Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xenna

czy na stażu mam jakieś prawa??

Polecane posty

Różni ludzie różnie mówią. Jestem na stażu w urzędzie w dużym mieście. Od pół roku. Zajmuję się różnymi rzeczami,tzn wcześniej miałam faktycznie bardziej konkretne i sprecyzowane obowiązki, a teraz jestem wykorzystywana przez każdego z osobna. Lubię pomagać i chętnie to robię pod warunkiem , że słyszę chociaż "dziękuję". Muszę robić rzeczy, których nie lubi robić nikt z pracowników, chodzić w miejsca, w które nie cierpi chodzić nikt z pracowników. CHcę ,zebym wykonywała telefony w sprawach, o których nie mam zielonego pojęcia, a później jak coś jest w związku z tym niejasne,jestem postawiona w złym świetle przy klientach.Muszę sprzątać po spotkaniach, myć naczynia,czasami czuję się jak sprzątaczka. Niektórzy zamiast zwyczajnie mnie o coś poprosić wydają mi wręcz polecenia typu "weź to,zanieś,policz,otwórz itede itepe. Czy każdy staż tak wygląda? Czy mam prawo odmówić?Zbuntować się,jeśli ktoś mnie nie tak traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
nie ! jestes tylko trybkiem w maszynie , chcesz pracowac - aportuj , nie wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×