Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on odejdzie od zony?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Proszę o Wasze opinie, bez zbednych komentarzy. Rok temu poznałam faceta, zonaty dwoje dzieci w wieku 17, 18 lat. Caly czas mowi ze w jego malzenstwie jest zle, ze zona go nie szanuje, robi mu awantury, wyzywa, nie sypiaja ze soba odkad mnie poznał. Jest starszy ode mnie 20 lat. Ja mam obecnie 26. Bardzo dobrze sie dogadujemy w kazdej sferze. Prosilam go kilkakrotnie zeby sie rozwiodl. Zawsze mowil ze czeka do matury syna. Mature zdal, dostal sie na studia i widze ze dalej cisza. Nie wyprowadzil sie, papierów nie zlozyl. Zona zazdrosna bardzo, czesto go sprawdza. A ja mam po prostu dosc tego ze nie moge z nim wyjsc na spacer, znajonych, isc do kina czy do sklepu. Nikt o nas nie wie. Kilka miesiecy temu poronilam. Wspieral mnie, ale nawet to nie zawazylo na podjeciu decyzji jak mgslicie on sie w koncu wyprowadzi i rozwiedzie? Czy to sciema? Mowi ze czeka az zona zlozy pozew zeby nie bylo z jego winy zeby nie musial sie z nia majatkiem dzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie odejdzie! Przecież to jest oklepany schemat. Poczytaj w necie. Znajdziesz mnóstwo podobnych opowieści. Im prędzej zakończysz tę farsę, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że nie odejdzie od żony. Jak by miał odejść dawno by to zrobił, więc nie rób sobie zbyt wielkich nadziei, byś się nie rozczarowała. Myślę, że żona o Tobie nie wie i wcale nie jest tak źle w ich małżeństwie, jak on to przedstawia. Skoro ona go sprawdza, to może coś podejrzewa, a on się nie przyzna do niczego i nie da się złapać, bo chce z nią być. To tylko moje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslisz? Czytalam. Ale on serio mowi przekonywujaco i widze ze mu na mnie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi ze zona ciagle mu wyrzuca to ze sie we mnie zakochal. Zna mnie bo ja i on pracujemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj to, co sama napisałaś. Tak mu strasznie „źle” z tą żoną, że CIĄGLE Z NIĄ MIESZKA i „się odgraża”, że weźmie rozwód jak ONA złoży papiery. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes az tak malo atrakcyjna ze bierzesz sie za rynek wtorny? Nie ma kawalerow we wsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiutka jestes i tyle. Moze sama kiedys zrozumiesz. Nie dość, ze żonaty, to jeszcze juz jednak starawe jaja:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha zeby nie było z jego winy, zeby nie musiał sie majątkiem dzielić hahahaha hahahaha:D jestes az taka głupia, ze łyknęłas nawet taki kit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, myślę, że to się nigdy nie stanie. On wie, że ma za dużo do stracenia. Rodzina, reputacja, wiarygodność. To są filary, które rzadko kto chce naruszyć. Ale znam kilka małżeństw, które doprowadziły sprawę do końca, czyli - rozwodu, i to mimo, iż dzieci były małe, praca wymagała kręgosłupa moralnego, i tak dalej. Nie znam Was, ani siły Waszego uczucia, ale, moim zdaniem, jeśli on nie zrobił tego do tej pory, to wątpię, by zebrał się na odwagę i wykonał ten ostateczny krok. Gdyby kochał Cię naprawdę, to zrobiłby wszystko, by zakończyć dawne życie. Małżeństwa, które znałam, wydawały mi się silne, zdrowe, do końca życia, a tu się okazało co innego kompletnie, dlatego, kiedy któreś z tych małżonków znalazło innego partnera - było szybkie podjęcie decyzji i zakończenie tego, co, ich zdaniem, było nie do uratowania. Krótka piłka. Dzieci pretensji nie mają (choć to się okaże za kilka lat dopiero, tak naprawdę), rodziców mają dla siebie, ale ich małżeństwa są już czasem przeszłym. Akcja - reakcja; bez ucieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on już zone ma i nigdy nie odejdzie a ty jesteś tylko kochanka czyt K*******N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem glupia. Widze ze cos jest nie tak. Ale ciagle mam nadzieje. Myslicie ze co powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie marnować najlepszych lat swojego życia na starego dziada to powinnaś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odejdzie o żony nigdy i dobrze ci radzą odczep się od niego jak najszybciej, bo jak dowiedzą się o tobie jego dorosłe dzieci to zrobią ci taką jazdę, że ze wstydu będziesz się przemieszczać kanałami jak szczur. Nic im nie zrobisz nawet, jak się przyznają że to one, bo jak zgłosisz jego dzieci na policję, to ich ojciec sam wytarga ciebie za kudły i znać nie będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobnie ale moj powiedzial ufam mu ze odejdzie juz z nia nie sypia z zona od 2 lat czeka tylko jak mlodsze dziecko podrosnie 18 lat meczyl sie z nienormalna zona poznalam go w klubie zabawny normalny ulozony facet a ona z alkololowej rodziny przykleila sie do niego z butami weszla w jego dom uwiodla go i ilekroc chcial ja rzucic to stawala sie mila do lozka mu sie pakowala 2 razy dziennie zeby ja tylko nie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 345
