Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba nie umiem zarządzać pieniędzmi

Polecane posty

Gość gość

Zawsze sobie obiecuję że każdego dnia na jedzenie nie wydam więcej niż 20zl. Jestem sama z dzieckiem rocznym które je niewiele. No nigdy mi się to nie udaje. Koleżanki się chwala że wydają tak mało na jedzenie..niewiem jak one to robią i co jedzą bo chyba jakiś syf.. Mam ostatnio dużo wydatków i chciałabym zaoszczędzić trochę pieniędzy ale jak kiedy taka drożyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było uważać komu się d**y daje, ale nie cieie jarali bad boye, bo oni takie emocje dawali, taką huśtawkę emocjonalną, a spokojni faceci to nuda co nie/ To teraz zdychaj z głodu ze swoim dzieckiem, ja tydzień temu założyłem lokatę na 100 000 i będę miał zysk 758,16 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij morde ty chamie i debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho miałem rację rynsztokowe słownictwo, nie dziwie się, że jesteś samotną matką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz oddzielić wydatki na jedzenie dla dziecka i zobaczyc ile dla Ciebie zostanie i np jesli zostanie Ci załózmy 16 zł to rób sobie zakupy raz na 2 dni za 32 zł za tą kwotę już coś jest spokojnie, potem Ci napisze dla przykładu a teraz musze wyjść:) napisz ile Ci zostaje tak ok dla Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przestanę tu wchodzić nie ma większego chamstwa niż tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chuj cię obchodzi kto komu d**y nadstawia? Temat jest o czymś innym więc kogo twoje żale i ból d**y interesuje? Żadna prostaczka ci nie dała że taki zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 1100zl po opłaceniu rachunków itd Koleżanka wydaje 600zl na jedzenie dla siebie i dwulatka i niewiem jak ona to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:23 bo ktoś ci powiedział prawdę? Gdyby była taka super elo mądra i inteligentna za jaką się uważasz, to nie była byś samotna matką, bo potrafiła byś sobie odpowiedniego faceta znaleźć, ale nie bad boye były lepsze od spokojnych bogaczy, bo spokojni bogacze są NUDNI! A bad boye dają emocje, no to teraz ugotuj sobie zupę z emocji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durniu to ja a nie ta Dziewczyna, jestes tym co pisze wyżej, znasz ten cytat z filmu? to Ci pisze baranie jeden : " jesteś Pan cham,prostak i i skończone bydlę" to z literatury i kina, poszukaj sobie nieuku! I więcej szacunku dla ludzi,którzy mają roblemy, bo ty sam możesz je mieć! żegnam ozięble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz wychodze potem wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:26 nie będę miał problemów, bo mam łeb na karku, a nie między nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewien jesteś ze dzieci nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:30 nie mam dzieci, ale jak będę miał to na pewno nie doprowadzę do tego, żeby zdychały z głodu, jak dziecko tej kobiety. Tylko najpierw to muszę znaleźć odpowiednią mądrą i ogarniętą życiowo kobietę, żeby nie trafić na jakiś wrak po bad boyach co myślała, że emocje są ważniejsze od przeżycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapraszam po dodatkową gotówkę na www.igortreneronline.pl. Można wygrać niezłą sumkę i przy okazji zyskać piękne ciało :) Ewentualnie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jesteś męska pipa bo tak cię bolą ci bed boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moje dziecko nie zdycha z głodu a ja nie jestem samotna matka tylko jestem sama z dzieckiem bo mój facet jest za granicą. Wydaliśmy całe oszczędności na ten wyjazd i muszę się sama utrzymać przez jakiś czas zanim narzeczony nie zacznie normalnie zarabiać... Owszem dojadę do niego z małym ale najpierw on sam musi się tam ułożyć rozeznać z pracą i mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:36 pewnie, że bolą, bo przez to, że was bardziej kręcą debile co dostarczają wam jedynie huśtawkę emocjonalną i nasienie (a potem radźcie sobie same), to ja jestem sam, ale chuj z wami - karma wraca. I wróci do was pod postacią zj******o życia, które same sobie wybrałyście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:37 a to przepraszam. Myślałem że jesteś kolejną debilką co nie potrafiła sobie odpowiedniego faceta ogarnąć, bo ją debile kręciły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas? Ja jestem pojedyncza więc wylewaj swoje kwasy żołądkowe na inne panie. Nie żal mi ciebie. Widocznie ty musisz opracować karmę twoich braci samców którzy traktują kobiety jak bezmozgie g****o do z********* i jeszcze robią im gnoj wokół d**y a powinni się cieszyć że wyswiadczyly im przysługę. J****i hipokryci. Dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:43 dobra s********j p**********a debilko dawać d**y swoim bad boyom, bo dziś chyba jeszcze nie miałaś tej huśtawki emocjonalnej i nie zdążyłaś się pokłócić i pogodzić ze swoimi bad boyami poprzez seks... tak ze 40 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po twoich wpisach twoje maja hardkor i hustawke bez zlego chłopca... A nie, nie masz żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:48 co za bezsensowna wypowiedź, i co ona niby miała wnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie wierzyc lub nie ale ja od pierwszego do dzisiaj wydalam 500zl na 4 osobowa rodzine(dzieci roczniak, dwulatek). Mielismy problemy finansowe (maly wypadek meza, nie mogl pracowac) i oczywiscie Mops zwleka 2 miesiace z 500 na drugie dziecko. No a my na wynajmie wiec kasy brakuje. Mialam zaoszczedzone ryz, makarony, kasze.. cukru nie kupuje wgl. Jadamy zwykle warzywa z kurczakiem, zupy jarzynowe, jakies spaghetti, mielone, watrobke. Nie wiem czy jadamy zdrowo ale warzywa i owoce sa codziennie. Maz zajada sie serkami wiejskimi do tego skraja rozne warzywa( cebule, szczypiorek, pomidory, rzodkiewke, czosnek, ogorki).Na sniadania jajecznica tez z warzywami, czasem parowki berlinki. Nie glodujemy w kazdym badz razie i dajemy rade zaoszczedzic na przyszly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×