Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sadzicie o takich slowach faceta po spotkaniu?

Polecane posty

Gość gość

Kiedy wczesniej sprawiał wrazenie zakochanego, ale stopniowo od pewnego czasu zaczal sie dystansować. I na ostatnim spotkaniu niby bylo milo, poszlismy do lozka i na koniec spotkania mi powiedział: " no to mam nadzieje, ze jesli będzie tylko okazja to bedziesz sie chciala spotkac, w sumie to ja mam taka nadzieje od naszego pierwszego spotkania, ze bedziesz chciala"- spotkan juz troche bylo przez 4miesiace. Powiedział tak bo teraz zmienia prace i wyjezdza do innego miasta. Jak to waszym zdaniem brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że chce mieć dalej darmowy seks bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej? wcześniej traktował mnie jak dziewczynę swoją, a przynajmniej takie miałam wrażenie :( I to juz bylo po seksie, wiec raczej nie chodzilo o zaliczenie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro traktował Cię jak dziewczynę, to pewnie zależy mu na kontynuowaniu znajomości, pomimo odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznał Ci miłość, inwestował w Ciebie czas i uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No traktował, tylko ostatnio się coś zdystansował :( Jak? rzadziej sie odzywa, nie mowi juz tak bardzo czule, choc niby nadal jest mily, czy mnie przytula, ale wyczuwam pewien dystans. Teraz juz nie odzywa sie 2 dni, co sie wczesniej nie zdazało. Wczesniej pisal po pare razy dziennie i dzwonił :( Martwi mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co z oczu to z serca, pewnie mu az tak nie zalezalo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:23- no słowo " kocham" nie padlo, ale inwestował czas i uczucia bo wczesniej odzywal sie jak pisalam po kilka razy dzienie i byl bardzo czuly, a teraz juz jest jakby troche mniej czuly od pewnego czasu, ale nadal niby mnie przytula czy jakas tam czulosc okazuje tylko już nie tak wylewną jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odczuwam to tak, ze niestety wczesniej mu zależalo, ale teraz sie dystansuje z jakiegoś powodu :( A może i całkiem wycofuje? Nie wiem :( Wcześniej to byłam pewna na 100% , ze mu bardzo zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci niestety tak się zachowują, dlatego nie wolno z nimi szybko chodzić do łóżka. Niestety często jest tak, że wybierają karierę od kobiety. Ale może w tym przypadku jest inaczej, poczekaj nie naciskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, chcesz, zeby cie zaglaskal na smierc:O ?jesteś chyba taka kobieta bluszczem:P jak sie przyssiesz to jak osmiornica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze-nie chce zeby zabrimialo brutalnie- ale moze chcial cie tylko zaciagnac to lozka, dostal co chcial to sie wycofuje, facet powie kobiecie wszystko co ona chce uslyszec by osiagnac swoj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przespał się z Toba i mu przestało zależeć, bo dostał to, co chciał. Dlatego jak facet sie podoba to trzeba z nim iść jak najszybciej do łózka i uczucia , sentymenty pozostawić w łóżku zanim sie człowiek zakocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51- no nie, ja na niego nie naciskam, tylko jest mi bardzo przykro z powodu jego zmiany zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przespał się z Toba i mu przestało zależeć, bo dostał to, co chciał. Dlatego jak facet sie podoba to trzeba z nim iść jak najszybciej do łózka i uczucia , sentymenty pozostawić w łóżku zanim sie człowiek zakocha smutas.gif x Co ty bredzisz? Seks jeszcze bardziej związuje i "wzmacnia" miłość. Jesteś facetem i podpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:52- no tak , ale on nie przespal sie ze mna pierwszy raz... Przykro mi bo sobie narobiłam nadziei, byłam taka szczesliwa i pelna nadziei, ze wszystko bedzie coraz lepiej, a tu nagle taka niespodzianka i zmiana jego nastawienia. Inaczej to sobie wyobrażałam... A moze poczul, ze mnie zdobyl i juz nie jestem dla niego takim wyzwaniem? NIe wiem... Ale ja tez mu okazywałam uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega ten dystans? Jego słowa są sprzeczne z zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiem wam szczerze, ze sie troche podlamalam, nawet plakalam przez niego dzisiaj. Oczywiscie nie zamirzam sie mu narzucac, jesli chce odejsc to droga wolna, aczkolwiek jest mi bardzo smutno przez to wszystko. Po prostu totalnie sie rozczarowałam, a juz bylam taka szczesliwa, cieszylam sie kazdym jego smsem czy telefonem,a teraz taki zimny prysznic czego sie nie spodziewalam totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tulimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to przez zmianę pracy, żyje w stresie i się wycofał. Poczekaj, może to przejdzie. A czy robi z Tobą jakieś plany, uwzględnia Ciebie w swoim życiorysie? Czujesz się ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega? Przede wszystkim,ze sie rzadziej odzywa od około tygodnia. Wcześniej pisał po kilka razy dziennie i czasem dzwonił. Ja tak samo sie wtedy odzywałam nieraz pierwsza bo widziałam że mu zależy. Pisał też dużo czułych słow, ze teskni, ze mysli o mnie, nazywał mnie czule itd. A od tygodnia mniej wiecej jest tak, ze pisze rzadziej. czasem raz dziennie, czasem jest przerwa dwa dni nawet. Wiec i ja sie zdystansowalam i sie pierwsza nie odzywam. NIe wiem co sie stalo :O Ale tak jak pisalam taki jego dystans trwa okolo tydzien, a co mnie jeszcze bardziej martwi on teraz bedzie mial wlasnie ta prace w nowym miescie. NIby mnie tam zapraszal ,ale tez w ostatnich dniach o tym nie wspominal, wiec i ja sie nie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:02- no czułam się do tej pory. Jak nie byl taki zdystansowany to jeszcze niedawno mowił takie rzeczy żebym sobie wziela kilka dni wolnego i do niego tam przyjechała, że może poszukam tam pracy to bedzie mnie miał blisko siebie. A teraz jakoś o tym tak mnie wspomina, nie wiem czy to przypadek czy jednak uznał, ze mu nie odpowiadam :( Choć w sumie to nie roznilam nic zeby mu dac powod do takiej zmiany decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że może się wycofał z powodu zmian związanych z pracą. Spokojnie, poczekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
czy należy analizować ten tekst : ' no to mam nadzieje, ze jeśli będzie tylko okazja to będziesz się chciała spotkać !' - na końcu zdania celowo postawiłem wykrzyknik , wykrzyknik - czyli facet 'KRZYCZY' a nawet 'wydziera się' abyś usłyszała JEGO KRZYK, że nie chce 'tam' jechać sam i samotnie, liczy że pojedziesz z Nim 'gdzieś tam' i będziecie razem , otrzymałaś tekst do przemyślenia, On chce aby ten Wasz związek trwał ale będzie Was dzieliła odległość , Obstawiam, że facet chce usłyszeć od Ciebie, że chcesz być razem z Nim na dobre i złe a nie tylko spotkania okazjonalne przy wolnym weekendzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziękuje za wsparcie :) Zobaczymy jak to wszystko bedzie choc mam jakies zle przeczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
również mam takie wrażenie, że tego tematu NIE założyła kobieta a tekst napisał facet, który podszywa się za kobietę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, jeszcze nic straconego... poczekaj jak to sie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×