Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kawka123

czy ktoś się zna z Was na lustrzankach?

Polecane posty

chce kupić lustrzankę taka dla początkującego..zależy mi na fot. makro, krajobrazy, portrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooxerka
pentax k-x niesamowity sprzęt i niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problemz naczynkami
ja bym raczej wybierala sposrod sony alpha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym się zmieścić w 1500-1600.. wiem żę nie wiele ale takimi środkami dysponuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
jeśli chcesz kupić lustro to jedynie firm Canon i Nikon, później ewentualnie pentax bardzo ewentualnie olympus... Przejdź się do sklepu, sprawdź, która jak Ci leży w dłoni, która Ci najbardziej pasuje - to naprawdę pomaga :) I nastaw się na to, że jeśli Cię to zainteresuje, to będziesz czuł/a chęć rozbudowania swojego sprzętu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
body to sam aparat bez obiektywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej nie kupisz z tych firm: Canon, Pentax, Sony, Nikon, Olympus... będzie dobra. Pamiętaj tylko, by brać body z silnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
uprzedzam pytanie:P obiektyw kitowy tzw. kit to obiektyw dodawany zwykle do body :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta pierwsza propozycja forumowicza to kompakt ale dosc ciekawy. czy zwykla lustrzanka da sie robic zdjeci rozmyte czy trzeba rozbudowywać sprzęt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
pewnie, że się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problemz naczynkami
kitowy nie znaczy ze zly :P kupuj od razu calosc, nie baw sie w samo body i dobieranie szkla do tego jesli sie malo znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
popieram :) kit na początek jest w sam raz i sprawdzisz czego Ci w nim brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje za poświęcenie czasu! nie spodziewałam się tak życzliwych odpowiedzi! czyli wystarczy sama zwykła lustrzanka bez obiektywu i już da rade robić z rozmytym tłem zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
nie no, musisz kupić lustro - body z obiektywem kitowym :) to jest zwykle zestaw :) i wtedy już takie zdjęcie zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czad! czyli to lepsze niż kompakt? a jaki jest dobry obiektyw? muszę się zmieścić dom tej ceny niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
nie wiem jak tam to cenowo wychodzi, bo nie patrzyłam ostatnio po ile są najtańsze lustra, ale może za 1500 zł coś kupisz z kitem, i naprawdę sprawdź, który jak Ci leży w ręce, nie kupuj od razu, tylko przejdź się kilka razy i przemyśl :) dobry kit nie jest zły :P a inne szkło (obiektyw) zawsze możesz sobie dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się pod temat: Mam starą lustrzankę którą kocham tylko akumulatorki nie wyrabiają. Macie jakieś dobre i polecane? Na paluszkach mi robi ok 20 zdjęć więc ostatnio zaszalałam i kupiłam cr-v3 z Kodaka (2 baterie + ład 100 zł) i zrobię 10 zdjęć i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lustro...
heh, pytanie o dobry obiektyw nie jest dobrym pytaniem :P obiektywy są i po 20 tysięcy zł i więcej i te pewnie są dobre :P choć nie miałam, więc głowy za to nie daję :P no i zależy potem jakie body kupisz - bo wybierając body wybierasz system - czyli kupując body Canon nie możesz zamontować sobie obiektywu Nikona itd. I z obiektywem jest tak, że jego typ zależy od tego jakie zdjęcia chcesz robić itd. są szerokokątne, rybie oko, teleobiektywy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikon d3100 albo d500 plus szklo 18-105 i masz radochy coniemiara, a zreszta najlepiej sobie sprobowac od kogos bo ja wiem ze dla mnie zestaw kitowy jest niewystarczajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z bateriami w kompakcie i chce sie wziasc za cos powazniejszego wiem ze zielono mi ale trzeba spróbować wszystkiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lustrzanka to mega duzy wydatek jak chcesz cos konkretnego taka prawda wiec musisz albo odlozyc wiecej kasy albo kompakta kupic lepszego, zreszta nikon d3000 jest spoko rowniez i chyba nie drogi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problemz naczynkami
kiepskie te baterie w takim razie, a raczej akumulatorki. ja bym poszla zareklamowac, bo nie moze byc tak ze ci 10 fotek zrobi i kaput :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łasnie o nim myślałam :) tylko nie wiem jak z tym obiektywem ma byc.. chodzi mi o te opisy 18-135 itd;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×