Odpowiedz na ten temat

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

• gość 2018.05.20 [20:54]
    Zajdz w ciążę
  • ObuwieInstel 2018.05.31 [16:01]
    Jeśli interesuje Cię obuwie to w naszej ofercie znajziesz wiele ciekawych ofert, a w związku z 10-leciem firmy polecamy również wziąć udział w konkursie, do wygrania obuwie dla każdego usmiech.gif Adidasy, sandały i wiele więcej http://xurl.pl/wygraj_buty
    Pozdrawiamy
    ObuwieInstel
  • zwycięsko 2018.07.18 [01:41]
    Szkolenie Allena Caara - może nie jest tanie ale to jedyna opcja żeby rzucić... przynajmniej dla mnie, nie palę i ostatnie peta wypaliłam 8 tygodni temu.
  • bigmoth 2018.08.17 [15:25]
    Z papierosami walczyłem kilkanaście lat. Kiedy technika przyniosła nam papierosy elektroniczne, myślałem, że to będzie dobrym rozwiązaniem, aby przerzucić się na nie. Jednak to nadal nie było to. Rok temu odkryłem pewną terapię, która mi pomogła. Zostawię tutaj link, gdzie znajdziecie informacje o nim: http://eco-nomics.pl/jak-wyleczyc-uzaleznieni e-od-nikotyny/
    Życzę wszystkim powodzenia w walce. Szkoda życia i pieniędzy na fajki. oczko.gif
  • gość 2018.08.17 [15:26]
    zjedz kupe
  • DeuX34 2018.08.22 [17:32]
    Przydatne info usmiech.gif Wielkie dzięki, z całą pewnością przyda mi się to usmiech.gif
    Negatywne uczucia istnieją w tobie, nie w otaczającej cię rzeczywistości. Nie trudź się by ją zmieniać. Nie próbuj zmieniać innych. Marnujesz czas i energię.
  • kondzio93 2018.08.24 [13:23]
    Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia z tej dziedziny. Dlatego też nie będę za bardzo w stanie pomóc...
    Wybrać powątpiewanie jako filozofię życia to jak wybrać bezruch jako środek transportu.
  • MarcinMna 2018.08.28 [17:13]
    Całkowita zgoda z moim poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi usmiech.gif
    A co po czyjej wielkości, jak nie ma w głowie mądrości
  • judimaam 2018.09.10 [15:38]
    Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą usmiech.gif
  • teente3 2018.09.19 [16:24]
    Ja niestety nie bardzo się na tym znam. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.
    "Życie jest zmianą, jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć" Rainer Haak
  • drożdżykk 2018.09.21 [21:29]
    cześć na początku piszę że nie robie żadnej reklamy.
    Ja paliłem 14 lat,ok paczke dziennie,a czasami nawet 1,5paczki.
    Mi pomógł desmoxan i po 2 niach przestałem palić.Po 6 dniach odstawiłem te tableki bo nie widziałem sensu ich brania.Nie pale już 1,5roku i papierosy mi śmierdzą.Teraz wiem jak się czują osoby nie palące,a które wdychają ten dym.Podobno desmoxan jedym pomaga innym nie-mi pomógł.Choć nie planowałem rzucać palenia nigdy bo wiedziałem że nie rzucę to dostałem to na spóbowanie.Teraz nie żałuję tego oczko.gif Aha na pamiątkę sobie zostawiłem 2fajki z marca 2017 w opakowaniu bez obrakówusmiech.gif
  • gość 2018.09.23 [13:00]
    Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego.
    Dla osób, które mają stały dostęp do internetu.
    Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc
    Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=765 27875
  • fangro 2018.10.02 [17:18]
    Dla mnie mottem rzucania palenia było stwierdzenie Palenie jednego papierosa na dwa tygodnie to nadal jest palenie. Kupiłem sobie tabletki Tabex i miałem swoje postanowienie, albo teraz abo nigdy. I tak już nie palę prawie pół roku. Nawet udało mi się nie przytyć po rzuceniu, mimo że to podobno standard
  • Elllka8812 2018.10.05 [19:00]
    Nie wiem co to te tabletki Tabex? Jak działają? Ile trwa kuracja nimi i co najważniejsze gdzie je można kupić?
  • SylwesterrKrkk 2018.10.30 [06:59]
    Tabex to tabletki dzięki którym stopniowo zmniejsza się uzależnienie organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny, jest skutecznym lekiem w walce z nałogiem niezawierającym w składzie nikotyny, a cytyzynę, która pobudza układ nerwowy, podwyższa ciśnienie krwi, stymuluje wydzielanie dopaminy, dlatego osoba uzależniona od palenia tytoniu nie odczuwa jej braku. Kuracja trwa nie cały miesiąc, a koszt ich to zależy od apteki ok 50 zł.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...