Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde balans

Co zrobić z cholernym gówniarzem?

Polecane posty

Gość kurde balans

Nasz kolega ma dziewczyne, która ma 15!!!! lat, dodam, że on ma 25( swoją drogą nie wiem gdzie ma głowe) ale nie w tym problem.Ta dziewczynka( bo nie da sie powiedziec inaczej ) to największe prostactwo jakie widziałam na oczy, typ gwiazdy z fotki która w zainteresowaniach ma wpisane: sex, palenie trawy, tyranie szmat itp.( ambitne co?) Więc: pewnego dnia rozstali sie z naszym kumplem i on baardzo załamany przychodził do nas sie żalić.Znów sie zeszli, a do niej ktoś pisał mwiąc że ja na nią gadam. Wogóle nie wiem o co chodzi. Rzecz w tym że ta małolata zaczeła wypisywac na mnie jakieś wulgaryzmy na różnych portalach i zastanawiam sie co z tym zrobić. Nie wiem co zie obi z takimi dzieciakami?? Dać sobie spokój? Czy iść do jej rodziców. Nie wiem już. Dodam, że mam 26 lat. Nie wiem co z tymi dzieciakami sie dzis dzieje, że sobie pozwalają na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denat ubiera się u Prady
Dorwij gówniarę i ją ją zj.eb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokhkklhhsls
jeju udusiłabym gówniarę normalnie!!!! w ogóle się nie przejmuj, a koledze powiedz, że jak jego laska ma cię obrażać itp. to niech się zastanowi nad znajomością z Wami. co za smarkacze teraz rosną!!! Matko kochana!!!! też mam 26 lat i przeciez nie az tak znowu dawno miałam 15 lat ;-P ale w życiu nie przychodziły mi do głowy takie rzaczy jakie teraz te dzieciaki wyprawiają SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
gdzie zaj...eb. Ja jestem poważny człowiek ;) Nie ale powaga to jest strasznie denerwujące. Gdybym miała jakieś 10 lat mniej pewnie bym dorwałą i tak zlała, że by sie odechciało. Ale na dzien dzisiejszy to nie wiem co zrobic żeby ją troszke ukrócić. Móiwłam koledze żeby pogadał ze swoją" kobietą" ale jest tak zakochany że nie widzi jakiego ma prostaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie
mam taki sam problem tyle że z 19latka :/ rozdaje moje nr telefonow, wyzywa tez na roznych portalach itp :/ tak samo nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
daj sobie spokoj, olej... a co do wyboru dziewczyny to raczej kolegi sprawa z kim jest, szkoda energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denat ubiera się u Prady
To ja wam powiem co zrobić. Idziecie do dzielnicowego i on załatwia taką sprawę szybko i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
masz rację, ale jak dzieciak 15 letni wypisuje na ogólnodostępnych portalach że jej zaineteresowania to cyt." sex bez zobowiązań, tyranie szmat, jaranie, bicie sie, i bawienie sie kolczykiem w języku to boże zmiłuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
a niech se wypisuje! rodzicow ma od wychowywania a nie Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denat ubiera się u Prady
To sie fachowo nazywa cyberbullying, możesz założyć gówniarze sprawę za takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
myślałąm, żeby iść może do jej rodziców. No ale myśle, że to tylko ją nakręci. Chyba poprostu to oleje. Tylko troche mi z tym głupio bo jestem człowiekiem który pracuje w państwowej instytucji, ma pracę z ludźmi a tu taki małolat czuje się bezkarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denat ubiera się u Prady
Mówię Ci, idź do dzielnicowego. Smarkula dostanie nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
no ale ona nie podaje tam mojego nazwiska więc nic nie udowodnie...za to mam rozmowy od niej na moim gg to chyba można wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie
denat ubiera sie u Prady ... wiesz ze to nie jest takie proste? powiedza ze oni nic w tym nie widza co podlega jakiemukolwiek paragrafowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
nie idz do dzielnicowego ale ja tym nastrasz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
to jest dziewczyna która ma brata starego recydywe, więc jej imponuje takie zachowanie. myśle, że dzielnicowego sie nie wystraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
no to olej, jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papayek
A jak do tej sprawy odnosi się Twój 25-letni kolega, czy jego jeszcze nie ściga prokurator , a może to on nakręca tę małolatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
tu jest sprawa innej rzeczy...On jest w niej zakochany( Jezusie) no wiecie miłość jest ślepa, stwierdził, że z nią porozmawia o tym, ale on jest straszna dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
a czemu to cie tak boli, kolega ci sie podoba czy co? jego wybor a jak malolata cie wyzywa i widzi ze to cie rusza to sie nakreca, jak ja olejesz to sie jej znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proza życia trwa nadal
dokładnie,sprawiasz wrażenie jakbys był zazdrosny.masz 26 lat to na taki wiek sie zachowuj i nie pytaj nikogo co masz robic,bo to jest oczywiste.nakręca cie to .podnieca czy co?odpuść sobie człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
Jezu, nie boli mnie...boli mnie to że dzieciaki dziś są tak tępe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papayek
25-latek zakochany w 15-latce ? To życzę szczęścia tej parze :) On ma wielką szansę wpaść za kratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ty pusty
hm hmmmm najeżdzasz na autorke a co ma zrobić;/ gowno dzieciakom teraz w głowach sie poprzewracało....niestety trzeba to olać zaczniesz z nią wojne skąd wiesz co zrobi... może naśle na ciebie brata-recydywe i ci zabiją taaa wiem moze to glupie ale dzisiajsze kurewki sa do tego zdolne. najlepiej ogranicz kontakt lub wogole zrewij z tym kolega tlumaczac ze nie masz ochoty sluchac wyzwisk jakiejs dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
nie ona pierwsza i nie ostatnia taka tepa, nie zbawisz swiata, wiec olej, nic nie zdzialasz, od tego sa rodzice jedyne co mozesz zrobic to swoje dzieci wychowac normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
najezdzam? mowie dokladnie to co ty zeby olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ty pusty
a on zabawi sie zabawi i zmadrzeje a jak nie to jest tak samo pusty jak i ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
dziękuje, macie racje. A z kolegą nie utrzymujemy już kontaktu od dłuższego czasu- właśnie ze względu na jego dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×