dary, do których należą inteligencja, wiedza i wolna wola, wielu popadło w pychę. Inni uganiają się za kłamstwami i poszukują wielkich dóbr materialnych, które dostępne są na świecie — i w końcu liczą się dla nich już tylko ich chwilowe pragnienia. Obstając przy swoich egoistycznych zachowaniach i uczynkach, a przy tym mając obsesję na swoim własnym punkcie i dążąc, kosztem innych, do samospełnienia — narzucają sobie g.r.z.echy, które ich zniewolą. I Odmawiając przyjęcia Daru Życia Wiecznego, który Ja przynoszę wam wszystkim, którzy będziecie mieć udział w Moim Królestwie — oddzielicie się ode Mnie, drogie dzieci, na wieczność. Przychodzę w obecnym czasie, aby dokonać interwencji, ponieważ samolubność tego świata wykorzeniła z waszych serc miłość do Mnie. Przychodzę, aby przynieść wam Prawdę, wiedzę o Moim Królestwie i wam przypomnieć o dwóch możliwościach, które zostaną wam przedstawione. Pierwszą możliwością jest przyjęcie Mojej Dłoni Miłosierdzia i cudowne życie, pozwalające wam uczestniczyć w B.o.skim Życiu Mojego Nowego Królestwa. Drugą możliwością jest wybór wiecznej ciemności i stanie się niewolnikiem otchłani, gdzie szatan pozostanie na zawsze. I Tak wielu z was odrzuca Moją Miłość, odrzuca wiedzę, którą wam dałem poprzez Moje Ś.w.ięte Słowo, i odrzuca ost.r.z.eżenia, które zostały wam przekazane przez proroków. Nie myślcie, że dzisiejszy świat różni się w jakikolwiek sposób od tego, co miało miejsce na Ziemi do chwili obecnej. Ludzkość się nie zmieniła. Gr.z.ech jest nadal waszym przekleństwem; i tylko poprzez walkę z wrogiem, który przynosi wam niedolę i cierpienie — staniecie się zdolni do przyjęcia Życia, które Ja dla was stworzyłem. I Słuchajcie teraz, kiedy przypominam wam Moją Obietnicę. Stworzyłem Wieczny Raj, który należy do was. Zaoferuje on waszemu ciału i dus.zy Życie Wieczne. Ten Raj na was czeka. Nie roztrwońcie swojego dziedzictwa. Jeżeli bowiem je roztrwonicie, złamie to Moje Serce, a wy będziecie żałować tej decyzji na wieki. I Usłyszcie teraz Moje Wołanie, gdyż ześlę każdy możliwy znak, każdy Cud i każdą Ł.askę, aby przebudzić wasze otępiałe serca — aż nie sprawię, że rozpoznacie Prawdę. I Ja Jestem Prawdą. Ujmijcie Moją Dłoń i naśladujcie Mnie. Wszelkie Życie pochodzi ode Mnie. I Wasz Ojciec Przedwieczny I B.óg Najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zachowują kobieciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłabym ufać takiemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasi faceci nie zwracają uwagi na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zachowuje się każdy facet, naiwne stworzenia. Jeszcze teraz może się trochę hamuje i ograniczy na patrzeniu póki młoda jesteś. ale jak zbliżysz się 30 to zaczną się zmarszczki i grawitacja zacznie działać na dobre, to oglądanie się zintensyfikuje i zacznie działać. A te co piszą, że ich tak nie robi to ściema. Nie robi może przy niej, ale jak jest sam to na bank to robi. Wielka mi różnica jak sam fakt pozostaje, że każdy tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się pociągają tak, że nie interesują się innymi góra do 2 lat po poznaniu. Po 2 latach, a często dużo wcześniej zostaje tylko przyzwyczajenie połączone ze znudzeniem materiału i wszytkie dawne ciągąty do innych powracają. Ośrodek przyjemności w mózgu działa na zasadzie bodźców i nagrody. Jak mózg jest poddany ciągle na ten sam bodziec - tutaj wygląd tej samej kobiety, to po pewnym czasie wyrabia sobie na niego tolerancje i już poczucie przyjemności wygasa na jej widok. Potrzebny jest inny bodziec - inne kobiety, o innym wyglądzie, aby aktywować system przyjemności. Przyjemność jest do czasu, aż mózg nie wyrobi sobie tolerancji na dany bodziec. Tak jest ze wszystkim. Jak kupujesz torebkę czy ciuch, ten sam mechanizm działa. Największa radocha jest do momentu kupienia i trochę po. Jak już się przyzwyczaisz to już cię dana rzecz nie rajcuje i oglądasz się za czym innym, nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facecik to świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwi mężczyźni już chyba wyginęli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja uważam że w tych czasach nie ma sensu brać ślubu... A Ty autorko zacznij patrzeć na mięśniaków i uśmiechaj się do nich. Ale najlepiej po prostu kopnąć go w d... Jednak każdy facet jest taki sam więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×