Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko takie....

co warto zwiedzić w trojmieście?

Polecane posty

Gość pytanko takie....

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYWY DOMEK
JW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko takie....
a co jest w tym krzywym domku? wejscie darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
wez wypierdalaj z tym molem pare sztachet na gwozdzie i co tu ma byc piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co masz na myśli
molo tak - ale w Gdyni Orłowie ; mniej ludzi, wchodzisz za friko i jest spokój- i klif.. Niby nic takiego, bo górka usypanej ziemi, ale jak na Polskie wybrzeże, dość specyficzne. Oceanarium w Gdyni, w Sopocie to raczej nic ciekawego, prócz jednego deptaka z krzywym domkiem płatnym molo, na którym ciągle remontują. W Gdańsku - góra Gradowa, z wysoka można zobaczyć panoramę miasta, znajduje się w centrum zaraz za dworcem PKS; stare miasto, które dla mnie jest po prostu piękne.. Plaża na Stogach i Sobieszewie; Twierdza Wisłoujście, które prawdopodobnie ciągle remontują i jest zamknięte, a od maja miało być czynne... No i promem na Hel można się przepłynąć - teraz w wakacje kursują niedrogie promy, za paręnaście złotych można popłynąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co masz na myśli
w krzywym domku jest knajpa i dyskoteka jak mi się dobrze zdaje, nie bywam, to się nie znam :P Ale ludzie sobie robią zdjęcia przed tym budynkiem na znak, że byli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko takie....
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co masz na myśli
proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kppoiii
Gdańsk: - Kościół MariacI-dzieło Hansa Memlinga Sąd ostateczny -Dom Uphagena -dwór artusa -Muzeum Narodowe -plac trzech krzyży/stocznia -Muzeum Poczty Polskiej -inne kościoły Gdańsk Oliwa -katedra Oliwska -park -kuźnia wodna/lasy Oliwskie Sopot: -molo -krzywy domek -grodzisko Gdynia: port/statki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hguykk
Ja zawsze jak jestem na wakacjach w Gdańsku to starówka, park Oliwski, w Gdyni warto iść do Oceanarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkazgdyni
a ja polecam oddalony o okło 100 km Frombork - tam dopiero warto pojechać. grób kopernika, wahadło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia ze wsi
ODWIEDZ PIĘKNE NASZE kASZUBY;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek952
Jeżeli wybieasz się na samotne wędrówki to może przydać Ci sie audioprzewodnik na telefon z androidem .Aplikacja udostępnia audioprzewodniki, które z wykorzystaniem najnowszych technologii pozwalają w niekonwencjonalny sposób zwiedzać ciekawe miejsca. Aplikacja umożliwia również tworzenie i udostępnianie własnych audioprzewodników .. Jeżeli jesteś zaintersowany odsyłam tutaj http://www.audiotrip.org/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Super ofertę obozu jeździeckiego – Ferie w siodle ma stadnina Zamkowa w Rzucewie ( www.stajniazamkowa.pl ). Mają różne turnusy (7-5 dni), w cenie oprócz samej nauki jeździectwa są noclegi w Zamku ;-) Dla młodzieży to moim zdaniem świetna atrakcja! Moje pociechy były w zeszłym roku na takim obozie i już mi od miesiąca mówią, żebym ich zapisała znowu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdź koniecznie do restauracji www.mariaszek-gdynia.pl to moja ulubiona knajpa w trójmieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaH

Jeśli chodzi o Sopot to https://esopot.pl/pl/ tu sa wszystkie atrakcje turystyczne wymienione. jest co robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×