Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smierc

Czy ktoś posiada lampę łukową ?

Polecane posty

Hej ! chodzi mi o lampy typu arch, arc, arco, czy jak zwał tak zwał. przymierzam się do zakupu tej lampy http://www.ebay.co.uk/itm/Arc-Lamp-Light-Floor-Stand-Arch-Rotate-Steel-Head-Interior-Lighting-Marble-Base-/350710658429?pt=UK_Home_Garden_Lamps&hash=item51a7fbf57d a niestety nie miałam okazji pomacać i zobaczyć jakie światło daje. Czy fakt że klosz jest na wysokosci poniżej głowy jest w ogole denerwujący ? czy ona daje światło punktowe czy jednak w miarę rozproszone ? Chce kupić do pomoju postawić wkącie przy fotelu , chcę żeby oswietliła miło pokój a nie tylko kolana przy fotelu... ma ktos moze lampę łukową ?? A moze widzieliscie u kogos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteran*wojenny
Mam taki problem. Miałem we wtorek wieczorem biegunkę. Wczoraj poszedłem do lekarza, i lekarz mi przepisał Neflekcazid czy jakoś tak. I zazyłem jedną tabletkę. Ta tabletka do tego stopnia zahamowała biegunkę, że ja nie umiem się teraz wypróżnić. Co robić? Pomóżcie. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteran*wojenny
Mam taki problem. Miałem we wtorek wieczorem biegunkę. Wczoraj poszedłem do lekarza, i lekarz mi przepisał Neflekcazid czy jakoś tak. I zazyłem jedną tabletkę. Ta tabletka do tego stopnia zahamowała biegunkę, że ja nie umiem się teraz wypróżnić. Co robić? Pomóżcie. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteran*wojenny
Max Zander a zrobisz mi tą lewatywę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×