Odpowiedz na ten temat

czy faktycznie mycie pacjentów nalezy do obowiązków salowej a nie pielegniarki?

 • gość 2017.08.04 [20:28]
  Chciałaś to myłaś babkę głupia babo, co rano pielęgniarka myje pacjentów leżących, i nie piertol głupot że to obowiązek rodziny bo to bzdura!?każda pielęgniarka ma w zakresie swoich obowiązków pielęgnację pacjenta, stąd też nazewnictwo pielęgniarka!
  Skąd czerpiesz głupotę i jeszcze ją szerzysz?
  Chcesz myjesz, nie chcesz, myje pielęgniarka.
  Po co ta głupia dyskusja?wystarczy wpisać w gogle i przeczytać sobie i nie głosić bzdur!
 • gość 2017.08.04 [20:46]
  A ja potwierdzam u mnie w szpitalu w którym pracuje pielęgniarki nie myją pacjentów, pacjentów myją panie sanitariuszki. Pielęgniarki zajmują się medyczna strona opieki nad pacjentem.
 • gość 2017.08.05 [14:26]
  Oczywiscie ze pielegniarki nie myja pacjentow, moze w jakichs nalych wiejskich szpitalach, kto w ogole mysli tak, moze corka dyrektorki liceum medycznego czyli calkowitrgo reliktu przeszlosci sprzed 20 lat teraz nie ma licei sa uniwersytety
 • gość 2017.08.05 [14:31]
  Pielęgniarki myją pacjentów, zmieniają im pampersy, wynoszą baseny itd.
 • gość 2017.08.05 [23:11]
  Ok wiec rozmyje wszystkie watpluwosci raz i na zawsze jako ze jestem pielęgniarka i pracuje w dużym szpitalu w dużym mieście, i znam dużo innych pielęgniarek w różnych szpitalach. Pielęgniarki NIE MYJĄ pacjentów. Nie wiem jak jest na wsiach ale w moim mieście pielęgniarki NIE MYJĄ PACJENTÓW.
 • gość 2017.08.05 [23:17]
  Pewnie w każdym szpitalu jest inaczej pod tym względem.
 • gość 2017.08.05 [23:36]
  Moje dwie najlepsze koleżanki to pielęgniarki w Warszawie i myją pacjentów i nie wiem dlaczego tak bardzo ktoś próbuje zakrzywić rzeczywistość, pewnie jakieś kompleksy i nie chce się przyznać że bawi się w g*****e.
  Pozdrawiam lekarka in spe smiech.gif
 • gość 2017.08.10 [22:03]
  W kazdym szpitalu jest inaczej wiem z doswiadczenia
 • gość 2017.08.10 [22:43]
  czyli jak pacjent się zrzyga, albo zrobi w pampers w nocy tn pielęgniarki zadzwonią po rodzinę, żeby natychmiast przyjechały umyć sierotę obrzyganą? To niech się podzielą z rodziną wypłatą. A na pediatrycznym albo chirurgii dziecięcej też dzwonią po matkę, żeby przyszła obrobić niemowlę? W domu rodzina obrabia pacjenta, nie w szpitalu
 • gość 2017.08.13 [01:23]
  A co salowe/ opiekunki niby robia
 • gość 2017.08.13 [10:27]
  salowa to sprzątaczka. Łazi ubrana jak personel medyczny, bo sprząta w szpitalu. Jaśniej się nie da. Zrozumiała tępa hołota?
