Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marina840

Czy był ktoś w Nosalowym Dworze w Zakopanem?

Polecane posty

Planuję dłuższy wypad do Zakopanego. Zależy mi na wysokim standardzie - chciałabym porządnie wypocząć po dłuższych trasach. Słyszałam dużo pochlebnych opinii o Nosalowym Dworze. Był ktoś, może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam camping pod krokwią zakopane ulica Żeromskiego (po co ci wysoki standard do zakopanego się jedzie nie po to by tam spać tylko chodzić po górach i zwiedzać (camping pod krokwią ma też wysoki standard zobacz sobie (NAMYSŁÓW to miasto powiatowe w województwie Opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona JEST 60 km od Wrocławia i 40 od Opola)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka1979
Byłam w Nosalowym na weekend w listopadzie w zeszłym roku i wcale mnie nie oczarował, ceny mają wysokie a na miejscu okazuje się że nie dość że to moloch to w ogóle nie ma indywidualnego podejścia, w sumie nie odpoczęłam w ogóle. Wolę stary, dobry Kasprowy. Pokoje po remoncie są bardzo wygodne i przytulne, widok na góry najlepszy w Zakopanem a jedzenie przepyszne. Brakuje tylko spa, ale można się zadowolić basenem i sauną. Polecam - www.kasprowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam hotel Belwerder w Zakopanem, wszędzie blisko, wypoczęłam tam bardzo a jedzonko przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obsługa tez super około połnocy zamarzliśmy sobie świecznik do pokoju i po kilku minutach piękny świecznik był u nas- obsługa bardzo pomocna-nie było tez najmniejszego problemu z wymiana pokoju-gdyż chcieliśmy z widokiem na giewont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×