Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ofiara losu 007

Co o nim sadzicie???

Polecane posty

Gość ofiara losu 007

Witam od pewnego czasu spotykam sie z pewnym chlopakiem mielismy jakas miesieczna przerwe w spotykaniu nigdy nie bylismy jednak razem kilka dni temu spedzilismy ze soba kilka dni i bylo fajnie tylko ze ja mam wrazenie ze on mnie wykorzystuje. ja podchodze do tego tez na luzie, ale on sie momentami zachowuje dziwnie. szczegolnie jak jest wstawiony to do mnie ciagle wydzwania i mowi ze teskni i ogolnie wtedy o mnie pamieta i przejawia jakies oznaki zazdrosci. mowi ze nie chce zwiazku. kiedys nawet powiedzial mi ze nie moze sie ze mna spotykac bo moglby ze mna byc a on tego nie chce, tzn wiazac sie. z drugiej strony przypomina o sobie i jak wie ze u mnie w zyciu cos moze sie dziac, to dzwoni, mowi ze teskni, przesyla buziaki i w ogole. nie kumam goscia :| jakie jest wasze zdanie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstaw go
na jakis czas,pospotykaj sie z ludzmi,moze wtedy jak pojmie co traci zdecyduje sie na konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu 007
aha dodam że kiedys jak przyszedł do mnie pijany wieczorem to chciał mnie zgwałcić w odbyt ale potem przeprosił, co wy na to?/ co mu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zmienny jest:P Myślę, że on nie nadaje się do stałego związku. To taki facet, który dotrzyma towarzystwa, wesprze jeśli trzeba i pocieszy jeśli zajdzie potrzeba, ale nic poważnego z tego nie będzie. To typ lekkoducha, może jest rozpieszczony i chce, żeby dziewczyny mdlały na jego wido, i czekały na niego latami. Nie zawracaj sobie nim głowy, chyba, że nie przeszkadza Ci takie zachowanie. Ale gdyby nie przeszkadzało, nie zakładałabyś tego topicku, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu 007
masz racje i do tego jest rozpieszczony ma wszysto czego chce bo rodzicow ma dzianych i masz racje ze kolega swietny wiem ze z poprzednia dziewczyna byl prawie dwa lata i ze ja zdradzil ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana postać świata
Jasne... ***Oliwia*** ma stu procentowa racje. Taki kolega ktory da buziaka itp nic wiecej ..jest wolny,moze miec kazda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×