Gość 8:46 Następny kur/wiszon. ☺ To Ty weszłaś z butami w ich małżeństwo i przykleiłaś się jak su/ka do źonatego i dzieciatego faceta a nie żona. AUTORKO Na co Ty liczysz? Facet ma żonę, dzieci a Ty jesteś dla niego tylko wyłącznie darmową dziw/ką. W agencji to musiałby słono zapłacić za usługi a u Ciebie ma za darmo. Ot, cała prawda. Czy macie tak niskie poczucie wartości, że czepiacie się zajętych facetów zamiast spotykać się z wolnymi? Czy może żaden wolny Was nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia, nawet bardzo, skoro wierzysz w to, ze on nie moze złożyć pozwu, bo rozwod bedzie z jego winy wtedy i przez to bedzie musiał sie podzielić majątkiem z żona:D I w dodatku on Cie ma za bardzo głupia, skoro wiedział, ze łykniesz taki kit:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:46 skąd wy idiotki bierzecie tyle siły, zeby bronic tych swoich żonatych Zaganiaczy??:D Hahahahaha 18 lat sie meczy biedaczek?, doprawdy??:D i nie odszedł od zony, bo zaczela mu dawać dwa razy dziennie za kazdym razem, kiedy chciał odejść??:D Hahahahaha, juz teraz wiadomo, dlaczego biorą na kochanki takie głupie babska:D Zapamiętajcie sobie - faceci zmieniają szybko to, co im nie odpowiada, zawsze układają sobie tak, zeby im było najlepiej, nie męczą sie jak kobiety w imie jakiejś chorej lojalności czy uzależnienia. Wam mowia to, co chcecie usłyszeć, zeby dymac jak najdłużej, a jak wy zrezygnujecie, to znajda inna. Ot, cały sekret, ale dorabiajcie sobie dalej drugie dno, tam gdzie go nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,ze nie odejdzie;))Skoro czekal do matury syna i tego nie zrobil to wymysli sobie kolejny pretekst;)Mialam romans z zonatym i wiem,ze oni nigdy od zon nie odchodza zreszta po co mi facet ktory zdradza;)Czasami gadamy dobie o jego malzenstwie i po tylu latach od naszego "rozstania"dalej kalkuluje jak tu zrobic zeby to jemu bylo dobrze;)Tez czeka jak zonka zlozy pozew zeby orzeczenie nie bylo z jego winy:)typowe dla takich gosci a Ja zyje sobie szczesliwie w nowym zwiazku i smieje sie z tej farsy ;)))))p.s. pakuj mu walizy i zyj swoim zyciem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zlapala go na dziecko a teraz juz jest za stara na dziecko to go nie przytrzyma a on z nia juz pewnie nie chce miec dzieci dlatego z nia nie sypia tylko z kochanka dzieci skoncza 18 lat to nie bedzie placil alimentow madry cwaniak kochanka sie wprowadzi to zona sama sie wyprowadzi znam takie przypadki facet po 40 nowa zona 26 a byla po 40 nowy maz po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, ze sa takie tluki jak autorka, ktorzy nabieraja sie na to co lidzie do nich gadaja, zamiast ocrniac innych na podstawie tego co robia i jak sie zachowuja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha kochanka się wprowadzi do cudzego domu, do domu jego żony. Bezdomne te kochanki, że nie maja gdzie mieszkać i chcą się pchać do cudzych domów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie zlapala go na dziecko a teraz juz jest za stara na dziecko to go nie przytrzyma a on z nia juz pewnie nie chce miec dzieci dlatego z nia nie sypia tylko z kochanka dzieci skoncza 18 lat to nie bedzie placil alimentow xxx Rodzice mają obowiązek płacić alimenty na dziecko, dopóki nie jest w stanie utrzymać się samodzielnie. Muszą dostarczać swojemu dziecku środki utrzymania i wychowania. Taki obowiązek istnieje nawet, jeśli dziecko ukończyło 18 lat, ale uczy się nadal i nie ma żadnych własnych źródeł dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat mam mieszkanie wiec nie ma problemu ale on jej mieszkania nie zostawi bylo jego rodzinne i ona nic nie dostanie nawet sadownie bo powiedzial ze moze zadluzyc tak ze jak dostanie to z dlugiem to jej sie odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki, ale wy jesteście naiwne! Wierzycie w takie bzdury :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, on jej mieszkania nie zostawi bo zostawi je własnym dzieciom! A nie kochanicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat wierze sprawdzilam go jest tylko ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesra się a nie zadłuży własne mieszkanie kretynko :D ty łykniesz każdy kit to ci kity wciska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pewnie bzyka żonę ale ty jesteś pewna że jest tylko z tobą bo go sprawdziłaś hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×