Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30latka ma szansę sobie kogoś znaleźć?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli była w wieloletnim związku ale nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jeśli przekonasz faceta zebprze następne 5 lat nie chcesz ślubu i dziecka. Zazwyczaj te po długich związkach czują się oszukane i w następnym związku chcą szybko zalegalizować związek i zajść w ciążę. Mężczyźni to wiedzą i unikają 30 latek, lepiej 25 lub 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale i tak kazdego odrzucisz z byle powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie patrzysz teraz przez pryzmat byłego, on lubial ogórki kiszone to odrzucisz każdego kto je lubi, a takich porównań będzie milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej mieszkajcie kretynki z palantami na karte rowerowa.mezczyzni nie reaguja tak samo jak kobiety.jak jestes darmowym materacem i sprzataczka to po co bedzie sie zenil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie mow czasem czegos ze Ci zegar tyka. Albo, ze szukasz do zwiazku. Ja zaraz ucinam takie znajomosci. Wszystko ma wyjsc samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jej zegar tyka, kilka moich znajomych po długich związkach miały takie parcie na rodzinę że brały ślub po kilku miesiącach znajomości, więc jeśli jesteś ładna to na pewno szybko znajdziesz jakiegoś frajera który się zaraz oświadczy. To jakie potem będziesz miała życie to już zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubię takie zdesperowane 30, wystarczy zagadać normalnie, dać nadzieję i masz najlepszą kuwe w łóżku, robi co zechcesz bardzo się stara, tylko pamiętaj by zmienić na nową po góra 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może znaleźć. Sama jestem 30 letnia singilka po dlugim zwiazku. Później poznałam faceta spotykaliśmy się ja go pokochałam a on mnie nie chce i nadal jestem sama. Wielu facetów próbuje się ze mną umówić a ja nic bo kocham tamtego. Wolę być sama nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ok, zakrecił, posunął i zostawił :) następny też tak zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×