Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

CYFRA + Co mozna od nich uzyskac?!

Polecane posty

Wypowiedzialam umowe i zaczeli do mnie dzwonic,ze nie chca tracic klienta i takie tam....przygotowali specjalna oferte czyli znizka z 76zl na 54zl na 6 miesiecy.Odmowilam bo stwierdzilam,ze moze cos jeszcze zaproponuja,bo to troche malo jak dla stalego klienta....ale Pani powiedziala,ze w takim razie do widzenia.... mial ktos podobnie?czy beda jeszcze cos proponowac? a moze cyfrowy polsat?jest tanszy,ale musialabym kupowac dekoder za 199zl a w Cyfrze juz mam i dekoder i antene:) ogolnie chce wiedziec czy moge cos jeszcze utargowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
lepsza opcja jest zerwac calkowicie umowe [ bez zalegania rozliczyc sie correct ze sprzetu i zobowiazan] a potem skorzystac z promocji , ktore oferuja dla zdobycia niowych klientow. jezeli posiadasz dekoder pionier to wraz z nowa umowa dostaniesz bez porownania gorszy dekoder philips . ot co. ewentualnie dobrym rozwiazaniem jest kupienie dekodera dobrego we wlasnym zakresie i wykupienie karty pre- paid od Cyfry. pozdrawiam. szczegoly promocji aktualnych na www.cyfraplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasny dekoder Philipsa myslalam wlasnie o tych promocjach,ale boje sie,ze beda dopiero na Boze Narodzenie:) swoja droga powinni cos wymyslec teraz,skoro Polsat ma mistrzostwa swiata! nie moge nic znalezc o pre-paid,jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
to karta wykupiona na okres np. 6 miesiecy lub 12 miesiecy zyskujesz 1 miesiac gratis przy tym ukladzie.promocje sa teraz wlasnie jako , ze jest przerwa i tkzw. martwy sezon w cyfrze nie ma sportu , wiele osob zawiesza na okres wakacji abonament i dlatego zanecaja promocjami. wejdz na te strone tam wszysto jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
w punktach sprzedazy najczesciej rozstawionych w marketach az krzycza kolorowe szyldy o promocjach i upustach i roznistych opcjach. widzialem w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pre paid to jakas paranoja!!!!!! 5 miesiecy za 399zl!!!!!nie oplaca sie jak na moj gust \"kanałowy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co kto rozumie po pojeciem promocji!!!! dla mnie promocja typu przez miesiac zaplace 10% mniej jest smiechu warta!!!!!juz lepsze mi warunki proponowali przez telefo ni zte ich terazniejsze promocje,poczytaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
miesieczny abonament np. pakiet prestizowy +canal+ multi, koszt 90,50 zl. a pre- paid 80 zl opcja wyzej . poczytaj to naprawde jest niezle chyba jedyne sensowne rozwiazanie. choc trza przyznac , ze cyfra jest droga niestety. polsat jesli Cie pilka tak bardzo nie interesuje to jest duzo tanszy. raz placisz za dekoder a potem za ok. 40 zl mies masz to co cyfra proponuje za np. opcje dodatkowa za 20 zl lub 40 zl. np. cinemax lub pakiet discovery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgij4
A nie myslałes o innych , podobnych telewizjach cyfrowych ? Mysle ze n tez ma bardzo dobra propozycje jesli chodzi o kanały filmowe.Mnie na przykład przypadła do gustu najnowsza ich promocja czyli nowe kanały- nFilmHD,nFilmHD2 nFilmVOD -dostepne od 2 wrzesnia,które sa do zamówienia w ramach nowych opcji dodatkowych i teraz można je zakupic w promocji za 9,90 na 6 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rozwiazac umowe z cyfra
? SlyszALAM,ze trzeba wyslac im list polecony z pismem: rezygnuje z umowy. CZy potem odezwa sie do mnie i rzeczywiscie po trezch miesiacach nie bede mialam tej cyfry? Czy znowu jakis hak wymysla? Czy to prawda,ze nie mozna sie od nich uwolnic?? Chcialabym przejsc na cyfrowy Polsat i juz z cyfra nie miec nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rozwiazac umowe z cyfra
Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra potem...
ja zastanawiam sie nad polsatem bo mają też tvn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×