Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy macie taki ulubiony kosmetyk który jest dla was hitem i go uwielbiacie?

Polecane posty

Gość gość

czy macie taki ulubiony kosmetyk który jest dla was hitem i go uwielbiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :) Zel do mycia ciala Hipp. Polecam dla osob, ktorym latwo wysusza sie skora. Poza tym korund jako peeling do twarzy. Czekam na Wasze polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem bialy jeleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacik
U mnie jest to nawilżający peeling pod prysznic Le Petit Marseillais, w składzie którego jest m.in. masło Shea, olejek arganowy oraz brązowy cukier. Fajny zdzierak o przyjemnym zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem Sylveco nagietkowy z betulina. Jest pomarańczowy w kolorze co sprawia ze skórami wydaje się zdrowsza i nie trzeba podkładu. 2/ Wazelina Ziaja do ust. 3/ olejek Weleda na rozstępy 4/ Szminka Clarins 5/ tusz do rzęs Clarins taki w złotym opakowaniu 6/ cienie Dior oraz Benefit 7/ czarna pasta do zębów naturalna "wybielająca". Dobrze czyści. 8/ żel do mycia Pleasures pięknie pachnie ale jest drogi i nic szczególnego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trzy ulubione kosmetyki, których nie zamieniłabym na żadne inne :) - oliwka HiPP - podkład Estee Lauder, Double Wear - płyn płyn do higieny intymnej Facelle ( niestety dostępny tylko w rossmannie ale za to tani :P ) - olejek arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna jednym z moich ulubionych kosmetyków pielęgnujących jest ta tynktura regeneracyjna https://www.callusan.sklep.pl/p/6/18/unguisan-tynktura-w-zelu. Świetnie sprawdza się w przypadku zniszczonych paznokci - nawilża, odżywia i zapobiega grzybicy. Jest bezpieczna dla diabetyków. Zadbane stopy latem to podstawa więc warto mieć ten produkt w swojej kosmetyczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę wypróbować ten korund :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pielegnacyjnych-co prawda nie kosmetyk, ale super dziala nawilzajaco uwielbiam olej kokosowy, super nawilza, przydaje sie do depilacji, bo nie ma pozniej podraznien i swietnie dziala na wlosy. w makijazu moim absolutnym must havem jest Contour Crayon czyli kredka do konturowania z golden rose, ktora ma fajna miekka strukture, super sie sprawdza, w latwy i szybki sposob wyciaga ksztalty twarzy. Nie rozplywa sie pod wplywem upalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremowe serum abisynskie z bielendy, najlepszy balsami do bardzo przesuszonej skóry jaki do tej pory używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czopki z kwasem hialuronowym. Doskonałe jako maseczka lub pod oczy. P.s. to nie ściema, poczytajcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podklad estee lauder Seria goodbye damge garniera Masc z Vit A Tusz do rzes loreal milion lashes Pomada do brwi Inglot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seria wegańska do ciała od Bielendy, masło i peeling pomarańczowy, kosmetyki te nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, tylko roślinnego. Niestety dosyć trudno je dostać i zamawiam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
ulubionym kosmetykiem kobiet powinna być sperma, która leczy wszelkie trądziki na twarzy i jest dobra na cellulit i jest osiągalna prawie za darmo, wystarczy poprosić kolegę z pracy i będziesz kobieto zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peeling lirene antycellulitowy.super żwir którego używam od ,na oko 10 lat?kiedyś jeszcze tusz astor volume artist ,ale niestety nie ma go juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy z nas ma takie swoje perełki :) Ja uwielbiam serum naturalnie wygładzające od Resibo. Nie wiem czy miałyście już okazję je stosować ? Rewelacyjne wygładza i rozjaśnia twarz a dodatkowo powoduje, że zawsze wygląda na wypoczętą. Ekologiczne opakowanie i wygodna forma buteleczki z pipetką. Wystarczą 3-4 krople na noc i efekty są naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matujacy, transparentny puder z GR, Long Wear Finishing Powder dla mnie to zdecyodwany numer 1, super utrwala makijaz i zapobiega swieceniu sie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
Ujędrniający olejek kokosowy w kremie bielendy teraz jest u mnie na topie, idealnie się sprawdza przy przesuszonej słońcem i morską wodą skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubrykanty.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewa
O tak, teraz olejki są na topie http://freshandnatural.pl/pl/produkty/olejki-do-ciala/ ! Ja zresztą używam ich nie tylko po opalaniu i latem, mam suchą skórę i dla mnie one są wskazane przez cały rok. Poza działaniem pielęgnacyjnym doskonale też chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, zawsze je zabieram nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam swoj ulubiony kosmetyk. Jest nim podkład skin balance z http://pierrerene.com Kupiłam już ze trzy buteleczki, bo tak go kocham. U mnie sprawdza sie idealnie. Super kryje niedoskonałości, długo się trzyma na twarzy i się nie waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling i maselko z bielendy, z serii vegan frendly dla mnie produkty nie do przebicia. Zapach peelingu pomaranczowego i arbuzowego sa oblednie piekne, intensywne i dzialanie super, po skora natychmiast staje sie wygladzona, mieciutka i przyjemna w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam do ust lanolinkę w ziaji a do twarzy roślinny krem z Vegetalis. Vegetalis z mirrą albo z likopenem w zależności od tego jaki humor ma moja skóra. To chyba jedyny krem na który nie żałuję wydanych pieniędzy, bo robi z moją skórą cuda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do mycia twarzy delia- tani i niedrogi, nie uczula i nie wysusza skory Zel pod prysznic le petit marseilais brzoskwiniowy- może nie jest niedrogi, ale nie uczula mnie (jak wiekszosc kosmetykow bo mam azs i pieknie pachnie, a to rzadkosc zeby cos intensywienie pachnialo i mnie nie uczulalo), garnier- plyn micelarny A ostatnio bardzo polubilam koreanskie maseczki w pachcie np. firmy holika holika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i zapomniałabym jeszcze od paru miesiecy używam żelu aloesowego tez marki holika holika, jest swietny i do twarzy , do wlosow itd. swietnie nawilza. W ogole odkad zaczelam uzywac koreanskich kosmetykow to moja cera sie poprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×