Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mężczyzna powinien być w stanie przerwać seks? Jeśli kobieta w trakcie zmie

Polecane posty

Gość gość

nia zdanie? Czytałam wywiad z psycholożką która twierdziła, że jest taki moment w stosunku seksualnym, w którym mężczyzna nie jest w stanie przestać. To prawda? Miałyście sytuację, w której rozmyśliłyście się w trakcie i kazałyscie mężczyźnie wyjść z siebie? Udało się to? Co sądzicie o słowach tej psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni sa roboczo szeregowi, ze tak powiem jak nie skonczy jednego to nie zacznie kolejnego. Jak mezczyzna zacznie to nie skonczy dopoki nie dojdzie i nawet jakbys go bila kilem parasorlka to nie przestanie. No i przede wszystkim kobiety nie powinny wprowadzac w blad mezczyzn i wiedziec czy czegos chca czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 Poważnie tak jest? Z tymi kobietami racja ale mimo wszystko zdziwiło mnie to wnustach psychologa. Jak to się ma do gwałtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy następuje ten moment że nie mogą przestać? Dziwne bo psycholog mówi że serio nie migą w pewnym momencie (tylko w jakim) a znowu w filmach nie raz są sceny że gość przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tsa niedługo będą w ten sposób usprawiedliwiać gwałty brudasow prymitywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze że nie planuje seksow przygodowych więc jak coś to bym wyjął gdyby coś ale wątpię żeby o to poprosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:08 Nie mieszajmy do tego polityki. To jak w końcu jest? W którym momencie już nie ma odwrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pieprz bzdur u ich nie powielaj. Żadna polityka a codziennośc już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:10 No ale teraz na zimno tak mówisz a w trakcie to już mogłoby być inaczej. Oczywiście może jesteś dobrym wyjątkiem, ale ta psycholog jaka by nie była skądś musiała te słowa wziąć jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:11 Pytam kiedy następuje moment w którym facet nie może przerwać. Mam w nosie jego wyznanie i radę . Chociaz akurat z ciapatym bym nie poszła do łóżka wiec tu by dylematu nie było. Co innego gwałt ze ona od początku jest zmuszana a co innego taka sytuacja. Pytam kiedy jest moment ze facet nie da rady przestać. Skoro psycholog tak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jak już zrzne i czuje ze dojdzie więc wtedy to raczej przyspiesza proces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mezczyzna zacznie to nie skonczy dopoki nie dojdzie i nawet jakbys go bila kilem parasorlka to nie przestanie X No ta psycholog tez tak mówiła ale w którym to następuje momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:16 Nie rozumiem tego zdania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 18:10 No ale teraz na zimno tak mówisz a w trakcie to już mogłoby być inaczej. Oczywiście może jesteś dobrym wyjątkiem, ale ta psycholog jaka by nie była skądś musiała te słowa wziąć jednak. X Jak się kocha to się wyjmie gdy ją boli lub krew. Ogólnie to nie ma czegoś takiego jak rozmyslic się w trakcie trwania stosunku. Jak nie umiesz podejmować decyzji o własnej d***e to jej nikomu nie wypinaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że może i oczywiście, że powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 Sam sobie przeczysz. To kobiety nie powinny zmieniać zdania czy chłop jednak jest w stanie wyjąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 Jesteś kobietą czy mężczyzną? Czemu uważasz inaczej niż psycholog? Może tylko jakaś czesc chłopów jest w stanie przestać, a jakaś nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, kobieta może zmienić zdanie w trakcie - jeżeli np. nie podoba jej się seks albo facet jest zbyt ostry. Moja znajoma trafiła kiedyś na fana sado-maso i w trakcie przerwała i czmychnęła z jego mieszkania. A co? Miała pozwolić się bić jakiemuś poyebowi? Dodam, że o niczym nie wiedziała, facet wcześniej nic jej nie gadał, że jest agresywny w łóżku. Była z nim na kilku randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIULA tam nie może przestać, pewnie że można, facet to nie zwierze, ma rozum jak każdy człowiek i potrafi nad sobą panować, również nad popędem, zachowaniem itp itd Tu jest kwestia jedynie tego (tak przynajmniej u mnie jest) że jak już czuje że zbliża się orgazm (to jest dosłownie kilka sekund przed nim) to wtedy faktycznie już sie nie da zatrzymać i trzeba go osiągnąć bo to już prostata jest prawie że gotowa do strzału jest już wypełniona nasieniem i próba zatrzymania tego może być po prostu bolesna, może też prowadzić do wytrysku wstecznego bo nasienie nie da już rady wrócić do jąder tylko musi gdzieś ujść i może sie cofnąć ale do pęcherza moczowego, a z tego może być potem jakieś zapalenie pęcherza czy coś takiego, a poza tym to już samo troche nawet wypłynie penisem przez zbyt duże nagromadzenie w prostacie. Jak już czuć że idzie orgazm to trzeba go skończyć, to są te ostatnie ruchy kiedy koniecznie trzeba stymulować penisa do ostatecznego strzału czy to ręką w przypadku masturbacji czy też w pochwie partnerki i to jest tylko ten moment bo tak normalnie to pewnie że da się to opanować, bo wystarczy że np ktoś cie nakryje i wejdzie ci do pokoju jak to robisz i wiadomo że instynktownie zaprzestaniecie i zaczniecie się zakrywać itp ale jakby ktoś wszedł w momencie gdy facet jest tuż przed orgazmem to ty byś mu wyskoczyła ale jego by chwilowo zmurowało a nasienie samo by zaczęło płynąć, ale nie całe, częśc nadal byłaby w prostacie i to wtedy boli troche taki niedokończony orgazm Mam nadzieje że ostatecznie rozwiązałem problem czas zamknąć temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie może w praktyce oznacza że prztrzyma siłą i zg****** Mimo wszystko jak odwalisz coś takiego facetowi to dostajesz milion punktów w plecy gdzie za buzi przytulenie ciepłe słowo jest po jeden punkt. Ciężko będzie to odbudować. Kobiety może są nastawione na brak orgazmu ale nie faceci. Facet się stara ****** jak najdłużej dla ciebie nie po to by w połowie mu uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 18:19 Sam sobie przeczysz. To kobiety nie powinny zmieniać zdania czy chłop jednak jest w stanie wyjąc? X Chyba nie jest w stanie mi się po spuscie nie chce wyjąć ze sztucznej pochwy. A co dopiero w trakcie trwania prawdziwego stosunku. Myślę że to jest możliwe dopiero gdy się naprawdę kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Owszem, kobieta może zmienić zdanie w trakcie - jeżeli np. nie podoba jej się seks albo facet jest zbyt ostry. Moja znajoma trafiła kiedyś na fana sado-maso i w trakcie przerwała i czmychnęła z jego mieszkania. A co? Miała pozwolić się bić jakiemuś poyebowi? Dodam, że o niczym nie wiedziała, facet wcześniej nic jej nie gadał, że jest agresywny w łóżku. Była z nim na kilku randkach. X O tym się rozmawia. Dajecie d**y byle komu to macie jakieś dziwne dylematy czy odmówić można. Nie można gdy nie boli ani nie krwawi i nic się nie porwalo. Ale gdy dwoje ludzi jest ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak wale konia to muszę do końca dlatego lepiej zamykać pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś idiotka nie wiedzieć czemu chcę dać facetowi tyłka ale tylko trochę i zadaje głupie pytania. Może umów się z nim wcześniej na liczbę pchnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×