 • gość 2017.08.13 [10:30]
  Od pomocy pielęgniarkom w myciu, wożeniu pacjentów na salę operacyjną, zwłok do prosektorium itp. jest odpowiednio przeszkolony sanitariusz szpitalny
 • gość 2017.08.13 [10:43]
  Przy przyjęciu do pracy dostajesz na piśmie zakres obowiązków do podpisania i należy go dokładnie przeczytać, a nie podpisywać w ciemno i potem gadać albo pisać głupoty. Proszę nie kompromitować ciężko pracującego personelu medycznego, bo nie macie pojęcia, co kto powinien robić. Rodzina ma prawo umyć pacjenta jeśli chce, karmić, siedzieć przy łóżku, tylko to nieraz utrudnia i blokuje pracę profesjonalistom i jeszcze puszczają w obieg plotki i oszczerstwa, że personel oddziału to banda nierobów ☹
 • gość 2017.08.13 [15:28]
  Bywałam ostatnio często w szpitalach i klinikach. Mieliśmy 2 ciężko chore osoby z rodziny. Wszędzie pielęgniarki dbały o pacjentów, myły, przebierały i mnie nawet nie pozwoliły umyć mamy, kiedy okropnie wymiotowała. Same ją umyły, przebrały i zawołały salową, żeby posprzątała. Miałam do czynienia z normalnymi pielęgniarkami, a nie z jakimiś leniami. Wszędzie tak było. W szpitalu miejskim i w klinice. Ludzie robią wiochę i wymyślają niestworzone historie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością
 • gość 2017.08.24 [13:11]
  Widocznie nie potraficie przeczytać plakietek, to ze ktoś ma ubrany fartuch medyczny nie znaczy idiotki ze jest pielegniarkom!!! Pacjentów myją sanitariuszki z firmy po za szpitalnej tylko się idiotki popatrzcie albo zapytajcie kto jest kto to się wam rozjasni w łepetynach
 • gość 2017.08.24 [13:35]
  Nie rozumiem po co pielęgniarze wybierają ten zawód jak się tym brzydzą zadbać o czystość i toaletę pacjenta. A co na odziale intensywnej terapi? Salowa jest od dbania o porządek na odziale, jak ktoś tam leży to nawet nieodpowiednia pozycja podczas mycia może mieć fatalne skutki i potem będzie na salową, a ona nie ma wykształcenia medycznego tylko właśnie osoby po pielęgniarstwie smutas.gif Jest wiele kompetentnych pielęgniarzy przy których pacjent czuje się w dobrych rękach i dobrze. Szkoda, że wciąż są te osoby, który niezbyt rozważie wybrały ścieżkę zawodową smutas.gif
 • gość 2017.08.24 [14:25]
  dokładnie, pielęgniarki są po to, żeby mieć pacjenta w d/u/p/i/e i za to im płacą tak marne grosze. Za seksualne podejście do pracy, one zwyczajnie wszystko p/i/e/r/d/o/l/ą. Wszystko jedno, czy to szpital kliniczny czy ubogi lazaret na z/a/d/u/p/i/u o ich chamstwie i lenistwie krążą opowieści, które odstraszają osoby chętne do pracy w charakterze sanitariusza szpitalnego czy salowej, taka prawda. Nie ma się kim wysługiwać to tak daleko posunięta bezczelność, że dzwonią po kogoś z rodziny, jeśli mają numer. Fizjoterapeuta przychodzi, a pacjent brudny leży, wtedy słyszy dobrą radę, żeby go sobie umył. Jest sporo porządnych i oddanych swojej pracy pielęgniarek, ale większość z nich to mendy, powinny zmienić pracę, jak coś nie pasuje. Na najstarszy zawód świata najlepiej. Też istnieje ryzyko, że się czymś zarazi, ale dużo większa kasa niż za nic nierobienie w szpitalu ☺
 • gość 2017.08.24 [14:37]
  a z jakiej racji salowe mają myć pacjentów? przecież to zwykłe sprzątaczki,z jakiej racji sprzątaczka miałaby mnie widzieć nago? ona jest od sprzątania a nie od mycia!!!
 • gość 2017.08.24 [15:43]
  A ta Salowa to ma jakas szkole?? Bo nawet nie wiedzialam ze taki ktos istnieje oczko.gif
 • gość 2017.08.24 [15:46]
  Czym sue myje takiego chorego pacjeta?? Chusteczkami nasaczanymi jak dla dzieci? czy pod prysznicem rowniez??
 • gość 2017.08.24 [16:09]
  Jak tak czytam to nie wierze . Jacy ludzie sa wredni . Krytycy ,którzy ktytykuja pielęgniarki maja problemy wszędzie : W sklepie , w pociągu , w urzędzie .ze sąsiadami ., jesteście konfliktowi .
