Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim ancymonku na męża?

Polecane posty

Gość gość

Jego pasja to kulturystyka i sporty walki, rodzina bogata w c.... multimilionerzy. Zresztą to oni go utrzymują i wtajemniczają w biznes, on skończył licencjat z informatyki i MBA Buisness, wtajemniczany by przejąć rodzinne interesy. Nidgy nie miał w życiu kobiety, co najwyżej przelotne kontaknty seksualne, ma obecnie 32 lata od 12 lat zainteresował się sportami walki i siłownią. Przyznaję się ,że się wspomagał. Mam 202 cm wzrostu, 136 kg wagi (troszkę koks ,ale obiecał ,że wszystko odstawi. Od młodości boks (mistrz polski juniorów, Jujitsu ( yondan - czarny pas), karate karate kyokushin), miał 4 letni epizod z zapasami, był w młodzieżowej kadrze małopolski, poznał dogłębnie systemy takie jak krav maga i specnaz sistema. Ma teraz 34 lata, od 22 lat ,treningi, ćwiczenia ,rygor. Teraz twierdzi ,że chcę od tego odejść i ,że przejąć i dokonać rozwoju firm rodziny. Że dawniej nie czuł miłości tylko seks ,a teraz chcę się ustatkować i ,że chcę założyć ze mną rodzinę. Nie powiem przy jego gabarytach i zdolnościach czuję się oraz zasobności czuję się bezpiecznie. Tylko dlaczego do tej pory traktował kobiety jako seks? To mnie zastanawia. Może to mój jedyny z bajki ,a może piekło przyszłych dni i co myśleć o człowieku ,który przez 22 lata głownie spędzał czas na rozwoju sportów walki i siłowni, a teraz helo obudził się? Ma to wykształcenie ,ale dopiero teraz ciągnie go do schedy po ojcu. Co ja mam myśleć co zrobić, dodam ,że kruszynka przy nim jestem 164 cm, 54 kg. I różnica między nami 11 lat. Aha ,on za żadne skarby nie chcę ślubu kościelnego. Czasem jest dziecinny, bawi się tymi super furami jeżdzi, zap....., pali gumy, to w moim mniemaniu niezbyt dojrzałe zachowanie. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weż śłub w innym kościele ;-) wiesz to może być rys psychopatyczny :-)))) ja bym się wstrzymała. wiesz zrobi ci w prezencie ślubnym taki event jak ten wieloryb w stolicy i co :-) trochi głupio ehehehe ale może skoczy i obklei tasmą dwustronną wieżę Eiffela ...jak tak to bym się jednak zastanowiła eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie chcę ślubu? Mówił coś o intercyzie przed ślubem cywilnym? Może masz być po prostu jedną z jego zabawek tak jak jego autka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×