Odpowiedz na ten temat

Ćpanie, chlanie i dup Rwanie,

• gość 2018.10.20 [01:57]
    Ćpanie, chlanie i dup rwanie,
  • gość 2018.10.20 [09:44]
    niech ciebie nie obchodzą takie kobiety sieją zło są nieczyste
  • grupa AA 2018.10.20 [09:49]
    Uprzejmie informujemy, że w ramach swojej dzialalnosci prowadzimy także spotkania dla narkomanów i nalogowych seksoholików cool.gif
  • gość 2018.10.20 [09:55]
    Do grupy AA. Ćpanie chlanie i rwanie dup to nie problem. Problemem jest brak piniedzy na te przyjemnosci
  • grupa AA 2018.10.20 [09:58]
    nalogi juz tak maja, że absorbuja nawet te czesc czlowieka, ktora powinna byc odpowiedzialna za zarabianie piniondzow
  • gość 2018.10.20 [09:59]
    kobiety dzisiejsze to takie k***y że szkoda mi mężczyzn którzy widzą w nich coś naprawdę współczuje
  • gość 2018.10.20 [10:10]
    gość dziś [09:59]
    kobiety dzisiejsze to takie k***y że szkoda mi mężczyzn którzy widzą w nich coś naprawdę współczuje
    x
    Wypraszam sobie jestem taka kobieta i wypowiem się trochę miałam nawet trochę mężczyzn i lubie probowac nowych doznań z facetami ale jakos nie kreca na nasi rodacy nie wspominając o kasie ale o seksie było dużo cudzoziemcow i polki tez proboja jak to jest z innymi u mnie to było ich sporo napewno plus kazdego ze maja duze jaja nie ot co polak zero meskosci spalam z Nigeryjczykiem ,arabem, ruskim,persem ale najlepszy był Rusek w lóżku z******ty rozkosz byla nieziemska polecam was ruska a i pers też był z******ty polecam wam kobietki na spróbowanei czegoś nowego.Pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...