Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina foremnnnnna

co na parapetówke?? Pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość nina foremnnnnna

Zostałam zaproszona na impreze tak zwaną parapetówkę. Co mam kupić gospodarzowi?? Dodam, że jest to mężczyzna. Nie ma żony, dzieci, samotny. Co kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
hej :) powaznie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kup mu coś do postawienia, jaką figurkę albo coś, swego czasu były takie fajne z drewna chyba, takich wojowników. idz do sklepu z bibelotami i tam coś pewnie znajdziesz dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alebud
wódke:) albo moze jakies aldne kubki na kawe z rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja ajaj
kup mu lalke dmuchana lub sztuczna pochwe bo teraz pewnie jak sam mieszka to bedzie sie czul bardzo samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
do ilu pieniędzy najlepiej kupic taki prezent? chciałabym kupic cos naprawde fanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
a sprzęt elektroniczny? Nie wygłupie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co... teoretycznie
to trzeba sie cieszyc z kazdego prezentu, bo tak wypada... Ale jak go libisz, to nie kupuj mu takich pierdow jak figurki, czy kwiatki :P Kup flaszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co... teoretycznie
moze by sprzet :classic_cool: jesli wiesz co mu trzeba i co lubi ;) Tylko, ze to Cie sporo wyniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie kupila zadnego bibelota do postawienia na polke (moze sie nie spodbac), ani sprzetu elektro (faceci lubia sami wybierac takie gadzety). kwiatek doniczkow\hy albo cos praktycznego do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
pieniądze nie grają roli bo to bardzo bliski przyjaciel. Myslałam zeby kupic jakis talon w sklepie i mu dać żeby sam sobie cos kupił. Chyba jest takie cos? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitolotto
tylko nie kwiat doniczkowy :D ja na parapatówie dostałam ich chyba z 7 - nienawidze kwiatków miałam traume na imprezie bo zamiast się dobrze bawić gapiłam się w te kwiatki i już widziałam je martwe :D 7 kłopotów na raz - porozdawałam je potem sąsiadkom bo u mnie by dłużej niż tydzień nie wytrzymały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brolik
kup dobre wino w takiej ladnym ozdobnym opakowaniu w ktorych sa rozne przyrzady do otwierania butelek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
na parpaet to ajlepeij kwiata jakiegoś (rosiczke, bonsaja, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
np. do Media Martk. Słyszał ktoś o czym takim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tak troche dziwnie, ale w sumie praktyczne a bylas tam juz? jestes zorientowana co ma a czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mialam pisac, ze jak kwiatek to kaktus lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
narazie nie ma niczego, dopiero sie wprowadza. Duzo pieniedzy mu na wszystko idzie, remonty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
i ten Media Martk to chyba dobry pomysł? Taki talon mu dac na jakąś okresloną kwotę np. 200 złoty lib 500. Nie wiem, nie mam pojęcia ile? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampka nocna, obrazek, ramki do zdjęć, kwiatek doniczkowy - najlepiej kaktus :-D, szkło - kieliszki, wazon itp. Wszystko zależy od tego, czy jest już urządzony czy zbiera wszystko od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle o tym co sama chcialabym dfostac, wiec: kwiatek nie, gadzet elektro nie, raczej moze cos w stylu szafki na wino ? albo jakis zestaw narzedzi kuchennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazek i lampka - ryzykowne, moze sie nie wpasowac w wystroj, nie spodobac mu i rzuci w kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj mu pierdow
typu kwiaty, obrazy itp... Kup mu jakas flaszke, a do tego szklo. Nie szklanki, czy kubki ale fajny zestaw kieliszkow - taki kompleksowy: do koniaku, do wodki, do wina do sznmpana, do whysky itp... Chociaz talon do takiego sklepu to fajna rzecz - zawsze lepiej jak sobie sam wybierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
czyli jak wkoncu? Dawać taki talon czy samej coś wymyślic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina foremnnnnna
no własnie ten talon to fajna rzecz:) tylko nie chce sie wygłupić. No bo 500 zł. to chyba sporo jak na taki prezent. Ale to anprawde swietny przyjaciel i chce mu dać taki prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×