 • gość 2017.08.24 [16:13]
  Co to was interesuje kto ma jakie wykształcenie . To wy szanujecie ludzi według wykształcenia . A może was k***ica bierze ze pielęgniarki maja wyższe .
 • gość 2017.08.24 [16:18]
  Jeszcze dużo wody upłynie zanim pielęgniarki będą szanowane . Jak czytam ze pielęgniarki sa na wasze zawołanie to mnie szlak trafia . Kiedyś słyszałem rozmowę starszej kobiety ,o pielegniarce powiedziała POSŁUGACZKA . To bardzo ciekawe .
 • gość 2017.08.24 [16:26]
  Mam lekarke w rodzinie . I czasami gdy jest bardzo zdenerwowana to opowie niektóre dialogi z pacjentami . Po prostu nie do uwierzenia . Jeśli ktoś przelewy kilka miesięcy w szpitalu ma większą wiedze od lekarza . A poza tym to prosci ludzie którzy chca zabłysnąć czymś a nie maja w swoim środowisku czym . Biedni ludzie . Dumni ze siebie na wyrost .
 • gość 531 2017.10.13 [21:18]
  lijanannaa 2015.10.06 [16:12]
  Tak ale Twoja mama sie na to godzi. Gdyby nie było pacjentów do mycia to nie miałaby pracy. Jeśli jej to nie odpowiada to powinna się zwolnic.
  Nie nie jej mama sie na to nie godzi tylko nie ma wyjścia bo taki jest nacisk oddziałowej czyli pielęgniarki która swoim koleżanką pielęgniarką nie zrobi źle , tak jak ktoś wspomniał każdy zawód ma przydzielone obowiązki i ma je wykonywać po to dostaje pieniążki . tylko pielęgniarki nie chcą już wykonywać takich czynności jak mycie , słanie łóżek , golenie , itp nie po to kończyły studia , mają magistra , więc niech idą najpierw do Dyrekcji powiedzą że nie chcą tych czynności robić , zrobią to ? oczywiście że nie usmiech.gif bo się boją dostaną taką odpowiedz jak napisałaś ( lijanannaa 2015.10.06 [16:12] ) cytuje (Jeśli jej to nie odpowiada to powinna się zwolnic. ) . Dlatego nie pisz głupot jak mamie nie odpowiada i dzięki temu ze myje to ma pracę bo gadasz totalna głupotę , nie ty decydujesz o tym czy ta kobieta pracuje a szpital Dyrektor , co za brak szacunku i tupet że masz odwagę tak napisać .
 • gość 2017.10.13 [21:34]
  ja mialem miec operacje , mialem zmiażdzoną kość w jednej ręce ..
  salowa młoda na około 24 lata weszła mi pod pryszcznic mimo , ze wyraznie dawałem jej znać , ze sobie poradzę i obejdę bez jej pomocy
  Mogłem sie umyć drugą dłonią bez problemu , niesprawna była tylko jedna .. A, ta panna sobie wchodzi pod prysznic i zaczyna mnie myć.. Pytam jej o co jej biega ? Czy chce seksu ?
  zaczyna mnie łapać za tą ręke , która ma być operowana , gdy sie od niej tyłem obracam ..
 • gość 2017.10.13 [21:46]
  zasłoniłem jedną ręką swoje genitalia , a ona .. złapała mnie za tą , która miała być operowana , widocznie nie spodobało jej się , że zasłaniam przyrodzenie ..
  Rzucam do niej hasło - ,że coś mi uszkodzi i tylko pogorszy ..
  Ja rozumiem , że one widzą często męskie genitalia i nie jest to im obce, ale odsłonić zasłone i tak wejśc komuś pod pryszcnic wbrew jego woli , że taka odważna była ?
  Jakby to facet wtargnął kobiecie to dostałby z kolanka w nabiał..
  Wtedy pomyśłałem , że może o sex jej chodzi , by się spotkać łózku jak już wyjde ze szpitala ,ale nie pytałem jej o nic.. Byłem tylko zaskoczony jej dziwnym zachowaniem
 • gość 2017.10.13 [21:51]
  była 5 00 rana a ja pod prysznicem w łazience

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...