Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co tu poczac...

Polecane posty

Gość gość

Pragne jednej kobiety jak zadnej innej i serce mi krwawi na mysl ze nigdy nie będziemy razem. Codziennie o niej mysle, od momentu jak wstane do momentu az zasne i tak juz od ladnych kilku lat. Po co mi caly dobrobyt materialny, dom, samochod, kasa, dobra praca, jak nie ma jej obok mnie, bynajmniej nie w takim sensie jakbym tego oczekiwal. Dochodze do wniosku, ze jak mam zyc marzeniami o niej to chyba lepiej juz w ogole nie chodzic po tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadac do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc platoniczna to sie zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analfabetom smierc - o co chodzi? Przeciez dobrze jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź inna? Miłość platoniczna? Ile ty masz lat chłopie? To że sobie coś troisz we łbie to nie oznacza że dana osoba taka jest. Może być odwrotnoscia całkowita niż twoje fantazje... Zdziecinniali wszyscy tutaj na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sobie we lbie nie troje. Wiem dokladnie jaka jest, znamy sie bardzo dobrze. Czesto ze soba spedzalismy czas ale ostatnio to sie zmieniło a ja cierpie z tego powodu. Nie wiem czy dam rade wytrzymac bez niej, niszczy mnie to, nie mam checi do zycia bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz mi że ludzie przeżywają większe dramaty na co dzień i nie chcą się żegnac z życiem a ty się rozczulasz z powodu kobiety. Trochę wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 13.56 Nie przyszlo Ci do glowy ze kazdy rozne rzeczy przezywa w inny sposob? Dla mnie to jest dramat i nie jestem w stanie wylaczyc tego, bo ktos ma gorzej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
Miłość platoniczna to koszmar, wiem po sobie. Straciłam kilkanaście lat na uczucie, które okazało się bezproduktywne. Pocieszam się tylko, że straciłam z czystym sumieniem, ponieważ nie kochałam się w żonatym ani zajętym w inny sposób. Cóż, widocznie niektórzy nie są sobie pisani. Co tu począć, pytasz. Trudno poradzić. U mnie zadziałała metoda "klin klinem" - ktoś inny się we mnie zakochał, dałam szansę, a tamten most zwodzony podniosłam na amen i koniec bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z c**y jej smierdzi a ty tu jakies dramaty odpiertalasz idz sie utop a dobra materialne zapisz mi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc kobieta W zyciu nie zakocham sie w kims innym. Ona ma wszystkie cechy które chcialbym aby miala moja kobieta, ma tez wady ale to wiadomo, jak kazdy czlowiek i bybym w stanie je zaakceptowac. Fajnie, ze Ty bylas na tyle silna i dalas rade sie z tego wyplatac, ja nie widze szans u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niej. Na pewno będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×